Случвало ли ви се е да получите дежаву?

  • 4 158
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
И на мен ми се е случвало и чак съм се плашила на моменти.
Страшничко си е.

Странно е. Последното подобно чудо беше преди 4-5 дена. Една приятелка сподели нещо с мен за първи път (много лично), което няма от къде другаде да чуя. Странно е, но като че ли вече бях преживяла този момент......  

# 16
  • Мнения: 2 039
Случва ми се,не чак толкова често,но пък понякога направо ме разтърсва!Нали казват,че това били сцени от миналия ни живот  Thinking

# 17
  • Мнения: 4 629
Случва ми се често, откакто се запознах със съпруга ми. Когато ми се случи за първи път много се изплаших. Изобщо не можех да си обясня как знам какво следва, кой какво ще каже .... Още настръхвам като си спомня.

# 18
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
още от детските ми години.

# 19
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
То си личи от титлата ми Wink.
Случвало ми се е, напоследък по-рядко.
Понякога е било наистина като спомен от бъдещето, друг път повторение на сън - 1:1 Rolling Eyes.
И в двата случая обаче неприятният момент е чувството на безнадеждност - знаеш какво ще стане, а няма начин да го промениш Confused.

# 20
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Много често. Не зная какво да мисля за това и какво всъщност се опитва да ми подскаже.

# 21
  • Мнения: 619
Случва ми се постоянно.

# 22
  • Popovo
  • Мнения: 571

Понякога е било наистина като спомен от бъдещето, друг път повторение на сън - 1:1 Rolling Eyes.
И в двата случая обаче неприятният момент е чувството на безнадеждност - знаеш какво ще стане, а няма начин да го промениш Confused.

Да, много точно казано.

# 23
  • Мнения: 1 046
Хайде и аз към групата на шашавите, простото обяснение което ми дадоха , че едното полукълбо в <мозъка,пояснявам да не си помисли някой за друго полъкълбо> смила инфото по бързо от другото, и така се получава леко забавяне на преживяването, което всъщност вече сме видели или усетили. Та затова е това дежаву-ако някой ме разбра всъщност какво искам да кажа.
Иначе да най-често при мен е пътуване към непознати места , раговори от по интимно естество, обяснявам си го, че явно съм превъзбудена от предстоящето и мозъка ми откача за известно време.

# 24
  • София
  • Мнения: 625
Не често, но ми се е случвало.

# 25
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Случва ми се. Понякога усещането е страхотно силно.

# 26
  • Мнения: 3 537
Случва ми се,да.

# 27
  • Мнения: 4 406
като по- малка доста често. сега мисля за много неща и не се сещам дали някое е дежа- ву

# 28
  • Мнения: 4 473
Доста често се случва и при мен. По едно време го отдавах на факта, че не помня сънищата си и случващото се просто е отражение на нещо сънувано (пак `видяно` по някакъв начин), но явно не е това. Нямам против да продължи да ми се случва, забавно е, поне в повечето случаи.

# 29
  • Мнения: 8 505
Да,доста пъти.И всеки път ми е странно.
Един-единствен път сънувах едно място и след години отидох там.Тогава ми беше най-странно,нямах идея,че това място съществува.

Общи условия

Активация на акаунт