Клиники в Истанбул - тема 15

  • 57 632
  • 778
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 818
Не са в някоя конкретна болница, а имат кабинети в една и съща сграда и работят по случаи с мъжки фактор заедно. Аз лично бих ги препоръчала и двамата с две ръце 🤗

Д-р Тургут е репродуктивния специалист, а проф. Башар е андролога и заедно обсъждат и решават за подход в конкретния случай.

Момичета, дрр Тургут и проф. Башар в коя болница са? От мн четене нещо се обърках.
Кой лекар ще ми препоръчате за мъжки фактор?

# 736
  • Мнения: 223
Не са в някоя конкретна болница, а имат кабинети в една и съща сграда и работят по случаи с мъжки фактор заедно. Аз лично бих ги препоръчала и двамата с две ръце 🤗

Д-р Тургут е репродуктивния специалист, а проф. Башар е андролога и заедно обсъждат и решават за подход в конкретния случай.

Момичета, дрр Тургут и проф. Башар в коя болница са? От мн четене нещо се обърках.
Кой лекар ще ми препоръчате за мъжки фактор?

А този Башар същият ли е като андролога в Мемориал? Понеже във файла  с пояснения за клиниката има един др Башар.

# 737
  • Мнения: 163
Pantuffy, не е. Проф. Башар е работил в Мемориал, но вече не работи там. Андрологът в Болницата е доц. Fatih Yanaral. Поне той беше на 15.09.
Стори ми се ОК, но нямам повече наблюдения. Факт е, че от назначено от него ехографско изследване откриха причината при мъжа ми. Така или иначе причината не е излечима, но все пак…

# 738
  • Мнения: 1 702
Не са в някоя конкретна болница, а имат кабинети в една и съща сграда и работят по случаи с мъжки фактор заедно. Аз лично бих ги препоръчала и двамата с две ръце 🤗

Д-р Тургут е репродуктивния специалист, а проф. Башар е андролога и заедно обсъждат и решават за подход в конкретния случай.

Момичета, дрр Тургут и проф. Башар в коя болница са? От мн четене нещо се обърках.
Кой лекар ще ми препоръчате за мъжки фактор?

А този Башар същият ли е като андролога в Мемориал? Понеже във файла  с пояснения за клиниката има един др Башар.
Да, същият е! Само че вече не работи в Мемориал, а работи съвместно с д- р Емре.

# 739
  • Мнения: 125
Здравейте , бяхме при Башар и той изписа на ММ Овитрел (мм няма никакви плувци). Има ли такива ,които са имали положителни резултати след употребата му ?

Здравейте, Briena,

Чудесно е, че сте се насочили към проф. Башар. При нас ситуацията беше аналогична - азооспермия (всички резулати на 2 спермограми в 2 различни лаборатории бяха 0). Професорът предписа Овитрел, като след определен период от време отново се пуснаха изследвания и се прецени още колко да се продължи с препарата. Резултатите бяха положителни. Simple Smile
По мое мнение проф. Башар е страхотен специалист, който изпробва всичко преди да каже, че двойката няма шанс да има свое собствено дете. Не такава е ситуацията със "светилата" Кацаров и Бъчваров (Щерев), които казаха, че няма какво да се направи, няма как да се лекува това състояние и да си избираме и купуваме донорска сперма .

Стискам ви много палци и ви желая успех!

# 740
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Имам запитване към вас. Днес беше нашето микротесе в Бахчеджи и за наше огромно нещастие не откриха нищо. Поради тази причина на мен не ми правиха пункция, защото било излишно. Като цяло през цялата стимулация се чувствах страхотно. Имах съвсем леко подуване. Но от днес на обед имам болки в корема и кръста. Доки каза, че било нормално, каза да се пазя и че мога да вземам обезболяващи. Каза, че с цикъла всичко ще се изчисти. Проблемът е , че тези болки се засилиха и ме боли коремът като пишкам, трудно и вървя. Та въпросът ми е, някоя от вас била ли е в същото положение? Има ли опасност от някакви усложнения, след като съм с толкова много фоликули в момента? Благодаря предварително на отзовалите се!

# 741
  • Мнения: 273
Мили момичета, започвали ли сте стимулация при грипни симптоми- температура, гърло. Не е ковид.

Докторите съветвали ли са ви как да постъпите.
Аз в момента съм изправена пред такова решение.


Благодаря ви!

# 742
  • Мнения: 1 702
Здравейте, момичета. Имам запитване към вас. Днес беше нашето микротесе в Бахчеджи и за наше огромно нещастие не откриха нищо. Поради тази причина на мен не ми правиха пункция, защото било излишно. Като цяло през цялата стимулация се чувствах страхотно. Имах съвсем леко подуване. Но от днес на обед имам болки в корема и кръста. Доки каза, че било нормално, каза да се пазя и че мога да вземам обезболяващи. Каза, че с цикъла всичко ще се изчисти. Проблемът е , че тези болки се засилиха и ме боли коремът като пишкам, трудно и вървя. Та въпросът ми е, някоя от вас била ли е в същото положение? Има ли опасност от някакви усложнения, след като съм с толкова много фоликули в момента? Благодаря предварително на отзовалите се!
Не знам каква е причината да изберете Бахчеджи при мъжки фактор, но те не са добри при мъжки фактор. За мъжки фактор единствено и само проф. Башар. Правиха ли лечение на мъжът ви преди микротесето?

# 743
  • Мнения: 114
Мили момичета, започвали ли сте стимулация при грипни симптоми- температура, гърло. Не е ковид.

Докторите съветвали ли са ви как да постъпите.
Аз в момента съм изправена пред такова решение.


Благодаря ви!

Не съм започвала стимулация с грипни симптоми, но съм хващала настинка по време на стимулация. Пиех само парацетамол след като се консултирах с докторите и някакви таблетки за гърло-стрепсилс например. Успях да се оправя до пункцията и мина успешно.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета. Имам запитване към вас. Днес беше нашето микротесе в Бахчеджи и за наше огромно нещастие не откриха нищо. Поради тази причина на мен не ми правиха пункция, защото било излишно. Като цяло през цялата стимулация се чувствах страхотно. Имах съвсем леко подуване. Но от днес на обед имам болки в корема и кръста. Доки каза, че било нормално, каза да се пазя и че мога да вземам обезболяващи. Каза, че с цикъла всичко ще се изчисти. Проблемът е , че тези болки се засилиха и ме боли коремът като пишкам, трудно и вървя. Та въпросът ми е, някоя от вас била ли е в същото положение? Има ли опасност от някакви усложнения, след като съм с толкова много фоликули в момента? Благодаря предварително на отзовалите се!
Не знам каква е причината да изберете Бахчеджи при мъжки фактор, но те не са добри при мъжки фактор. За мъжки фактор единствено и само проф. Башар. Правиха ли лечение на мъжът ви преди микротесето?
Да, правиха четири месеца. Добавки, витамини и кломен като лекарство.  Благодаря за информацията. Ще го имаме предвид.

# 745
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета !
Дали някоя от Вас може да каже малко повече за доктор Серкан Орал ?
В интернет мненията са доста оскъдни, а скоро видях че има консултации в София.
Ще се радвам да споделите опит Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 469
Здравейте, дами! Предварително се извинявам, че пиша в темата. Аз не се лекувам в инстанбулска клиника. Пиша ви, само да ви питам, кое лекарство там се използва като аналог на Нош Па, тоест матката да е спокойна и да няма контракции. В събота ще пратя човек в Одрин и ми е интересно да си купя от турския медикамент.

# 747
  • Мнения: 956
Здравейте, дами! Предварително се извинявам, че пиша в темата. Аз не се лекувам в инстанбулска клиника. Пиша ви, само да ви питам, кое лекарство там се използва като аналог на Нош Па, тоест матката да е спокойна и да няма контракции. В събота ще пратя човек в Одрин и ми е интересно да си купя от турския медикамент.
[/quote
Отричат го като цяло.

# 748
  • Мнения: 23
Здравейте, предстои ми ЗЕТ в Мемориал, проследяването го правя в София, бяхме на преглед на втори ден от МЦ, следващия преглед ще бъде на 10ти ден от МЦ, освен преглед, хормони изследват ли се, кои и на кой ден от МЦ. Благодаря Simple Smile

# 749
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте, предстои ми ЗЕТ в Мемориал, проследяването го правя в София, бяхме на преглед на втори ден от МЦ, следващия преглед ще бъде на 10ти ден от МЦ, освен преглед, хормони изследват ли се, кои и на кой ден от МЦ. Благодаря Simple Smile
Здравейте, къде се следите в София? Скоро и на мен ми предстои. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт