Клиники в Истанбул - тема 15

  • 57 522
  • 778
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 219
За съжаление не е останало нито едно, но ще починем малко и продължаваме 🙂
Благодаря ви, момичета

# 241
  • Мнения: 956
Много съжалявам, Zaples. Дано всички да имаме късмет следващия път.

# 242
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета! Преди стимулация в Мемориал искаха ли ви цитонамазка? Гледам, че в българските клиники изискват, но никой ме ми каза за нея в Мемориал Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 147
Здравейте. Имам въпрос към мацките, направили трансфер на ЕЦ. Как процедирахте с прегледите за таймиране на трансфера? Координаторката ми писа да направя АГ прегледи тук в БГ на 2. и 14. ден от цикъла, следейки и хормони, и да отида направо за самия трансфер. Обаче на мен ми се струва малко притеснително всичко да е дистанционно. При вас как беше?

# 244
  • Мнения: 240
И при двата трансфера искаха хормони и преглед на 2-ри, 9-ти и 10-ти ден при мен.После казваха кога да сложа овитрел и да започна другите лекарства и кога ще бъде трансфера.

Здравейте. Имам въпрос към мацките, направили трансфер на ЕЦ. Как процедирахте с прегледите за таймиране на трансфера? Координаторката ми писа да направя АГ прегледи тук в БГ на 2. и 14. ден от цикъла, следейки и хормони, и да отида направо за самия трансфер. Обаче на мен ми се струва малко притеснително всичко да е дистанционно. При вас как беше?

# 245
  • Мнения: 726
Здравейте, момичета! Преди стимулация в Мемориал искаха ли ви цитонамазка? Гледам, че в българските клиники изискват, но никой ме ми каза за нея в Мемориал Rolling Eyes
Не, не искат, поне при мен и за двете стимулации

# 246
  • Мнения: 1 698
Здравейте, накой има ли мейл на проф. Кахраман?

# 247
  • Мнения: 240
Аз съм писала на неин имейл, имаше го на сайта на болницата. Той обаче не отива директно при нея. Минава явно през различни отдели и накрая пак ми отговориха на български координаторите.

Здравейте, накой има ли мейл на проф. Кахраман?

# 248
  • Мнения: 1 698
Аз съм писала на неин имейл, имаше го на сайта на болницата. Той обаче не отива директно при нея. Минава явно през различни отдели и накрая пак ми отговориха на български координаторите.

Здравейте, накой има ли мейл на проф. Кахраман?
А ако пиша на някой от лекарите,дали ще получи мейла?

# 249
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета! Преди стимулация в Мемориал искаха ли ви цитонамазка? Гледам, че в българските клиники изискват, но никой ме ми каза за нея в Мемориал Rolling Eyes
Не, не искат, поне при мен и за двете стимулации

Много ви благодаря Flowers Hibiscus

# 250
  • Мнения: 175
Здравейте, нова съм в тази група.
Искаме да опитаме в Турция  ин витро.
Доколкото разбрахме клиниките на доктор Ербил Ямур и доктор Серкан Орал са  били в много блиска разстояние един от друг. Още не сме намерили координатор. Моля споделете мненията си за тези лекари. Незнаем кой от двамата да си изберем

# 251
  • Мнения: 726
Здравейте,
Може ли някое момиче с теомбофилия да ми пише на лично.
Благодаря

# 252
  • Мнения: 1 296
Аз чувам за първи път за тези доктори. Защо не отидете в голяма и доказана клиника, като споделите с какъв проблем сте, момичетата ще ви насочат горе-долу.
Здравейте, нова съм в тази група.
Искаме да опитаме в Турция  ин витро.
Доколкото разбрахме клиниките на доктор Ербил Ямур и доктор Серкан Орал са  били в много блиска разстояние един от друг. Още не сме намерили координатор. Моля споделете мненията си за тези лекари. Незнаем кой от двамата да си изберем

# 253
  • Мнения: 1 296
Щом Миленеира казва, че този доктор е ОК, аз и вярвам. Тя знае много повече от мен😀.

# 254
  • Мнения: 135
Аз чувам за първи път за тези доктори. Защо не отидете в голяма и доказана клиника, като споделите с какъв проблем сте, момичетата ще ви насочат горе-долу.
Здравейте, нова съм в тази група.
Искаме да опитаме в Турция  ин витро.
Доколкото разбрахме клиниките на доктор Ербил Ямур и доктор Серкан Орал са  били в много блиска разстояние един от друг. Още не сме намерили координатор. Моля споделете мненията си за тези лекари. Незнаем кой от двамата да си изберем

Това че в този форум и в България се спрягат 2-3 имена не ги прави най-добрите ....Като цяло в Турция съвсем други клиники са считани за най-добри от месните, статистиките на успеваемост също показват други клиники. Просто някои са успели да превлекат българския пазар като са улеснили пациентите с преводачи, координатори и посредници и така много други добри лекари остават в сянка, което според мен е голям пропуск. Лично аз не съм запозната със споменатите имена, но със сигурност ще е от полза ако могат да се проучат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт