Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 10

  • 33 747
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 325
Здравейте, относно Уназин да кажа, че разширява кръвоносните съдове и не е добре лечението да съвпада с месечния цикъл.

# 736
  • Мнения: 6
Здравейте, имам дълго лекуван цистит от бактерия ешерихия коли преди бяха други бактерии сега се изолира колито, след направена ваксина стровакс, нефроложка ми сложи две дози не три както са описани на листовката от производителя и отново след 7 месеца съм с ешерихия коли и песъчинки в бъбреците. Моля за коментари ако някой е ползвал  стровакс колко дози и има ли такова връщане на бактерията с пълна сила. Моля за препоръки за добри нефролози или уролози в София, след две години ходене по лекари в друг голям град. Благодаря!

# 737
  • Мнения: X
Това, което ще споделя зная, че за днешното съвремие ще е смешно.
Въпреки това реших да споделя, за моето излекуване от цистит.
Бях на 26г., когато за първи път разбрах, че имам цистит.Изписаха ми бисептол.Изпих го и симптомите отминаха.За съжаление временно.
Правиха ми посявки, лежах за изследвания в урология.Изписваха ми антибиотици и всеки следващ път при възпалени на цистита ставаше по-зле.Имах и кръв във урината. Ям лютиво, повече яйца ( за Великден), при простуда, пия газирано и отново болки.
Така минаха години.
Един ден водя детето си на детски пенсиониран лекар, който имаше прегледи два дни в седмицата по няколко часа.Тогава ми беше възпален отново цистита.Лекарят разбра, че ми има нещо и аз му казах за цистита.Поиска да му занеса изследванията си.Каза ми,че ще се опита да ме излекува, за мен беше химера.
Малко обидно ми прозвуча, че трябва да имам безупречна хигиена.Каза ми, че мюсюлманките нямат цистит.
Никакви косми, измиване след изхождане, измиване при съпруга ми и мен при интимност.Гладене на бельото.
За 10 дни инжекции гентамицин,след това 15 дни 5-нитрокс и още 10 дни урафоран.Пазя си картона от едно време и там лекарствата са записани.Нямам представа дали ги има още.
След няколко месеца ще навърша 65г.и повече нямам цистит.
Само бельото спрях да го гладя, другата хигиена си остана.
Дано не съм ви разсмяла с моето бабешко писане.

# 738
  • Мнения: 5 059
Анонимен ни най-малко не си ни разсмяла.
Но проблемът е, че повечето момичета тук са минавали не веднъж и дваж, а много повече пъти подобни курсове с антибиотици и кризите продължават.
За хигиената да не говоря.Някои дори са се отказали изобщо от интимност заради това.
За съжаление едно, което при един действа, при друг не става Sad
Благодаря все пак за коментара, може на някой да е от полза.

# 739
  • Мнения: 4 344
Вервам,Пандорина и останалите момичета ,как сте в тези жеги?

# 740
  • Мнения: 4 061
5-нитроксът беше вълшебно лекарство но отдавна го няма. Освен това бактериите станаха много по-устойчиви на всякакви медикаменти.
Сън, крепим положението, ти как си?

# 741
  • Мнения: 5 059
Здрасти, Сън, благодаря, че попита!
Добре съм аз.Планували сме едно СПА и едно море, но най-вероятно ще се потопя само до колената и в двете Grinning
Или ще вляза и веднага след това ще ида да се измия и преобуя.
Хич не ми се рискува за единия кеф.
Иначе жегите ме мъчат много, но не го дават скоро да се променя времето, та- ще свикваме.
Ти как си?

п.с. някой иска ли да пусне нова тема?
Аз мога да копирам тази, но нямам време да я "освежа", че ми е лудница и в работата и в личен план.

# 742
  • Мнения: 4 344
Аз не умея да пускам теми.
Добре съм,урината ми мирише и ще пусна урокултура.Но от както си самоназначих биоиндентичен прогестерон ,съм нов човек.Край на свръхактивния мехур,болки ,спазми,контракции в него,гаднярското главоболие и отоци...Но се мъча с естрогенова криза...Няма пълно щастие.
Вервам,ако на Спа-то ,имаш достъп до инфраред,възползвай се,чудеса прави.Навила съм се панел да си взема,но ми слагат тлъста сума транспорт...

# 743
  • Мнения: 5 059
Значи ще пусна нова темичка Simple Smile
О, не го знаех това за инфрареда, ще пробвам, мисля че има.
Много ме зарадва, че са се пооправили нещата при теб.
Ще го имам предвид това за прогестерона.

# 744
  • Мнения: 35 964
нова тема

Последна редакция: вт, 18 юли 2023, 16:44 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт