Моля спешно за мнение за количка Peg Perego модел Aria!

  • 1 428
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 293
.....Ариата има още един недостатък - облегалката се държи на шнурче да го наречем. Когато детето порасне и стане по-тежко, когато се облегне назад, облегалката пада. Това шнурче не задържа облегалката в седнало положение, винаги, когато детето се отпусне, тя пада назад.......

Аз този проблем го разреших като разглобих механизма държащ шнурчето. След като му наместих чарковете, облегалката престана да пада сама    Peace
Като цяло съм много доволна от количката, но нямам преки наблюдения от Chicco-то, за да мога да направя сравнение.

# 16
  • Мнения: 3 926
Значи остава да намеря и координати на вносителите! Mr. Green Добре, много ви благодаря за бързите отговори!   bouquet
Смърф, Асе  Heart Eyes
А някаква идея къде да я видя на живо, че май ще я купя по снимка в пакостник и вашите мнения!
Ела ми на гости и ще ти я демонстрирам Grinning Една от комшийките, която е форумка бута такава.

# 17
  • Мнения: 4 428
Мами, кажете ми къде мога да я видя тази пуста количка на живоооо  Tired

В събота ще си купувам количка, но искам първо да я пробвам някоде.
Аз се отказах от Чикото, но ми препоръчаха много горещо НеоНато Пиума Нея мога да си я пробвам в Малечко, но Ариата никъде не мога да я намеря в наличност, за да сравня двете.
Пиумата ми хареса, защото има легнало положение; има 6, а не 8 колела, което ми се струва по-стабилно при слизане по стълби на задни гуми и проходимост и коша за багаж е вдигнат малко по-високо и няма да обира толкова локви и сняг. Но искам да ги пробвам и двете, за да реша окончателно.

# 18
  • Мнения: 189
veselina колко струва тази количка-във варна къде мога да я видя Flutter

# 19
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
veselina_s_p , и аз се бях запалила по тази количка и ходих да я видя при представителите за София.Магазинът се намира на Г.М.Димитров, ще се опитам да обясня, ако идваш от КАТ и завиеш наляво в посока Студентски град, от лявата страна на булеварда след Сградата на Мултигруп, в една нова кооперация в приземният етаж е магазинът.

# 20
  • Мнения: 4 428
veselina_s_p , и аз се бях запалила по тази количка и ходих да я видя при представителите за София.Магазинът се намира на Г.М.Димитров, ще се опитам да обясня, ако идваш от КАТ и завиеш наляво в посока Студентски град, от лявата страна на булеварда след Сградата на Мултигруп, в една нова кооперация в приземният етаж е магазинът.

И в крайна сметка нея ли си взе или някоя друга?

veselina колко струва тази количка-във варна къде мога да я видя Flutter

Ако питаш за НеоНатото струва 225лв. Но май НеоНато на доста малко места продават. В София може да се видят основно в Малечко и още някой и друг магазин, които работят по каталог. За Варна не знам  Rolling Eyes Малечко са вносителите, може да им се обадиш и да ги питаш за разпространението им във Варна. Може и мейл да пишеш. Аз питам с мейли и са много бързи и изчерпателни в отговорите  Peace

Общи условия

Активация на акаунт