🎭 Като две капки вода - сезон 10, тема 3 /28.03.-11.04.2022/

  • 40 486
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 752
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

# 16
  • София
  • Мнения: 22 944
Благодаря и аз. Нямам предположения за другата седмица. 😀

# 17
  • Мнения: 5 119
Благодаря за новата тема! Flowers Rose
Не  я харесвам Есил. Не ми беше позната, тук я видях и чух за първи път. Но тази претенциозност без край  е неприятна. А колко да се справи? След Стефан Илчев и Софи, трудно може да ме впечатли като Лили Иванова.
Краси на второ място! Ти да видиш! А Моню и Руслан са там да запълнят бройката ли?

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 13:49 от cardhu

# 18
  • Мнения: 1 295
Аз мисля, че ще е Краси, като гледам нагласянето за победители, негов ред е, не е бил, а тази щуротия е идеална за него.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Аз мисля, че ще е Краси, като гледам нагласянето за победители, негов ред е, не е бил, а тази щуротия е идеална за него.
+1
П.С. Заглавната страница кърти... 😂 Да видим кога ще е първият въпрос за билети... 🤭 10, 9, 8, 7....

# 20
  • Мнения: 3 147
Билети ли чух? 🤣🤣

# 21
  • Мнения: 1 440
Краси не спечели ли с Елвис? Вече ми се губят. Той си е шоумен, аз го харесвам, не е виновен, че му оценяват щуротиите толкова високо. Според мен е от тези, които няма да се обидят и да го вземат навътре, ако му дават по-ниски оценки.

Но ако наистина вземат че се извъртят всеки да е победител по веднъж, значи няма начин да не е нагласено.

# 22
  • Мнения: 5 820
Благодаря за новата тема. Тъкмо се чудих защо има толкова малко коментари по старата тема и оп накрая видях линк към новата тема.

    И аз мисля, че гласят всеки един от участниците да стане поне веднъж победител.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Извинявам се, някой знае ли как мога да се сдобия с покани?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 075
ХАХАХХАХАХХАХАХХАХАХХАХХАХАХАХХАХАХАХ
Ох бе, Тарталета JoyJoyJoy

# 25
  • София
  • Мнения: 7 869
Извинявам се, някой знае ли как мога да се сдобия с покани?
Simple Smile Simple Smile Simple Smile
С молба до Светия Синод придружена с копие от акта за раждане на първата братовчедка на Маги и декларация, че не ходите често до тоалетната.

# 26
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Благодаря за темата!!

# 27
  • Мнения: 3 074
Благодаря за темата 🌺
Есил наистина е много претенциозна...и ми е досадна...Не е нежна женица, все много знае и много насериозно се е взела...пренавита и самовлюбена като Мишето Маринова.
За контраст, Руслан ми изглежда земен и сърцат, деликатен и човечен.

# 28
  • Мнения: 1 331
Аз ще се жертвам да преспя със Сано, за да получат бг мамите покани.

# 29
  • Мнения: 3 147
За него ще има много довроволки да се "жертват", за да отиде нечия цяла рода да гледа. 😂

Общи условия

Активация на акаунт