Ще им правите ли попарка?

  • 2 704
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • UK
  • Мнения: 3 959
По скоро не. Не мисля че бих се справила, а има и сносни старчески домове. Докато могат да се грижат за себе си, да го правят, мога да помагам с каквото мога, включително пари и тн, стига да имам тази възможност, но да къпя стари хора и да ги храня с лъжичка - не. Не бих го изисквала и от моите деца.

# 76
  • София
  • Мнения: 6 743
Да не дава Господ  Praynig
Но ако се наложи ще я гледам, тя си няма никого освен нас.

# 77
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 504
Не, в никакъв случай. И съм го заявиля на всички засегнати страни. Има една стара мисъл- не им ща ни меда, ни жилото.

# 78
  • Мнения: 929
Надявам се да не ми се налага - дано са живи и здрави и да се гледат сами Wink, но ако се наложи кво да се прави ще ги гледам( е няма само да ги ГЛЕДАМ) Laughing

# 79
  • Мнения: 834
Определено да. Просто си мисля, че каквото и да стане все няма да ми е в тежест.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не. Нито баща ми.
Само майка ми.
Същото се отнася и за мен Peace

# 81
  • Варна
  • Мнения: 5 552
Свекърът ми е починал още, когато съпруга ми е бил дете.
Вече три години гледаме свекървата в безпомощно състоятие, с пълна старческа дименция, на легло в къщи. В началото, след като я блъсна колата и памперси съм сменяла и съм преобличала и съм мила. След като забременях и родих Иво само я храня. С останалата част се занимава съпруга ми.
Това го казвам, не за да се изкарам грижовна снаха, а за да кажа, че когато ви дойде на главата и се налага се прави и толкова.
Няма начин да не е в тежест. Вече 3 години ние не сме ходили никъде като семейство и не сме отсъствали от къщи повече от няколко часа, но това е майката на мъжа, за когото съм се омъжила и друг вариант няма.
Аз си мисля и друго, а ако се наложи, не дай боже, един децата ни да ни гледат, дали ще го направят и дали ще сме случили на снахи. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 4 473
Не. Нито баща ми.
Само майка ми.

Също.

# 83
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Да, свекърва ми е изключително свестен човек.

# 84
  • Мнения: 2 922
Много неприятно формулирано заглавие на темата  ooooh!

Иначе съм съгласна с изказването на Блонди:
Цитат
Да, бих ги гледала. Събрали сме за добро и лошо. Бих се радвала той да помага и да е съгласен например аз да гледам моите родители, значи аз би трябвало да му отвърна със същото 

Общи условия

Активация на акаунт