Как "лъжете" глада си?

  • 2 757
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 611
С кола лайт в промишлени количества  Peace (но това е екстремно и го правя, само ако наистина искам да сваля някое килце).

В последните няколко седмици съм наддала малко и сега гледам поне вечер да се храня беzвъглехидратно (предимно с кюфтенца  Mr. Green)

# 31
  • Варна
  • Мнения: 7 714
Може и наистина от златното чудо да се залъже глада - все пак вътре има мед Thinking Но ми се струва прекалено зверско наказание цял ден да караш само на това+кафета. Организмът сигурно се изтощава Confused
Споко-едва ли ще се изтощя чак толкова Laughing! Не съм казала,че карам само на него. Хапвам си почти всичко,но нямам апетит това се опитвах да обясня. За мен при диетите гладът е най-големият проблем,за това колкото пъти ми се е налагало да свалям повече кила винаги е било с голяма доза мъки.Сега даже не го приемам като диета и не искам кой-знае колко да отслабвам.Споделих го заради странният ефект,който не очаквах изобщо от нещо толкова рекламирано.Пък и разправят,че не е вредно-поне от съставките написани на него така изглежда.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 858
Принцеса, много те моля, би ли могла да препишеш състава му? Ще съм ти много благодарна, наистина!!! Hug

# 33
  • Мнения: 9 095
успех тогава с отслабването и да се похвалиш Peace

# 34
  • Мнения: 5 362
Не искаш такъв отговор,но с кафе и цигари. SadСтава и с мин.вода.

# 35
  • Мнения: 1 104
Преди да забремения много често залъгвах глада с чаша вода или ябълка, но сега вече ми е невъзможно. От сладкото не мога да се лиша - това ми е греха.

# 36
  • Мнения: 27 524
Ох, не го лъжа, направо го задоволявам.  Crazy
Иначе, ако пък нещо съм се абмицирала, със Зръчно  Peace
Без сладко не мога, но напоследък гледам да се ограничавам с малко черен шоколад.

# 37
  • Мнения: 2 936
с кафе и цигари... Mr. Green

с големи количества шоколад...  Crazy

понякога пия айран..и другото което е,че ме мързи да си направя нещо на ядене... Laughing

това е!

# 38
  • Мнения: 818
Не мога го изльжа аз него.Моят глад е все за сладко.Хапвам шоколад или бонбони,ама напоследьк станах много капризна и все си тьрся нещо по-така.ако ще е-да е Линд например.Надявам се всичко сладко да ми втрьсне-ама не!

# 39
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Сладичко си хапвам. Не мога да заменя шоколада с друго  Flutter
А ако съм зверски гладна, гледам да започна с голяма порция салата преди основнотот ядене. Иначе се освинвам здраво.

# 40
  • Мнения: 1 339
Аз лично доста трудно го излъгвам повечето случаи търпя, но наскоро бях доста гладна и изядох 1 райска ябълка... това нещо как засища... половината като я изядох и имах чувството, че бях изяла цяло агне. Само, че райските ябълки се намират доста трудно. Не на всеки пазар ги има но ако искате да опитате потърсете си непременно  Peace

# 41
  • Мнения: 286
с КОКА КОЛА ЛАЙТ настина ми обива апетита...с цигарка...с кафенце...с капсули ябълков оцет...а за сладкото чудеса върши био актив хром...аз бях пристрастена към шоколада..можех без проблем да изям 3 шоколада наведнъж(отдавам го и на това че бях опасно близо до анорексията и организмът ми бе6е изтощен от гладуване..можех и  камион с храна да изям без последствия) но сега изобщо нямам апетит са слядки неща от както пия хрома....невероятен обрат се получи при мен

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 16:06 от Gerko

# 42
  • Мнения: 2 849
Не искаш отговор с кафе и цигари ,ама моя е такъв .Почти цял ден съм на кафе ,вода ,сок ,цигари .Някоя и друга ябълка .

# 43
  • Мнения: 6 155
Ако се налага да го лъжа - с вода Confused

# 44
интересни мнения, дайте още   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт