Ще им правите ли попарка?

  • 2 707
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48 057
в краен случай Wink

# 61
  • Мнения: 990
бих, не са лоши хора, а и доста ни помагат за детето Peace
и аз така .  Peace

# 62
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, бих ги гледала. Много ни помагат и са свестни хора:peace:

# 63
  • Мнения: 2 491
Ще го гледам, кво да го правя, и без това той сега ме гледа много и се грижи за мен, става въпрос за свекърчо-много е готин и страшно ми удисва за всичко Grinning Най-обичам да си пиивам ракиика с него, а пък ако трябва да ти сготви, няма равен на него(затова дебелея и не си връщам кг от преди да родя Embarassed)

И за свекърва ми се грижехме приживе докато боледуваше от лоша болест, но за съжаление тя почина преди няколко месеца  Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 15 258
Дано да бъдат здрави до дълбока старост, защото е много, много лошо за всички когато възрастен човек легне на легло с години. Баба ми и дядо ми бяха така и знам, колко много се измъчи майка ми. А и те самите. Много е лошо.  Sad
Иначе, да, грижата за свекърва ми и свекър ми ще бъде моя и на мъжа ми. Свекърва ми е изключително свестен и добър човек и не мога да си представя, че ще я изоставя, ако има нужда.

# 65
  • Мнения: 2 700
Да, при това не защото много ми помагат или защото премного ги обичам, а защото са родители на мъжа ми и морално бих се чувствала задължена да му помогна.

# 66
  • Мнения: 176
Ами не бих ги гледала, ако трябва да съм напълно честна. Живота ми скъсяват пък аз да ги гледам- да ама не.
Доколкото четох повечето са навити, "Абе хора къде ги открихте тези свестни свекита"

# 67
  • София
  • Мнения: 18 679
Не само бих, ами и ще, защото мъжът ми е единствено дете и ако се наложи да се гледат - няма кой друг. Щом те са ни правили попарка, като сме били деца, и ние ще правим някой ден. Това е животът Peace

# 68
  • Мнения: 2 891
За жалост, родителите му ги няма, но иначе да.

# 69
  • Мнения: 27 524
Да, бих ги гледала. Събрали сме за добро и лошо. Бих се радвала той да помага и да е съгласен например аз да гледам моите родители, значи аз би трябвало да му отвърна със същото  Peace

# 70
  • Мнения: 3 091
Пред мен не стои такава дилема - да гледам или да не гледам! Разбира се, че да - и моите, и неговите (свекърва и леля)!

# 71
  • Мнения: 3 334
само в краен случай!

# 72
  • София
  • Мнения: 5 606
бих ги гледала, мисля че е редно, а и аз обичам свекърва ми, а свекър ми е починал отдавна.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 958
Само, ак ое много наложително. Нямам свекърва, но свекър ми е ..... Просто мисля, че ако се стигне до там ще ми е много противно. Няма да го оставим човека да се мъчи, но никак не би ми било приятно!

# 74
  • Мнения: 1 432
В много много краен слу4ай...за съжаление ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт