МАРТенчето няма да се колебае, скоро в снега ще си играе

  • 10 896
  • 280
  •   1
Отговори
# 210
Хеи Феичке даи тая програма да си направя и аз моите снимки 4е искам и календари на бабите да напратя за БГ.Тук време не ми остана да ходя по фотаджии а и такива брадви са наточили че предпочитам аз да си ги направя.На мама Веси също много ми харесаха неините,незнам същата програма ли използва...
Моята госпожица започна да спи много по малко(точно я похвалих).На обед 1 час и тожа вечер лягане към 9-9.3оч и сутрин ставане към 6-630ч.Това ранно ставане много ме мори осоебно сега с тия празници както стоим до късно..незнам как ще изкарам...
Чакам нетърпение Коледа да видя реакцията на децата с подаръците.На 25 ти ще празнуваме с приятели и сме си направили томбола.Всеки купува подарък за определена сума и на самия празник ще се теглят номерца и на които каквото се падне...Смятам че ще бъде интересно на всички..Ако не успея да пиша весело изкарване на Бъдни вечер и Коледа на всички и бъдете здрави и много щастливи!!!

# 211
  • Мнения: 1 639
Хеи Феичке даи тая програма да си направя и аз моите снимки

Фотошоп е програмата. Ако не си я ползвала ето къде се уча  аз http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152181.0

# 212
  • Мнения: 1 502
Едно леко включване от мен със сутрешното кафе, черпя, ако някой още не го е изпил.
Хеи Феичке даи тая програма да си направя и аз моите снимки 4е искам и календари на бабите да напратя за БГ.Тук време не ми остана да ходя по фотаджии а и такива брадви са наточили че предпочитам аз да си ги направя.На мама Веси също много ми харесаха неините,незнам същата програма ли използва...

И аз съм с Фотошоп за снимките, а календарите ги направих с една руска програма специално за календари. Мамо Ваня, пиши ми на лични, ако искаш ще ти пратя линк към нея. Между другото нашия вуйчо вчера благополучно пристигнал в Добрич и нашите ми се обаждаха да благодарят за подаръците  и най -вече за календара. Милите толкова бяха щастливи, гласовете им трепереха от вълнения, напълниха ми душата.

Ох, това е от мен, че днес пак ще пазарувам, последно коледно тичане, както казва една моя колежка.

Целувки на всички!

# 213
Феичке благодаря ти много за инфото.Мамо Веси писах ти на лични,ако имаш възможност да ми изпратиш руската програма.
да ви се оплача моето Вики започна да става много  злояда(също като батко си).До сега беше само единия а сега ужас smile3511....иначе малката вика само на батко си ЯЖ ама тя е същата.Като седне да се храни и като стисне тази уста само се чудя на какво да се правя че да яде...другия вариянт е да плюе храната....Дано да е временно.Аз и за баткото така си мислех а то ве4е 9 години е все така...казват че като порасне ще прояде ама това не важи за нашия...Сега ви оставям че отиваме при една приятелка на Вики да и занесем коледния подарък и да поиграят.

# 214
  • Мнения: 445
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ ОТ НАС!
Ние днес посрещаме моите родители за 4 дни гостуване. Аз също направих календар-подарък за бабите и се радвам, че е станал страхотен, въпреки че Марти не пожела да стои на едно място и го снимахме в движение.
Лудницата по улици и магазини е пълна. И ние като мама Веси вчера напазарувахме, но все си мисля, че съм забравила нещо. Хубавото е, че повечете квартални магазинчета ще работят, така че няма място за притеснение.

# 215
  • София
  • Мнения: 35
Мили мамчета на мартенчета,
приятно посрещане на Бъдни вечер, а утре - весела и щастлива Коледа, много подаръци и целувки на малчовците и на вас  bouquet от нас с Йоанче  ura  ura

# 216
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!!На вас и семействата ви желая много здраве,късмет и много, много усмивки Grinning Grinning Grinning!!!

# 217
Честита Коледа мили маичета,татковци и дечица!!!Пожелаваме во от сърце много здраве и късмет и малчуганите много да ви слушат!!!Ние си изкарахме една страхотна бъдни вечер,а днес сме на Коледно парти с приятели!!!Ето ви малко снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=88247

# 218
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честито Рождество Христово! Hug

На този ден се е родил Бог, най-големия подарък за нас. Тъжно ми става като слушам по новини и гледам по ТВ-то само филми за дядо Коледа. Някак се измества истинския повод са празнуване. Извинете за кофти нотката.

# 219
  • София
  • Мнения: 472
Весела Коледа!
Желая на Всички много здраве , радост и щастие! На дечицата да са здравички и много много да ни радват!

Аз ще съм вкъщи 10 дни( фирмата ще почиваме) и сега здраво наваксваме с децата! Играем , излизаме на разходки , гледаме филмчета и се радваме на новите подаръци!
Боко получи от Дядо Коледа надуваемо фотъолче( голяма радост и само го разнасяме из стаите и сядаме важно), един пъзел от 8 елемента ( дето отзат има дупчици да се бутат елементите) и мозайка от най-едрите части.За мое учудване днес игра близо 1 час с мозайката.Явно му е ново и интересно!
Хайде весело празнуване...................

# 220
  • Мнения: 1 502
Весела Коледа!
Честито Рождество Христово!
Да сме живи и здрави и да не спират щастливите мигове с нашите малки съкровища!


Много съм щастлива, защото в момента ви пиша от новата ми придобивка. Тати ме изненада невероятно с нов лап-топ, подарък за Коледа и рождения ми ден.  newsm44 Пожела ми  още по-красиви неща да творя с Фотошоп и да радвам очите и на околните (големи отзиви имах и от свеки за календара и картичката  Embarassed, чак и той се възгордя).
Децата и те получиха много подаръци, всичко мина много спокойно. Дани също получи фотьойлче, но дунапренено от вуйчо си.
http://vessela.multiply.com/photos/photo/43/24.
Направо полудяха с батко си, чудеха се, кое по-напред да разопаковат.
Мамо Ваня, много подаръци, много нещо, много са сладки сладурковците. newsm51

Това е засега от нас, утре съм на пострижка, че трябва да посрещнем Новата година хубави.

ЦЕЛУВКИ!  love001

# 221
  • Мнения: 24
 Close-mas:
Честит коледа на всички. Да са ни живи и здрави слънчицата, да ни радват и да ни слушат. Ние си бяхме на село за коледа с лелите, после ходихме и при другата баба и все подаръци, вече няма къде да ги слагаме в стаята. А от тържеството в градината се оказа, че родителите не присъстват и не ми взеха апарата да ги снимат, има ли си техен от кукления театър, който ни е направил по две снимки и аз си поръчах и диск, които очаквах че ще има снимки и запис на тържеството, а то се оказа че на диска, които само аз съм отворила, защото другите майки се обадиха че не са могли да го видят, имаше запис на тържеството около 30 мин. с качество под всякаква критика и през повечето време оператора е снимал лелите и учителките, отколкото децата. Нестига това, ами за диска дадох 6 лв. при цена на носител около 50-70 ст. Пълна трагедия.
И на нас ни донеса фотьоил и един пъзел азбука с големи елементи, които се оказа много вкусен, пробвах ме го. Добавила съм снимки да ни видите. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86765
Ами май това е за сега от нас, ние сме си вкъщи до другата сряда защото градината почива и ще се включваме по редовно.
 lovekiss

# 222
  • Мнения: 815
ЧЕСТИТА КОЛЕДА- ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЛЮБОВ И ТОПЛИНА!!!

Ние бяхме за 2 дни извън София и малко се разсеях, че така се бях вкиснала, че не ми се и пишеше...

И ние водихме Ран на тържество в детската градина, но в групата на каката- братовчедка- т.е. останалите деца бяха 4-5 годишни- това беше за родители- предишния ден са имали за цялата градина с театър- а на нашето децата казваха стихчета, пяха и получиха подаръци от дядо Коледа. Ран се включи само в последната част- а и това е пресилено, защото следеше как се раздават подаръците на децата, но като викнаха неговото име и не ще да помръдне- аз го набутах, а той милия като се разпищя - уплаши го този дядо Коледа- снимка нямаме, но тати снима с камерата първата среща с добрия старец, макар и малко неприятна Simple Smile подаръкът беше еднакъв за всичкщи момченца- джедайски меч- много шумен, но ран много го харесва
Ние му взехме релси за едни влакчета, които имаше вече- но едни такива едри и се сглобяват като пъзел- много му харесват ето на тази снимка се виждат- долу в ляво а баба му и дядо му му подариха пиано- надува ни главите с неговите свирни и след като изсвири нещо започва да си пляска с ръце и да вика браво- съответно чака и от нас същото

Мамо Веси, честита придобивка- и ние ще се сдобием с нов компютър, но няма да е лаптоп, защото искаме да е по- мощен, за да може тати да прави филмчета като поканата за сватбата, а по- мощните лаптопи са мноооооооооооого скъпи-

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 18:17 от Цветина

# 223
Честито Рождество Христово !
Бог да благослови всички ви и да ви срещне с порасналото бебе Исус  Simple Smile
Ние сме вече 7-ми  ден в България. Програмата ни е супер пълна - рождени дни и срещи с приятели. На 25 декември Вяра стана на 11 години  Simple Smile Вчера се черпи с приятели в Арена и мисля, че хубаво си изкараха. Почти като големи хора  Wink Няма вече щъкане и сноване насам натам като свободни електрони  Laughing
Трудно свикваме с ниските температури и с често срещащите се болни из София  Confused
Утре може би ще заминем в Берковица да подишаме чист въздух и да се порадваме на красивата природа.
Иначе хапваме на воля вкусна и евтина българска храна. Мая почти не излиза, но аз предпочитам така.... Много е мръзен въздухът, навсякъде се пуши .... а и студът е "сериозен"  Mr. Green
Хайде, приятно празнуване на този християнски ден, в който наистина малко хора разбират какво се е случило (както каза и Тедулинка  Peace)
А през новата година нека сме изпълнени с мир и радост, които да споделяме и тук  Hug

# 224
Честито рождество христово!!!
Толкова писане изписах и накрая страницата се скапа и всичко се изтри и направо съм бясна...Много са сладки всички малчугани на столчетата...Мамо Веси честита придобивка...а на малкия господин да го нащипкаш по хубавите бузки..ама като на трон се е накиприл...
Искам да пожелая весело посрещане на новата 200 година на всички!!!Незнам ще успея ли да пиша утре,защото ще събирам багажа че заминаваме за Тенеси за 3 дена и там ще посрещнем Новата Година....
мамита ако все още не сте го направили гласуваите за българските медици на този адрес http://www.petitiononline.com/bulgaria/petition.html
Будете здрави и щастливи през Новата година!!!

Общи условия

Активация на акаунт