Време ли ми е за дете?

  • 8 177
  • 219
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 244
То ясно, отивай при старата тръпка, на там те влече. Само не поддържай повече връзка с други стари тръпки, вкл. и настоящия ти като се превърне в такава, че след няколко години да няма нова тема от рода на "Женена съм с дете/деца, виждам се с един бивш, по-малък от мене и много ми се иска....."

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 901
Много съмнителен този Ромео - перфектен по документи, появил се изведнъж, няколко излизания и брак, семейство и деца сега, веднага, на момента....а даже нямате връзка и си лягаш с друг, което за него няма ниииикакво значение.

Трудно ми е да повярвам, че сте едни и същи, както когато сте били на 20г.

Последна редакция: вт, 22 мар 2022, 18:26 от Джулая

# 32
  • Мнения: 15 030
Сали, според мене към бившия нямаш нищо, просто някаква носталгия по неизживяното те удря. От друга страна самият той е съмнителен - натиска ти се, а ти си обвързана жена, притиска те, вкарва ти комплекси за възрастта. Това, че бил имал бизнес и бил стигнал възраст, не е причина, нито повод да има деца. Поведението му за мен лично (35годишна стара мома без връзка, без деца) е абсолютно неприемливо. Или се мъчи да те изпука, или егото му също реве за неизживяно, или иска да те ползва за инкубатор. Не съм сигурна кое е по-лошото обяснение.
Аз бих заложила на младия, като му поставя ребром въпроса да започнем опити сега. Ако почне да увърта - чао.
С бившия със сигурност ще прекъсна всякакви отношения още щом ми спомене да му приставам при все актуалната ми връзка. Това, че сте спали няколко пъти преди 10-12 години, не значи, че го познаваш истински.

# 33
  • Мнения: 702
Факта че си позволила да се сближите с бившия до такава степен,че да ти размъти главата!Защо си го причиняваш това?Може би ти е грешка,че излизаш с него дори и за кафе!

# 34
  • Мнения: 132
То ясно, отивай при старата тръпка, на там те влече. Само не поддържай повече връзка с други стари тръпки, вкл. и настоящия ти като се превърне в такава, че след няколко години да няма нова тема от рода на "Женена съм с дете/деца, виждам се с един бивш, по-малък от мене и много ми се иска....."
Разсмя ме 😀
Но нищо чудно, като се познавам. 😃

# 35
  • София
  • Мнения: 12 925
Струва ми се, че не си привлечена от мъжа, а от това, което той обещава (и което изобщо не е сигурно, че ще изпълни). Ти си имала отношения с този човек, но оттогава е минало доста време... доколко можеш да кажеш, че още го познаваш? Аз изобщо не бих прибързвала да раждам на някого, с когото не сме се виждали години. Така че и там няма как да станат нещата веднага, не и ако не се втурнеш сляпо, което не е никак разумно.Пак казвам, на твое място първо бих пробвала да променя ситуацията със сегашния, защото явно теб те притеснява чакането, не човекът.

# 36
  • Мнения: 12 883
Защо 25-годишният иска да чакате двете години? Какво очаква да се случи за 2 години?

А твоят връсник и брак ли предлага, не само дете? Той завърши ли си образованието в чужбина? За него много се чудя как така не ревнува, че в момента излизаш с него, а спиш с друг. Как?

# 37
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 707
Бившият перфектен, хаха обаче стигнал до теб. Чакай брак и деца с него може и да почакаш, то не става така на бързо. Става, но е  много рисково, трябва да живеете заедно да се опознаете. Познаваш го, били сте на 20г минали са 12г променил се е.

Последна редакция: вт, 22 мар 2022, 18:21 от nasito8988

# 38
  • Мнения: 15 030
Уф, на въпроса не отговорих.
По принцип ти е време, да. Обаче с всички уговорки от предния ми пост.

# 39
  • Мнения: 588
А защо да е толкова странно мъж на 32 с хубава работа да иска дете и жена дори и без да е с някоя конкретно? Аз бих го приела за доста по-странно ако не иска. Това което и мен ме озадачава е че е готов да тръгне с нея въпреки връзката й.
И като вечеряш със сегашния може да му намекнеш да работите от сега за дете.

# 40
  • Мнения: 15 030
Не мисля, че някой каза, че по принцип е странно. Странното е именно в този конкретен случай - от вратата за краката.
Авторката, понеже е на години, и поддава на идеята за деца. Моите наблюдения и личен опит сочат, че такива бързащи мъже обикновено бързат за секса, не за децата. Като минат няколко срещи с консумация, приказките за брак и деца asap внезпно стават много уклончиви и таймингът им силно се разтегля във времето.

Последна редакция: вт, 22 мар 2022, 19:58 от Нарцùса

# 41
  • София
  • Мнения: 12 925
Или пък са на зор за дете, жената не я броят за друго, освен за инкубатор, който после да отглежда наследника. Болна амбиция, преведено по друг начин.

# 42
  • София
  • Мнения: 13 578
Не е странно, че мъжът иска дете. Странно е, че го иска от жена, с която е имал връзка преди много години, а самата тя в момента има друга връзка, за която връзка пък хич не му пука.
Звучи като сделка. Тя ще му роди дете и ще си живеят в свободни отношения, без чувства и със странични забежки.

# 43
  • Мнения: 132
25 годишния е абсолютно категоричен, че не желае деца в близките 1-2 години. Причините си ги знаем ние двамата, не искам да ги споделям тук. Невъзможно е да го притискам за деца сега.
С втория човек се познаваме перфектно, тъй като семействата ни са приятелски и не сме прекъсвали връзка през годините, винаги сме се виждали когато си идва в бг. Винаги сме се харесвали и искали, но имахме различен начин на живот, това ни раздели. Като казвам близки познати, имам предвид това - не е било да се разделим на 20 и да не се чуем повече, поддържали сме близко познанство винаги.
Просто наскоро излизаме пак.
Едит:
Дразни се и ревнува до безумие от малкия. Аз съм тази, която даде ултиматум да не ми се бърка в тази част от живота ми.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 925
Невъзможно е да го притискаш, но си на път да го оставиш за друг... Може би е добре да знае колко ти е важно, преди да се е оказал изневиделица зарязан? Ако пък просто си решила, че с другия може да имаш всичко, което не можеш да имаш с този сега, може би нещата вече са приключили.

Общи условия

Активация на акаунт