Ще им правите ли попарка?

  • 2 698
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 284
само в краен случай

# 16
  • София
  • Мнения: 94
Не се обичаме и изобщо не се разбираме с родителите на половинката, но ако се наложи (да не дава Господ!) - ще ги гледам  Confused

# 17
  • Мнения: 1 063
Определено ДА и мисля, че е въпрос не само на уважение, но и на възпитание./говоря само за себе си/

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Неговите родители са и мои родители. Въобще не ми стои такъв въпрос, всичко е съвсем ясно!
Да им дава Господ здраве! Praynig

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
В краен случай,ако няма кой ще съм аз.Тя майка му е доста възрастна вече,ма гледам че сама се оправя жената,та едва ли....

# 20
  • Мнения: 1 288
само в краен случай. не бих ги оставила на произвола в никакъв случай, колкото и да  ме дразнят понякога.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, бих ги гледала ако имам възможност за това !

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Надявам се да НЕ я.
Ако няма накъде, ще го мисля...
Но никога не казвам "Никога"
Отговорих - само в краен случай

# 23
  • Мнения: 442
да не дава господ, но ако се наложи - да.
виж, за себе си съм взела решение да напиша и каквото-там-трябва да се оформи документално, моето желание, ако някога изпадна в безпомощно състояние, не искам децата ми да ме гледат Naughty, а да ме заведат в старчески дом. говорила съм и с мъжа ми по въпроса.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Ако се наложи-да, все пак не съм изрод. Колкото и да е голяма нетърпимостта ми към майка му, винаги съм насреща когато има нужда.

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Бих Peace!Като ми предстоеше раждане тя ми избра добра болница и супер лекари,а това е много важно за мен,защото се появи най-любимото ми същество дъщеря ми.

# 26
  • Мнения: 532
Моята опция, която бих избрала я няма - аз бих намерила някой да ги гледа срещу заплащане - както неговата майка, така и моите родители. На всекиму според заслуженото  Crossing Arms така както сега съм принудена да плащам на детегледачка да се грижи за децата ни  Cry

# 27
  • Мнения: 1 840
Да, разбира се - нали са родители! С течение на времето вече ги възприемам и като свои родители. Пък и толкова много са ми помогнали и още ми помагат. Грехота ще бъде, ако ги изоставя. Това първо. И второ - личният пример пред собствените ми деца също не е без значение - аз ще бъда свекърва някога, времето лети неусетно и не се знае какво ми готви живота - не искам да умра в старчески дом.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Определено ДА, родителите на мъжа ми са и мои родители

# 29
  • Мнения: 532
....- не искам да умра в старчески дом.
аз пък нямам нищо против, дори ще ми е по-спокойно, ако знам, че не притеснявам децата си... Tired

Общи условия

Активация на акаунт