Mного боли,а сълзите не спират!

  • 4 782
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Приеми и моите съболезнования,за съжаление рано и ли късно всички които обичаме си отиват,и тогава настава най-страшната самота  Cry

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тази сутрин се събудих и....разбрах, 4е ве4е нямам кого да нари4ам с милата  дума,,маминко,,!Днес тя си отиде завинаги от нас!Тази думи4ка ве4е ще изри4а дъщеря ми и детето което 4акам...но не и аз!
Когато и татко и майка си отидоха от този свят, дъщеря ми ме попита "Мамо , а ти сега на кой си дете ?" Замислих се и неможах да отговоря "НИЧИЕ" и след година вече пак немога . В момента се разплаках и искам само да добавя , че много добре те разбирам и искрено ти съчувствам .

# 18
  • Мнения: 7 723
Поднасям ти и моите най- искренни съболезнования  bouquet

# 19
  • Мнения: 817
Искрените ми съболезновани!

# 20
# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Приеми съболезнованията ми! Знам колко боли въпреки че не съм наричала бабите си "маминка" или нещо подобно. Но много често ми се случва да мисля за любимата ми баба на която съм кръстена. Аз бях нейната любима внучка. Винаги ми е показвала колко много ме обича и когато ни напусна ми беше страшно мъчно. Сега понякога като се моля се моля и на нея. Знам че отнякъде продължава да ме гледа с цялата си любов.

# 22
  • Мнения: 8 505
Съжалявам...Нека почива в мир!

# 23
  • Мнения: 3 268
Много много съжалявам...Друго просто не мога да кажа.Да почива в мир твоята маминка.

# 24
  • Мнения: 352
Много хубаво си го написала,.... моите съболезнования! Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
Моите съболезнования.
Нека почива в мир Praynig

# 26
  • Мнения: 750
Bлагодаря Ви моми4ета,4е сте съпри4астни с болката ми!Защото пръстите на ръцете ми няма да стигнат да преброя колко роднини и приятели съм изпратила завинаги от този свят.... Cry!И ако максимата,,Това което не ни убива,ни прави по-силни,,важи-то би трябвало да съм много силна жена!Но съм разбрала,4е всеки път когато казвам,,сбогом,,4аст от мен умира!Благодаря Ви 4е ви има моми4ета!

# 27
  • Мнения: 703
О,миличка,много съжалявам!Приеми и моите съболезнования!
И мойте сълзи потекоха...моята баба отдавна не е с нас на този свят,но така ми липсва...Много,много...Съжалявам,че ще ти го кажа,но няма да ти олекне с времето,на мен всяка мисъл за нея ми носи сълзи...Успокоявам се само като се надявам,че ме гледа от някъде и ми помага...
Прегръщам те силно  и споделям мъката ти...

# 28
  • Мнения: 6 164
Приеми и моите съболезнования! Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
Моите съболезнования  Sad Мир на духа и  Praynig
И аз скоро загубих моята баба  Cry

Общи условия

Активация на акаунт