МАРТенчето няма да се колебае, скоро в снега ще си играе

  • 10 888
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 639
Весели празници и от нас .
 На бъдни вечер бяхме у дома тримата. Много весело отпразнувахме. На Коледа бяхме на село с родата и там Дариа получи много подаръци. Вече си има и собствена къща  Laughing , по идея на леля си . Много й се радва , ама много тясно у нас за такова чудо, само я местим от единия край на стаята до другия  Laughing

# 226
  • Мнения: 1 502
Ехооо, къде сте мамчета?
Защо никой не пише вече, всички ли са заети?

Аз от днес съм във ваканция, чак на 3-ти съм на работа.  Party За сметка на това, вместо да си почивам, аз от Коледа го играя като мед. сестра. Първо таткото, а сега и Тони, милия от 25-ти е с ужасна кашлица и 38-39Т, вчера го водих на д-р, съответно нищо, а съм сигурна, че ако бяхме в БГ, щеше веднага да започне с антибиотиците, толкова беше зле. Добре, че днес веч няма Т, само кашлица, но трябва да сме си в къщи, а на мен така ми се излизаше из магазините.

Дани пък само разваля дисциплината, както казва тати. Голям бандит става, не остава на мира батко си, повтаря всичко, и така бърбори вече, че понякога се попикаваме от смях с баща му. Най-новият му номер е да вземе телефона и го оставя някъде и след това започва да натиска бутона на "майката" да го търси и телефона започва да подсвирква. Всички, коли, които получиха от БГ за Коледа, бяха с разни музики и светлинки (голяма лудница), вече са на парчета, само железните малки колички все още са живи.
Днес сутринта, ме събуди с милване по главата и само повтаряше едно мило "мами", милваше ме точно там, където го милвам аз като заспива, по главичката и бузаката. Много мило ми стана.

Ами това е засега от нас. Все още не знаем къде ще бъдем за Нова Година, но се, очертава пак да сме си в къщи, на мен нещо никъде не ми се ходи тази година.

Целувки на всички! Hug ПИШЕТЕЕЕ! Naughty

# 227
  • Мнения: 815
ех, мамо Веси какви са тия болести дето ви подхванаха по празниците- ние в къщи едвам се закарепихме- мен ме заобиколи гадния вирус и се надявам скоро да няма пак болни- няма да пускам и ран на градина, че иначе няма да се оттървеме цяла зима от вируси- ама ако много подивее в къщи ще го пратя, че и аз съм човек..

Вили, ние така сме свикнали с мръсния въздух и улици,че не ми прави впечатление, но това, което мога да направя е, че съм научила ран винаги да си хвърля боклука в кошче Simple Smile в къщи играчките са навсякъде и разхвърляни, но щом види нещо, което му заприлича на боклук и го носи към кофата- само така ще имаме паркове като тези, които ни беше показала в люксембург и страсбург

на нова година ще си бъдем четиримата в къщи - сега изчезвам, че любимия отиде да купува компютър и докато го настрои няма да имаме нет 

# 228
  • Мнения: 58
Здравейте МАМИ,
много благодаря за сърдечното приемане.
Обожавам да се запознавам с мами, но малкия много ми се сърди като седна на РС-то, затова и рядко ми се отдава възможност като тази в момента...да размена някоя и друга приказка с приятелки Laughing
Може да не съм от най- редовните посетители в тази тема, но искам с настъпването на Новата 2007 година от сърце да ви пожелая:
- като най- важно и първо: да са ви живи и здрави децата, много да ви радват и уважават
- да сте живи и здрави, и вие, че да ги гледате и да се грижите за тях
- да ви живо и здраво цялото семейство
Нека винаги искренни усмивки да греят в домовете ви, нека винаги тези малки сладки очички ви гледат с много любов. Нека сте щастливи вие и рожбите ви. Нека се обичаме. Hug

# 229
Здравеите мамита.Включвам се сега за да ви пожелая весело посрещане на Новата Година,много здраве и късмет!!!Ние днес заминаваме на Гатлебърг(едно градче в Тенеси) и там ще посрещнем 2007 година...Ще стоим 3 дена за да се откъснем малко от ежедневието тук.За нещастие Вики днес се събуди със течащ нос..Дано се разминем само с това.малко се притеснявам,ама тръгваме и каквото стане.Аз запо4нах да и давам от сиропчетата за изстинка и дано се разминем.
Мамо Веси дано вече всички са добре у вас и да няма повече болести...
Ами това е за сега отвам да стягам багажа последни приготовления.
Бъдете много щастливи всички в празничната нощ!!!

# 230
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Искам да пожелая на всички весело посрещане на Новата 2007 г. Дано тя ви донесе много радост и хубави моменти!
Ние ще празнуваме с мъжът ми на домашно парти с приятели,а Мишо ще е с баба си и дядо си.
Той също получи много подаръци,повечето от които коли и камиони/както си беше поръчал/.За съжаление някои от тях бяха потрошени само за броени часове.Просто нямам думи за отвратителното качество на китайските играчки #2gunfire.
Ето я и коледната фотосесия на Мишо!

# 231
  • Мнения: 24
Весело посрещане на новата "европейска" година.  Много здраве, късмет и много, много хубави моменти с нашите малки слънчица.  smile3525

# 232
  • Мнения: 445
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА И ЧЕСТИТО ВЛИЗАНЕ В ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ НА ВСИЧКИ!

НИЕ СИ ИМАМЕ ГОСТИ - БАБА И ДЯДО, РАДВАМЕ СЕ НА ПОДАРЪЦИТЕ - КОЛИ И КАМИОНИ, КАРАМЕ, БУТАМЕ И НЕ ГИ ПУСКАМЕ!

ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ ОТ МАРТИ!

# 233
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Весело посрещане на Новата 2007 Европейска година!
Желая много здраве на всички ви, много усмивки и щастие!
Късмет и сбъднати мечти Hug

# 234
  • Мнения: 1 502
Весело посрещане на Новата Година!
Много щастие и незабравими мигове през 2007-ма!




офф: Такова чудо предстои довечера в Рейкявик.

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 16:25 от Mama Vessi

# 235
Мамо Веси, надявам се тази вечер и в София да свети повечко  Grinning Прави ми впечатление, че столицата е прекрасно украсена  Peace
Ние сме решили да излезем в центъра и да снимаме, но да видим дали няма да ни домързи  Confused
Сега се мъчим с поредното ядене и направо трудно дишаме вече Mr. Green
Бъдете здрави през новата година и дано животът в БГ се промени към по- добро. Дано !

# 236
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Честита Нова Година и от мен!!!! Много здраве, усмивки, и успехи!!! Hug
Бъдете все така всеотдайни майчета! Децата го заслужават!!! Радвам се, че ви има! Heart Eyes

# 237
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТА ДА НИ Е НОВАТА ГОДИНА.
И да се надяваме че нашите медици ще се върнат тази година. newsm17 и няма да стаат жертва на една "велика" политическа игра.

Нова година- нова радост, здраве, щастие и младост. Пълна къща и купон.......... и по някой милион.
Ние издържахме до към 00.30 ч. изгледахме зарята в Плевен, която небеше чак такава голяма като при мама Веси, но се надяваме и при нас вече да стават такива неща, и си легнахме, защото бяхме много изморени. Цяла вечер си играхме с едни батковци и се поизморихме.
Това е от нас  love001

# 238
  • Мнения: 1 502
Хайде да ни е честита Новата 2007-ма!
Днес съм именичка, черпя:

# 239
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честита Нова 2007 Година!
Да сте здрави  и щастливи! Много сбъднати мечти и любов ви пожелавам!
Малките слънца да ви радват всеки ден! Hug

Мамо Веси, честит имен ден и на теб! Пожелавам ти една още по-успешна година! Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт