Оффффффффф незнам вече какво да направя....

  • 2 563
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 756
Oткрий причината обмисли я ВИНАГИ има причина,макар и незначителна на пръв поглед,
Помисли, нещо дребно но постоянно  поведението на съпругът ти, редки срещи с приятели кино разходки, все има нещо което възбужда гневът, и ако го осмислиш и увладееш и ссе замислиш колко си щастлива 4е имашдецата семсйство и си жива и здрава, миосля 4е бързо ще се освободиш от негативни мисли и поведение
Пий чай от жълт кантарион, яж сладко  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 978
Най-добре ще бъде, ако можеш да заминеш някъде сама и да правищш неща, които ти доставят удоволствие. Помисли за себе си

# 17
  • Мнения: 953
Мами незнам дали и вие сте имали подобен момент в живота си,но аз вече направо незам каво да направя.Много съм изнервена-ужас,направо незам как ме търпят у дома всички.От малки незначителни неща толкова се вбесявам че чак ме заливат горещи вълни от яд ама за пълни глупости.Всяка сутрин се събуждам с адско главоболие,вместо да съм отпочинала аз се чувствам още по-изморена,през деня ........няма как да го опиша.Просто не мога да се позная и все пак се опитвам да се въздържам,смисъл побеснявам ама пак не си го изкарвам на околните,много често, все едно съм в ранна критическа и късен пубертет едновременно.Трудно се води разговор с такова същество като мен.Моля дайте съвет какво да направя?

все едно аз съм го писала.и аз имам такива периоди и напоследък са все по-често.направо не се понасям.всеки съвет ще ми е полезен.

# 18
  • София
  • Мнения: 625
секс..........това е!Научно е доказано, че подобрява настроението и успокоява!

# 19
Момичета, като ви чета, все едно че описвате мен отпреди 3 месеца. Бях изпаднала в параноя от себе си, синът ми заяви че моята ранна критическа е съвпаднала с неговия напреднал пубертет, но проблема си е мой, както и истеричните ме сълзливи изпълнения. Мъжът ми търпя, търпя пък накрая отсече - иди на лекар, вече и аз не издържам. Това ме стъписа и не че не бях ходила от йни до септември по доктори, но ... издебнах личната да я няма /защото тя, може би под мое внушение/ ми даваше Феминорм, и отидох при един млад заместник, който не вдъхва доверие с външния си вид. Отидох с пурл 130, кръвно - достатъчно, тремор /най-вече на ръцете/, излишък от нерви, сълзи и самопрезрение поради слабостта си да се справя само със себе си.
И, о чудо - ендокринолог, веднага и на момента. Думите му бяха - това са типични признаци, но аз не мога да ги лекувам. Та така вече три месеца си имам диагноза и лечение, и търпение и мир у дома. Е пак ги вдигам на "рогата си", то е рядко и за спорта, обаче мъжа ми ме преграща и казва умно - коригирай дозата, пак си я намалила рано. Та така, стана   дълго, но ако една от вас си помогне от моята история, ще ви се отблагодаря поне малко затова, че от две години шпионски ви чета анонимно и в захлас.

Последно, когато ендокриноложката ми постави диагнозата"Тиреотоксикоза", /а това просто казано е отделяне на голямо количество адреналин, с което сърцето не може да се справи/ излязох като смазана, а тя ме настигна и ме върна в кабинета си и ми каза "Госпожо, вие имате щастието да имате поставена диагноза, и това е половината от лечението. Това е най-важното, малко хора имат точна и ясна диагноза".
В заключение, мили момичета, не мислете, че нервите, плача и вечните изблици са само и единствено от дете, свекърва или колега. Това може да е първопричината, отключващия фактор, но последствията са си само наши и трябва да ги облекчим. Дано не ми се сърдите, че писах много, но аз три години се мразих, сърцетуптях  и борих със себе си, а било толкова просто!  

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Спри да се самонавиваш........нищо няма да стане ако отстъпиш за  нещо........

# 21
  • Мнения: 701
Здрасти!И аз от време на време се чувствам така!Просто ни трябва почивка от ежедневието според мен!

# 22
  • Мнения: 2 759
От преумора е... Ако имаш време захвани някой спорт, ще се разтоварваш, и ще ти е доста по-леко...

      Peace, много вероятно е да е от преумора. Пък била тя и есенна... Мисля, че спорта по естествен начин повишава нивото на хормона на щастието. Дори ставаш по-красив  Hug.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Просто се опитай да си починеш хубаво! Дори ако имаш възможност се откъсни от обичайното ежедневие за ден-два - след това ще си по-добре.

# 24
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
На твоя хал съм Tired

Общи условия

Активация на акаунт