Клиники в Истанбул - тема 15

  • 57 805
  • 778
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 956
Merritu, споменаваш статистики за успеваемост, може ли да ме насочиш от къде гледаш за турските клиники? Преди време се опитвах да намеря, но не можах. Може би заради езиковата на бариера. Ще съм благодарна, ако споделиш.

# 256
  • Мнения: 1 708
Аз също бих искала да знам, кои са предпочитаните лекари и клиники от самите турци,и кои клиники са в челните позиции,за 6оито ние не знаем.

# 257
  • Мнения: 55
Здравейте, нова съм в тази група.
Искаме да опитаме в Турция  ин витро.
Доколкото разбрахме клиниките на доктор Ербил Ямур и доктор Серкан Орал са  били в много блиска разстояние един от друг. Още не сме намерили координатор. Моля споделете мненията си за тези лекари. Незнаем кой от двамата да си изберем

Здравейте, напишете в google двете имена и ще ви излезе информация за двамата.

 доктор Ербил Ямур, МОМАРТ
https://m.facebook.com/exclusivehealthservicesltd/photos/a.40573 … 786412637/?type=3

доктор Серкан Орал

https://www.google.com/search?q=%D0%B4-%D1%80+%D1%81%D0%B5%D1%80 … bile&ie=UTF-8

# 258
  • Мнения: 9

Здравейте, момичета! Имам въпрос към тези от вас с Мъжки фактор. Излезе ни резултата от спермограмата на мм. Искам да попитам, какво знаете относно класификацията Grade I-IV ? Казват ни, че спермограмата е нормална (в Бг сме с морфология 2% по Крюгер), а Grade I му е 0%. Благодаря!

И аз не разбрах точно какво значи, но не беше особено добра на съпруга ми и то след 6 месеца взимане на добавки за подобряване на качеството.
Grade I - 0%
Grade II - 0%
Grade III - 6%
Grade IV - 14%
Grade V - 80%
И тези магьосници ембриолози успяха от пътвия път!
Така, че не се притеснявайте!
Здравейте Mestle, коя е клиниката ви🙂

# 259
  • Мнения: 125

Здравейте, момичета! Имам въпрос към тези от вас с Мъжки фактор. Излезе ни резултата от спермограмата на мм. Искам да попитам, какво знаете относно класификацията Grade I-IV ? Казват ни, че спермограмата е нормална (в Бг сме с морфология 2% по Крюгер), а Grade I му е 0%. Благодаря!

И аз не разбрах точно какво значи, но не беше особено добра на съпруга ми и то след 6 месеца взимане на добавки за подобряване на качеството.
Grade I - 0%
Grade II - 0%
Grade III - 6%
Grade IV - 14%
Grade V - 80%
И тези магьосници ембриолози успяха от пътвия път!
Така, че не се притеснявайте!
Здравейте Mestle, коя е клиниката ви🙂

Мемориал, но за там вече чета много коментари с оплаквания поради лошата комуникация с кординаторите, така че ви препоръчвам през някоя от фирмите като Турмед или Медикал Караджа. Аз бях с Медикал Караджа  и нямах проблеми. Ако не ми отговаряха преводачите пишех на фирмата  и чрез тях бързо получавах отговор на въпросите ми. Не съм плащала нищо на фирмата, вероятно те си получават комисионна от болницата.
Успех ви желая!

# 260
  • Мнения: 23
Може би въпроса ми е малко неподходящ за темата, но да ви питам. Момичета някоя от вас раждала ли е в Тулция? Ако да как стоят нещата с документи, акт за раждане и след това минаване през граница като цяло ? Благодаря предварително 😊😊

# 261
  • Мнения: X
Знам за раждала жена, пациентка на Бахчеджи, координаторката беше наясно, но същата отдавна не работи там, предполагам, че настоящите занаят. Жената си следеше и бременността в Бахчеджи. Или пък да питате посредник, или Бирсен от Аджъбадем, тя с различни болници работи, по различни поводи.

# 262
  • Мнения: 29
Здравейте момичета ,моя опит за съжаление е неуспешен.Бях си набавила доста Lutinus 100 и Progestan Dex 25mg.,ако някоя от вас ги иска да ми пише..Имам по 7 кутии от всяко.

# 263
  • Мнения: 147
Здравейте момичета ,моя опит за съжаление е неуспешен.Бях си набавила доста Lutinus 100 и Progestan Dex 25mg.,ако някоя от вас ги иска да ми пише..Имам по 7 кутии от всяко.

Защо не си ги запазите за следващия опит? Обикновено имат дълъг срок на годност.

# 264
  • Мнения: 29
Здравейте момичета ,моя опит за съжаление е неуспешен.Бях си набавила доста Lutinus 100 и Progestan Dex 25mg.,ако някоя от вас ги иска да ми пише..Имам по 7 кутии от всяко.

Защо не си ги запазите за следващия опит? Обикновено имат дълъг срок на годност.
Не знам дали няма да има промяна в терапията при следващия опит?Според вас?

# 265
  • Мнения: 147
Здравейте момичета ,моя опит за съжаление е неуспешен.Бях си набавила доста Lutinus 100 и Progestan Dex 25mg.,ако някоя от вас ги иска да ми пише..Имам по 7 кутии от всяко.

Защо не си ги запазите за следващия опит? Обикновено имат дълъг срок на годност.
Не знам дали няма да има промяна в терапията при следващия опит?Според вас?

Каквито и промени да има, прогестероновите препарати със сигурност ще присъстват в терапията, така че си ги запазете. Аз също при настоящия си, втори опит ползвам останалия отпреди прогестерон.

# 266
  • Мнения: 61
Здравейте, мили момичета 🌷 В момента правим стимулация в Мемориал, като пункцията се очертава да е в края на тази седмица (след 4-5 дена) ако всичко е наред. Днес мъжът ми се събуди със стомашно неразположение и лека температура (37.5-7). Надяваме се да е от храната снощи и да мине бързо, но смятате ли, че ще повлияе на даването на сперма за  процедурата Disappointed Relieved Благодаря ви щ!

# 267
  • Мнения: 29
Здравейте, мили момичета 🌷 В момента правим стимулация в Мемориал, като пункцията се очертава да е в края на тази седмица (след 4-5 дена) ако всичко е наред. Днес мъжът ми се събуди със стомашно неразположение и лека температура (37.5-7). Надяваме се да е от храната снощи и да мине бързо, но смятате ли, че ще повлияе на даването на сперма за  процедурата Disappointed Relieved Благодаря ви щ!
В момента има такъв вирус.Лека температура с разтройство и повръщане.Минава бързо, но да хапва само сварени картофи и ориз и ще се оправи по бързо.Може и рекомфорт да си вземе действа доста добре.

# 268
  • Мнения: 1 308
Имате няколко дни да овладеете положението. Освен това има варианти за избиране на най-добрите бойци, така, че въобще не го мислете. Гледайте вие да сте спокойна и здрава!
Здравейте, мили момичета 🌷 В момента правим стимулация в Мемориал, като пункцията се очертава да е в края на тази седмица (след 4-5 дена) ако всичко е наред. Днес мъжът ми се събуди със стомашно неразположение и лека температура (37.5-7). Надяваме се да е от храната снощи и да мине бързо, но смятате ли, че ще повлияе на даването на сперма за  процедурата Disappointed Relieved Благодаря ви щ!

# 269
  • Мнения: 8
Здравейте,момичета
Нашият опит слава богу е успешен и ми останаха 1 инжекция гонал и лекарства който се пият преди трансфера. Бих искала да ги подаря на някоя от вас на която и предстои стимулация.

Общи условия

Активация на акаунт