Направих се на идиот.

  • 3 681
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Нормално си реагирала.Ами ако наистина беше дете?

И аз мисля така. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 595
И аз съм се бъркала... обикалях като луда и не можех да разбера откъде плаче бебето, накрая пред мен се изтипоса една котка и направо не можех да повярвам на очите си  Shocked Вече знам и пак се бъркам, но определено си постъпила добре.

# 17
  • Мнения: 2 039
Друг път ще знаеш да не се месиш.  Rolling Eyes

В смисъл ако друг път чуе бебешки плач откъм кофа за боклук, да се направи, че не го е чула?  Rolling Eyes
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 11 607

Знам, че не мога да се изразявам много добре писмено, но те уверявам, че и аз предпочитам да се правя на пълен идиот, от колкото...другото...
Само че...ако друг път чуя нещо такова или подобно- няма да съм толкова импулсивна. Е, поне няма да викам разни хора до като не се уверя сама ако има защо.

Направила си най-доброто в дадената ситуация! Импулсивна или не - за мен си действала правилно! Бедата е в другите,че една нормална човешка загриженост ке приема за идиотизъм! Ами ако имаше бебе......   bouquet

# 19
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Направила си най-доброто в дадената ситуация! Импулсивна или не - за мен си действала правилно! Бедата е в другите,че една нормална човешка загриженост ке приема за идиотизъм! Ами ако имаше бебе......   bouquet
[/quote]
 Peace

# 20
  • Мнения: 6 618
Реакцията ти е съвсем нормална   bouquet

# 21
  • Мнения: 4 546
постъпила си правилно   smile3501 за такова нещо си струва "човек да се направи на идиот".  добре, че не е било бебе. а ако беше?  Sad










# 22
  • София
  • Мнения: 2 493
Толкова явно съм се впечатлила от случката, че нощеска сънувах подобна ситуация ама с мен...
ку-кууу!??! Crazy Laughing

# 23
  • Мнения: 15 619
Дай Боже повече такива "идиоти"! Hug  bouquet

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Друг път ще знаеш да не се месиш.  Rolling Eyes

 Shocked
Ти ако минавайки, чуеш бебешки плач в кофа за смет, няма да се "намесиш" така ли????
ПРеди месец и нещо точно под нашият балкон, в шахта за телефонни кабели беше намерено живо новородено бебе. Даже имаше и тема във форума. Абсолютно не е изключено на всяка от нас да се случи да попадне на такава находка. Съвсем правилно си постъпила Ерика, дори и да си приличала на идиот от страни. Убедена съм, че ако скрупулите ти те бяха спрели да го сториш, щеше много повече да се измъчваш и сън нямаше да хване дни наред...

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз да изквакам с всеобщия тон, че и аз точно така бих се завряла в кофите да разследвам.
Изводите са два :
1.Ти наистина си луда.
2.Целият форум барабар с тебе Laughing
Дай Боже повече такива луди да има  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 446
Дай Боже на този свят повече такива луди!  bouquet

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 69
Постьпила си правилно!Ами ако беше бебенце......?

# 28
  • Мнения: 2 891
Ерика хич не си ненормална. Щях да реагирам и аз така. Ненормални са тези дето ти се подиграват, а за реакцията на господина... просто няма да коментирам...



 Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И добре, че котката се е саморазкрила, щото иначе щяхме да гледаме по талавизия Ерика да рови в казаня и да крещи несвързано, размахвайки фенерчето... И после Карбовски да одумва бг-маммата... Crazy

Госпожа, реакцията, постъпката ви е совсем нормална, хубавото е, че е нямало бебе там в коша. Много хубаво дори! Пожелавам никому да не се случват такива емоции, но това е правилната реакция. Няма нужда да се чудите как изглеждате в очите на околните в такива моменти.  Peace
И мен ме заблуждават разгонени котараци по тъмна доба и се шашкам. Даже си представям, че ако имам рентгеново зрание ще виждам кое къде е и няма се чудя и вайкам... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт