На 3 месеца - малки ли са за спално чувалче ?

  • 4 155
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Цитат на: Valery
но парното в стаята не бебо е изключено. Пускам го само, ако застудее много.


Браво! Поздравления , за което!!! Grinning

# 31
  • Мнения: 2 274
И аз да добавя, че отвиването е един вид естествено каляване на детето.

# 32
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
Цитат на: Liorena
Цитат на: Valery
но парното в стаята не бебо е изключено. Пускам го само, ако застудее много.


Браво! Поздравления , за което!!! Grinning

Е не е кой знае какво постижение. Тази стая ми е много слънчева - по цял ден припича и температурата ми не мапа по 20, въпреки честото проветряване.

# 33
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Liorena

но защо ли улових в постинга ти едно съвсееем леко заяждане, дали се лъжа или не Thinking

Глупости, заяждане, ти пък ! Simple Smile Няма такова нещо. Съвсем сериозно си питам. и да за бебе повече ме интересуваше Simple Smile Като стане колкото Ади пак ще питам Simple Smile Аз я обличам точно така обаче и слагам боди с дълъг ръкав... едно на ръка, че нямаме парно и второ - ноември по магазините боди потник не намерих Sad тъпо Sad
Обаче аз и през деня и през нощта си я държа с едни и същи дрешки, тоест няма си "пижамка". А дали не трябва да си има се чудя.....някак си ми е малка за пижамки сякаш..

# 34
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Цитат на: T o n i
Глупости, заяждане, ти пък ! Simple Smile Няма такова нещо.


ох, успокоих се Grinning  Rolling Eyes

е, щом нямате парно - друг въпрос наистина.

# 35
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Godzilla
И аз да добавя, че отвиването е един вид естествено каляване на детето.

А аз всеки ден и правя гимнастика гола на отворена тераса за около 30мин. Това дали е достатъчно за закаляване ?
леле как разводних темата.......  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 6 574
Цитат на: Valery
но парното в стаята не бебо е изключено. Пускам го само, ако застудее много.


и аз така правя, а и чувалчетата са тънички - ще пусна снимки, като положа госпожиците вътре  Laughing

# 37
  • Мнения: 717
Отдавна сме с чувалче иначе просто е постоянно отвит през нощта  Grinning  Пъхай ги без да се притесняваш.

# 38
  • Германия
  • Мнения: 8 104
а тук даже ги препоръчват още от началото, заради синдром на внезапната смърт. За мен чувалчето е идеално, защото няма отвиване и настинки, и вътре има достатъчно място да си мърда.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 574
Вече 4 дни сме с чувулчетата и се чувстваме прекрасно.
Можете да видите момите в торбите
Благодаря ви момичета, за мненията - поклон през този, дето е измислил спалното чувалче!!!  Laughing

# 40
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
Пу пу пу. Много хубави момите и чувчлчетата са хубави. По-хубави от моето  Sad

# 41
  • Мнения: 161
и ние спим в чувал от 2- ри месец. Сутрин  всички друхи са някъде из чувала ама крачетата са ни топлички

# 42
  • Мнения: 4 244
това zа чувалчетата е прекрасно = нека всички майки се снанбдят са такива.
Аz моите калпаzани и двамата ги пъхнах в чували оШте от бебета, някъде след2 месец. Дотогажа ги повивах =мооооже и да ми се смеете zа това но това беЩе много полеzно и zа мен и zа тях Штото така си спяха като къпани.
Сина ми оШте е в чувала и е на 20 месеца. Сутрин сам си го съблича.
Аz понеже живеа в Германия тук го препоръчват даже zа предпаzване от внеzапна детска смърт

# 43
  • София
  • Мнения: 592
И Алекс спи в чувал от втория месец някъде, защото то е едно ритане мятане...

# 44
  • Мнения: 3 932
Използвам ги без никакви угризения, в противен случай бихме се будили всяка сутрин без чорапки.

Общи условия

Активация на акаунт