Как "лъжете" глада си?

  • 2 746
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
с цигара Laughing

# 16
  • Мнения: 1 318
С кафенце... kaffeetrmker_2 Ако имам подръка кис.мляко - ръгам няколко лъжици и с това приключвам проблема. С ябълка нещо не ми се получава - огладнявам още повече Rolling Eyes Вода със стайна температура е също добър вариант Peace

# 17
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Не го лъжа.Огладнея ли-сядам да ям.

# 18
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ако успея да го ,,излъжа " го правя с чай , морков , чушка......ама много често му надделявам с храна  bambam

# 19
  • Мнения: 463
с фрешове.

но най-много помага, когато съзнанието ми е  ангажирано с друго, а не когато залъгвам стомаха си. например когато имам много работа, често забравям да обядвам дори.

# 20
  • Мнения: 9 095
и аз с тези нередовни хранения се сколасах с гастрит, та сега съм такъв чревоугодник, че дояде ли ми се нещо веднага трябва да го хапна, иначе побеснявам Close

# 21
  • Мнения: 528
не го лъжа Naughty огладнея ли, хапвам  веднага

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не го лъжа.Огладнея ли-сядам да ям.
И аз. Опитвам се да мина с по-малко храна, но не ми се отдава често... Кофти ми е когато преям, а не че въобще ям.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 271
Залъгвам глада си с чай с мед или сок, вода  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 050
с ябълки-ако може да се нарече лъгане Joy

# 25
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Да кажа и аз какво открих само предварително ще ви моля да не ме освирквате Embarassed.......По принцип съм против всякакви препарати за отслабване итем-подобни тинтири-минтири дето нищо не вършат и само си пръскаш парите за тях.Само,че приятелката ми си купи златно чудо14,започна да го пие и твърдеше,че въобще не огладнява и се тъпче на сила за да не и се забави метаболизма,защото тогава зле.........Подсмихвах се аз и си мислех,че го прави,защото я е срам да си признае,че е дала 20лв.на вятъра. Да амаааааааа....За 10-тина дни видимо отслабна. По принцип моите дънки са и малки,а в неделя като беше в къщи се намъкна в тях и даже и хлопаха. И така още в неделя след обед се замъкнах до аптеката и се сдобих с това нещо-има вкус на сироп за кашлица Embarassed Кво да кажа-излезе вярно-наистина убива апетита и то доста добре. В понеделник докато се усетя денят беше минал,а аз бях само на дежурните 100кафета,1 фреш и не знам колко вода и изобщо не бях гладна. А иначе съм си голяма ламя. Сутрин не закусвам но обяд и особено вечеря-задължително иначе,не мога да заспя от глад.Та това исках да кажа без да го броите за реклама-моля ви! Така ми е убивал апетита само мазиндолът,който преди години редовно използвах за отслабване-кви ли простотии не правим като по-млади.....
 Най-вероятно ще продължа да го пия-все пак го купих,а и се чувствам добре от него,само дано не забравям да ям по малко Laughing

# 26
аз като се наям и си губя апетита!

# 27
  • Мнения: 9 095
Принцеса, това златно чудо няма ли опасност да ти развали стомаха, аз не че имам нужда, ама ако ми се наложи някой ден да имам информация Grinning, така като ядеш по- малко и като го спреш, после като почне зверския глад Thinking

# 28
  • Мнения: 1 318
Може и наистина от златното чудо да се залъже глада - все пак вътре има мед Thinking Но ми се струва прекалено зверско наказание цял ден да караш само на това+кафета. Организмът сигурно се изтощава Confused

# 29
  • Мнения: 2 196
С вода и ябълки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт