Имам сериозен приятел,а залитам по колега

  • 1 651
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
По мои наблюдения бракът е хартия и не може да спаси една връзка ако тя е тръгнала към неприятен за теб път.

Това, че се литкаш по колега е нормално, и няма общо с приятеля ти. Понякога жена среща мъж, на който феромоните му са лика прилика с твоите и затова се получава този ефект. Но това няма нищо общо с долгосрочното обвързване и съвместния живот.

# 16
  • Мнения: 498
Искам да ти кажа, че сме на почти еднаква възраст и "да не испускаш питомното за да гониш дивото". Хората си намират кусури, когато се опознаят. Сама преценявай и прецени всичко.......

# 17
  • Мнения: 289
Съгласна съм, Снежана Г с теб и нямам намерение да изпускам питомното.Ако бях по-млада сигурно щях да го направя,де.

# 18
  • Мнения: 189
А не си ли мислиш, че го обичаш само защото те е страх да не останеш "стара мома" ?
И моето скромно  мнение е, че проблема не е в колегата, а в отношенията м/у двама ви.
Успех в решенията   bouquet

# 19
  • Мнения: 6 164
Искам само да отбележа, че темата се изроди леко. Имам сериозен приятел,а залитам по колега - колегата съвсем го забравихме, което пък показва защо именно си залитнала. С такива проблеми е нормално да се ослушаш за странични развлечения. Щом се колебаеш, а явно и ти не знаеш точно добре ли ти е, зле ли ти е - не бързай да се обвързваш с този човек, само защото искаш бебе или си прехвърлила 30-те... Много тъпа причина, не живеем в Средновековието, днес не се лепят етикети "стара мома", а и какво ще спечелиш ако се ожените, пък след 1 година не потръгне, разведете се и после пък ще се притесняваш от етикета "разведена", пък и с дете и ще се почне като ония теми в стил "А сега накъде"...
Е, не е задължително да стане така, но с тези твои колебания и терзания, явно и ти не знаеш точно какво предстои и искаш ли го въобще. Rolling Eyes Моят съвет е: Не бързай, никой не те гони!

Общи условия

Активация на акаунт