След колко време се качва актуално съдържаниe на HBO Max

  • 1 312
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 383
Здравейте! Имам питане към хората, които използват HBO Max.
Обмислям абонамент. След колко време се качват филни и нови сериали? По- конкретно питам заради House of the dragon. Евентуално след колко време след излъчване по тв биха го качили на платформата?

# 1
  • София
  • Мнения: 27 160
Зависи от филма/сериала.
Специално за този за който говориш светкавично. Заедно със световната премиера.
Ако да речем премиерата в САЩ е в неделя вечер, то в България в HBO Max трябва да го има веднага или няколко часа по-късно с вече готов превод.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 553
И за други филми имам същите наблюдения. Много бързо качват.

# 3
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Аз имам НВО Max още със старта в бг, но още не съм погледнала какво предлагат. Просто много работа ми се натрупа в последните седмици и не ми остана време. Което че подсети, че е време да хвърля едно око. Мина ми обаче нещо като реклама в мейла за няколко заглавия с доста пресни премиери. Та най-вероятно ще е бързичко всичко.

# 4
  • Мнения: 9 700
Препоръчвам, почти няма забавяне в качването .. до няколко часа макс обикновено.

# 5
  • Мнения: 1 120
Направи ми впечатление, Много малко филми имат български субтитри. От сериалите нищо с BG субтитри не открих, дори и тези които в HBO GO имаха, много странно?! Знаете ли нещо по въпроса?

# 6
  • София
  • Мнения: 28 553
Всички имат бг субтитри.

# 7
  • Мнения: 1 120
Всички имат бг субтитри.

Явно не се ориентирам. Гледам го на компютъра. Може ли малко повече информация.

Ето ми го екрана:

# 8
  • София
  • Мнения: 27 160
Виж в дясно, имаш субтитри - 'изключени'
трябва да имаш падащо мено до 'изключени' стрелкичка или нещо там (ако нямаш просто кликни върху 'изключени'), цъкаш и от изключени цъкаш на 'включи'
един вид да заредиш, да 'включиш' субтитрите.
А пък долу в дясно, на 'Настройки' можеш да си ги настроиш. С какъв размер да са ти. Малки, средни, големи.

# 9
  • Мнения: 1 120
Виж в дясно, имаш субтитри - 'изключени'
трябва да имаш падащо мено до 'изключени' стрелкичка или нещо там (ако нямаш просто кликни върху 'изключени'), цъкаш и от изключени цъкаш на 'включи'
един вид да заредиш, да 'включиш' субтитрите.
А пък долу в дясно, на 'Настройки' можеш да си ги настроиш. С какъв размер да са ти. Малки, средни, големи.



Ето как изглежда когато намирам субтитри. Бутона за включване на субтитри и звук е долу в дясно, оградила съм го. Кото го цъкнеш излиза горните опции. Но на почти всички филми опцията е само "изк." за субтитрите. Пък не намирам към кого мога, да се обърна за съпорт.

# 10
  • Мнения: 4 787
Здравейте! Имам питане към хората, които използват HBO Max.
Обмислям абонамент. След колко време се качват филни и нови сериали? По- конкретно питам заради House of the dragon. Евентуално след колко време след излъчване по тв биха го качили на платформата?

За GoT и Chernobyl конкретно - качваха се в HBO Go и Max на секундата на тръгване по телевизията. Тоест, ако премиерата е в 4:00 сутринта българско време по телевизионния канал НВО, то в 4:00 са достъпни и в стрийминг платформите.

Не виждам защо да е различно с House of the Dragon.

Ползвам Нетфликс, НВО и Spotify от години (5+). Преди ползвах и Прайм. За мен си струват напълно. Ползвам ги и по време на полет също - решавам какво ще гледам и си свалям някакъв брой епизоди в приложението преди излитане. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт