90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIV

  • 27 563
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 36 471
Джино също е грозен, но Джазмин го мисли за красив. Освен това е и стар.
Обаче се оказа, че има акции за над половин милион долара - може би това го прави по-привлекателен.

Между другото, на мен Химена ми изглежда много грозна. Не съм фен на обратната захапка и брадавицата.

# 31
# 32
  • Мнения: 10 981
Чии са тези отрочета, които Зиед държи?

# 33
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Това не е Зиед, а Джордж.

# 34
  • Мнения: 10 981
 Ооо, извинете. Заприлича ми на Зиед. Хорхе доста отслабнал...

# 35
# 36
  • Мнения: 1 711
Това дали е нова снимка на Георги? Ако е така - евала! Определено е много по-добре така, отколкото преди. Но пък и той май си е сложил белите бобърски зъби като на възлюбената си. Те всъщност заедно ли са в момента, не ги следвам и тях?
Редактирам се, намерих го и явно не са двойка. А той все такъв озъбен и нацепен кифльоч.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Нова е.
Малко на Джеси прилича 🤔

# 38
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Кифльоча на тази снимка изглежда много добре. Това да го кажа аз, която харесвам дълги коси...ама ей на, харесва ми.

# 39
  • Мнения: 36 471
С нови зъби е Георги. Харесвам прическата, но зъбите са прекалени.
Наскоро от самата клиника бяха пуснали снимки "преди и след" - на старата снимка зъбите му изглеждат почти кафяви. Ще ме извиняват, но не бяха такива.

И Флориан е с фасети, но неговите зъби бяха редки и имаше нужда.

# 40
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Доста жълти му бяха зъбите на Гошо, ама свга направо светят в тъмното. Понеже съм в сферата, да кажа, че много го обичат това холивуд бяло американците. Баби на по 70-80-90г го искат и си го правят постоянно и не осъзнават колко нелепо стои - като протези. 🤣
Добре, че е птрязал тая коса, хич не му отиваше.

# 41
  • Мнения: 36 471
Да, чисто белите изглеждат като пластмасови. По принцип зъбите са с различен цвят - дори човек да не пуши и да не пие кафе непрекъснато, може да са по-тъмни.

# 42
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Разбира се. Той си пуши стабилно, та доста му се бяха жлътнали. Можеше едно избелване да направи и да приключи.

# 43
  • Мнения: 78
С малко филтри и нови зъби изглежда по-добре Джорджи .

# 44
  • Мнения: 10 981
Да отреже тази коса, че... ужас. Засега само в тяло го бива. Иначе лице, прическа, дрехи... майкоууу

Общи условия

Активация на акаунт