Оффффффффф незнам вече какво да направя....

  • 2 568
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 196
Мами незнам дали и вие сте имали подобен момент в живота си,но аз вече направо незам каво да направя.Много съм изнервена-ужас,направо незам как ме търпят у дома всички.От малки незначителни неща толкова се вбесявам че чак ме заливат горещи вълни от яд ама за пълни глупости.Всяка сутрин се събуждам с адско главоболие,вместо да съм отпочинала аз се чувствам още по-изморена,през деня ........няма как да го опиша.Просто не мога да се позная и все пак се опитвам да се въздържам,смисъл побеснявам ама пак не си го изкарвам на околните,много често, все едно съм в ранна критическа и късен пубертет едновременно.Трудно се води разговор с такова същество като мен.Моля дайте съвет какво да направя?

# 1
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Разбирам те много добре. Аз също доскоро бях изпаднала в подобен период. Кофтито е, че нищо не ми помогна да излезна от него- нито смяна на цвят на косата и на прическата, нито бясното обикаляне по магазините и пазаруване, нито сълзите, които изревах- ей така безпричинно... Просто на няколко месеца изпадам в такива периоди, които идват от самосебе си и така от самосебе си и изчезват, все едно никога не ги е имало.
Стискам ти палци и ти да излезеш от това си състояние възможно най- бързо  Peace

# 2
  • Мнения: 4 406
имаш нужда от промяна- мятай детето на баби, татко, леля , на бръснаря брат му... и направи нещо, което те кара да се чувстваш добре ( аз например плета) - ако ще и да е например да висиш под душа половин час поне

# 3
  • Мнения: 28
Според мен трябва да  промениш начина си на живот...просто си го поставяш за цел и всичко ще си дойде на мястото!Успех Peace

# 4
  • Мнения: 8 917
И представа сигурно си нямаш какви неприятности могат да си донесат тези нерви...затова си ги пази, поставяй себе си на първо място  и една почивка въобще няма да ти се отрази зле Peace Hug

# 5
  • Мнения: 57
От преумора е. И на мен често ми се случва да се нервя за идиотщини, и аз се чудя как ме търпят в къщи Simple Smile)) Ако имаш време захвани някой спорт, ще се разтоварваш, и ще ти е доста по-леко. Аз например обожавам да плувам. И още нещо, не се вглеждай и фокусирай толкова в това, че си в такъв период. Приеми го, той ще отмине.

Успех, миличка

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 7 016
Много малко данни си пуснала - какво те изнервя, как живееш, какво се е променило, какво ти липсва... Има причина за състоянието ти .
Без тези отговори можеш да получиш само общи съвети, не и конкретни.

# 7
  • Мнения: 8 505
Като начало си направи почивка-далече от мъж и дете-и ден-два вършат работа.Подреди си мислите,опитай се да откриеш защо набираш за дреболии.Отдели си време през деня само за теб-докато спи детето например-никаква домакинска работа,само глезотии по твой вкус.И се усмихвай често,дори да е без причина.

# 8
И аз имах такъв период през лятото.Цял месец ме държа.Всичко ми беше криво,карах се с близки,изпокарах се с колеги.Нито вкъщи ми се прибираше,нито на работа ми се ходеше.
Просто човек чувства когато има нужда от промяна. Отидохме на почивка за 2 седмици и се оправих.Е,друг е въпроса,че не ми се връщаше и пак ми трябваше време да се окопитя,но определено ми се отрази добре.

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Отдели си време през деня само за теб-докато спи детето например-никаква домакинска работа,само глезотии по твой вкус.И се усмихвай често,дори да е без причина.

Принципно е така. Нооо при мен нищо от изброените неща не помогна  Confused Какво ли не правих... И аз определено исках да си подредя мислите, но какви ти мисли в една празна и тотално блокирала глава. И най- странното е, че не мога да го опиша това чувство и да кажа защо се чувствам така, това пък още повече ме объркваше.
Просто една сутрин се събудих и всичко беше минало.
Желая ти да излезеш от тази дупка възможно най- бързо.   bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 180
И аз минах през такъв период - изнервена и се изпокарах с всички. Аз ти предлагам да се отпуснеш с един масаж, да се поглезиш на козметик и ако имаш възможност няколко дни да си почител и да смениш обстановката. На мен това ми помогна. Peace

# 11
  • Мнения: 463
според мен тези периоди отминават от само себе си в един момент. просто се отпусни по течението.

# 12
  • Мнения: 510
Може би всичко идва от малко или много еднообразния живот, това че всеки ден минава като предишния. Наистина най-доброто в случая е да се опиташ да смениш обстановката, да се откъснеш от ежедневието. Потърси приятели, които скоро не си чувала, запиши се на някакъв спорт- след една усилена тренировка надали ще имаш сили да се караш с някого. И ако все пак нямаш възможност за такова разнообразие просто приеми, че този период от живота ти рано или късно ще премине и си мисли за някое предстоящо хубаво събитие, като например Коледа и Нова година, когато ще си обградена с любовта на семейството и разбира се с много подаръци.  Hug

# 13
  • Мнения: 268
Предполагам, че повечето майки минават през този етап.
Повтарящото се ежедневие малко или много изнервя хората. Освен всичко останало, за което си имала грижата до момента, вече имаш и бебе, за което да се грижиш. По лентичката виждам, че в момента то е във възраст, в която децата стават по-буйни, искат постоянно занимание, искат да стават, някои даже да ходят. Съдя по опита си с моето палаво детенце.
Бях страшно нервна, изпадах в истерия, крещях за най-малкото нещо.  Embarassed Не ми се правеше нищо. След време ми мина, но все още си спомням какво чудо съм била  ooooh!
Съвет: опитай се да не се ядосваш за дребни и несериозни неща. Нервите ще ти трябват - пази си ги!

# 14
  • Мнения: 176
Не се притеснявай мила, в момента съм в същия период но понеже не ми е за пръв път знам че ще мине. Късмет и здрави нерви. Party

# 15
  • Мнения: 1 761
Oткрий причината обмисли я ВИНАГИ има причина,макар и незначителна на пръв поглед,
Помисли, нещо дребно но постоянно  поведението на съпругът ти, редки срещи с приятели кино разходки, все има нещо което възбужда гневът, и ако го осмислиш и увладееш и ссе замислиш колко си щастлива 4е имашдецата семсйство и си жива и здрава, миосля 4е бързо ще се освободиш от негативни мисли и поведение
Пий чай от жълт кантарион, яж сладко  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 978
Най-добре ще бъде, ако можеш да заминеш някъде сама и да правищш неща, които ти доставят удоволствие. Помисли за себе си

# 17
  • Мнения: 955
Мами незнам дали и вие сте имали подобен момент в живота си,но аз вече направо незам каво да направя.Много съм изнервена-ужас,направо незам как ме търпят у дома всички.От малки незначителни неща толкова се вбесявам че чак ме заливат горещи вълни от яд ама за пълни глупости.Всяка сутрин се събуждам с адско главоболие,вместо да съм отпочинала аз се чувствам още по-изморена,през деня ........няма как да го опиша.Просто не мога да се позная и все пак се опитвам да се въздържам,смисъл побеснявам ама пак не си го изкарвам на околните,много често, все едно съм в ранна критическа и късен пубертет едновременно.Трудно се води разговор с такова същество като мен.Моля дайте съвет какво да направя?

все едно аз съм го писала.и аз имам такива периоди и напоследък са все по-често.направо не се понасям.всеки съвет ще ми е полезен.

# 18
  • София
  • Мнения: 625
секс..........това е!Научно е доказано, че подобрява настроението и успокоява!

# 19
Момичета, като ви чета, все едно че описвате мен отпреди 3 месеца. Бях изпаднала в параноя от себе си, синът ми заяви че моята ранна критическа е съвпаднала с неговия напреднал пубертет, но проблема си е мой, както и истеричните ме сълзливи изпълнения. Мъжът ми търпя, търпя пък накрая отсече - иди на лекар, вече и аз не издържам. Това ме стъписа и не че не бях ходила от йни до септември по доктори, но ... издебнах личната да я няма /защото тя, може би под мое внушение/ ми даваше Феминорм, и отидох при един млад заместник, който не вдъхва доверие с външния си вид. Отидох с пурл 130, кръвно - достатъчно, тремор /най-вече на ръцете/, излишък от нерви, сълзи и самопрезрение поради слабостта си да се справя само със себе си.
И, о чудо - ендокринолог, веднага и на момента. Думите му бяха - това са типични признаци, но аз не мога да ги лекувам. Та така вече три месеца си имам диагноза и лечение, и търпение и мир у дома. Е пак ги вдигам на "рогата си", то е рядко и за спорта, обаче мъжа ми ме преграща и казва умно - коригирай дозата, пак си я намалила рано. Та така, стана   дълго, но ако една от вас си помогне от моята история, ще ви се отблагодаря поне малко затова, че от две години шпионски ви чета анонимно и в захлас.

Последно, когато ендокриноложката ми постави диагнозата"Тиреотоксикоза", /а това просто казано е отделяне на голямо количество адреналин, с което сърцето не може да се справи/ излязох като смазана, а тя ме настигна и ме върна в кабинета си и ми каза "Госпожо, вие имате щастието да имате поставена диагноза, и това е половината от лечението. Това е най-важното, малко хора имат точна и ясна диагноза".
В заключение, мили момичета, не мислете, че нервите, плача и вечните изблици са само и единствено от дете, свекърва или колега. Това може да е първопричината, отключващия фактор, но последствията са си само наши и трябва да ги облекчим. Дано не ми се сърдите, че писах много, но аз три години се мразих, сърцетуптях  и борих със себе си, а било толкова просто!  

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Спри да се самонавиваш........нищо няма да стане ако отстъпиш за  нещо........

# 21
  • Мнения: 701
Здрасти!И аз от време на време се чувствам така!Просто ни трябва почивка от ежедневието според мен!

# 22
  • Мнения: 2 759
От преумора е... Ако имаш време захвани някой спорт, ще се разтоварваш, и ще ти е доста по-леко...

      Peace, много вероятно е да е от преумора. Пък била тя и есенна... Мисля, че спорта по естествен начин повишава нивото на хормона на щастието. Дори ставаш по-красив  Hug.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Просто се опитай да си починеш хубаво! Дори ако имаш възможност се откъсни от обичайното ежедневие за ден-два - след това ще си по-добре.

# 24
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
На твоя хал съм Tired

Общи условия

Активация на акаунт