90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIV

  • 27 544
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36 424
Всичко накуп Simple Smile И я обижда на к...

# 16
  • Мнения: 10 929
Минаха двата епизода на СЛЕД 90-ТЕ ДНИ. Някой успя ли да гледа?
Дейвид се похвали, че е отслабнал, дадоха снимка как се е стопил, но сега не само, че си е върнал килограмите, ами и още е наддал. И ме дразни как Ани му се смее на тайландския... Той не е длъжен да говори thai и все пак го прави, а тя се подиграва на акцента му.

Лорън и Алексей си кръстили детето "Шломил"? Ц ц ц ц ...  Ужас.
Но от двете двойки тази е по-симпатична.

# 17
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
На мен Ани винаги ми е идвала груба и невъзпитана. Не съм фен и на Дейвид.. Абе и двамата не ме кефят. 😅
Алексей и Лорън са ми къде, къде по-симпатични. На бебето му викат Aшер, но нямам идея какво е официалното му име.

# 18
  • Мнения: 36 424
Аз пък бях останала с впечатление, че името на първото им дете е Шай. Не знам защо, може да ги бъркам с някой друг.

# 19
  • Мнения: 10 929
Шай му казват на галено. Нали казаха снощи, че официално се казва Шломил. И по стара еврейска традиция името не се разкривало пред останалите хора до кръщенето.
Второто дете... още не се е родило (в първия епизод) и засега му викат "Фъстъчко". Молеха се да не е недоносено като първото.

# 20
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Второто е Ашер, на първото му викат Шай.
Снощи, ден след сватбата им, Мемфис обяви на Хамза и семейството му, че е бременна в третата седмица. Значи още първата вечер е забременяла по мои изчисления. 😅

# 21
  • Мнения: 36 424
Още не съм гледала епизода, видях само няколко клипа.
Ще излезе, че наистина ражда на всеки мъж, с когото има по-сериозна връзка ... И после се оплаква от тях, докато продължава да търси голямата любов Rolling Eyes

Дъщерята на Моли Хопкинс Оливия, с баща си:

Моли май излиза само с афроамериканци?... Не я критикувам - ето, и Ким е така. А пък Ела харесва само азиатци Simple Smile

Химена събира клиенти:

# 22
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Не искам да звуча гадно, ама тук са масово такива афроамериканките - раждат от по няколко мъже и им викат после "бейби деди". 😆 Вчера Химена и Майк влязоха в сериозни разпри относно оставанвто му в апартамента й. Тя го гонеше, а той й вика, че нямало да си ходи. Жалка работа беше. В край на сметка склони, ама до последно не мислеше, че тя е сериозна.

# 23
  • Мнения: 36 424
Предстои да разберем дали той е платил гърдите, или новият годеник.

# 24
  • Мнения: 10 929
Тя го гонеше, а той й вика, че нямало да си ходи.
Ужас. Представяш ли си колко трябва да си изпаднал, за да търпиш такова поведение? Егаси унижението. Не да ме гонят, ами дори да ми намекнат, че не им е приятно с мен.. директно си заминавам.

# 25
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Той няма никакво самоуважение, да ти кажа. Направо беше мъчно за гледане как тя го гони по стълбите и го юрка да си събира багажа, а той като някакво малко дете се тръшка. Абе много беше отчаян и да ви кажа хич не го вярвам това, че я е удрял, то снощи по-скоро тя щеше да го набие.

# 26
  • Мнения: 36 424
Гнусно е! И тя - някаква хваната от улицата, и той - как търчи по нея! Ако продължат да ни показват толкова изпаднали хора, ще спра да гледам!
Не че Ед беше по-добър, но има шанс завинаги да спрат да ни занимават с него. Наскоро любимата му Лиз беше писала някакви странни неща в Инстаграм (като че е пияна или с пристъп на психоза). После той написа, че профилът й бил хакнат (да бе, да). Връзката им ще се окаже по-проблемна, отколкото можеше да се прогнозира. Не са за телевизия...

# 27
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Търчи, ама не ще някоя захлупена мадама около него, а уеб кам гърл. Нещо не ми се връзва задръстеняк като него с Химена, дето, айде да не я наричам боклук, ама подобно..
Майк не ми харесва никак, ама и тя е дъното. Каза му, че не му щяла парите вече и щяла дс си бачка пак като уеб кам, а той я контрира с "ама как, това е долна работа", обаче тя го засече, че точно така са се запознали и той й е бил редовен "клиент" на сесиите. И той е един чикиджия.. 🤣 Разликата е, че не се жениш за първата срещната дето ти се гъзьорти от уеб камерата, а търсиш нещо сностно. Толкова му е акълът явно.

# 28
  • Мнения: 36 424
Той явно е влюбен (по някакъв отблъскващ и обсебващ начин), защото в началото разправяше, че цял живот много искал деца, а после, когато тя му каза, че не може да има повече и че го е излъгала по този въпрос, се примири много бързо.
Освен това, върви по нея като куче и имитира поведението й (както тя самата каза).
Не мисля, че съзнателно е избрал нея, вместо някоя подобна на него. Някой го е насочил към тези сайтове и той е лапнал, като шаран...
На Лариса сигурно би й харесало да има такъв фен. Хем дава пари, хем й обръща внимание (тя веднъж каза, че й липсва мъжко внимание).

# 29
  • Мнения: 10 929

Не мисля, че съзнателно е избрал нея, вместо някоя подобна на него.
С тази визия, никоя като не му обръща внимание и той се хваща като удавник за сламка ... с първата, която му се върже.

Общи условия

Активация на акаунт