🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 6 (27.03 - 03.04) 🌴

  • 30 061
  • 934
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 968
Стискам палци на Драго, но си мисля, че някак е далече от всички коалиции и обещани и ще гледат да му намажат ските към къщи.

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 568
Благодаря и аз за темата!Не съм писала досега в нея, но чета.
Започнах да гледам "Сървайвър", заради Йоана, защото ни е съфорумка и ми беше интересно как ще се представя.Най-много симпатизирам на Драго и искам той да спечели.

# 32
  • Мнения: 2 068
Гледах Доктора в студиото. Много зле. С тия бузки дето е надул и без брадата.

# 33
  • Мнения: 31 355
Гласувах, че Карин ще спечели, а искам Зоран или Драго, но мога да посоча само един и това е Драго.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 483
Аз не знаех, че Йоана ни е съфорумка - ами тогава ако чете тук, да я поздравя - удоволствие е да се гледат хора, които влизат подготвени и са интелигентни играчи, браво! Мен лично ме дразнят изказвания от типа - ми нищо не съм гледал/а, ей така влязох да пробвам, защото заемат мястото на хора, за които Сървайвър наистина е велика игра. Браво, момиче!

# 35
  • Мнения: 3 439
Гласувах, че според мен ще спечели Зоран, а пък искам да спечели Карин.

# 36
  • Мнения: 6 840
Благодаря за темата, Дяволо, отново си я оформил чудесно!

Гласувах, че ще спечели Бо, макар, че се колебаех между нея и Ани.
Искам да спечели Бо (гласувах за нея). Нямам против ако спечели Йо или Ани.

# 37
  • Мнения: 1 059
Гласувах за победа на Зоран, но искам да спечели Александра, въпреки че осъзнавам илюзорните шансове това да се случи, та даже имам силно предчувствие, че тя ще е изгонената утре.

Мога да ви кажа кой не искам да спечели - човек, който не попада много в кадър. Последно време Карин малко ми изчезва от обективите. Разбира се призът за най-анонимен участник печели Денис, но има време да поправи това. Но да, като цяло не желая триумфът да отиде при някой, който печели гласове, защото е по-малкото зло, чак до безличност. Да, все още имам пост травматичен стрес от победата на Кехайов 😁 по-добре да спечели някой, който ме дразни (Ванко, Ганка), но това, че са ме подразнили е било, защото са били активни в някои ситуации, отколкото анонимници.

Въпреки че това бих отчела в този сезон като позитив. Няма много туристи. Даже и ранно отпадналите (Пейо, Георги, Ивайло) оставиха някакъв отпечатък. Бих казала, че само Илиан, който отпадна и сега Денис някак с нищо не ги запомних.

# 38
  • Мнения: 3 439
Карамазов с ИКАР за мъжка роля за 2022 г.!
Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 666
Гласувах, че Зоран ще спечели и искам да е така. Той претърпя най-голямо развитие в играта досега. Сред участниците любимец нямам, фаворит ми е водещият.

# 40
  • Мнения: 3 749
Благодаря за новата тема!

За мен е изненадващо какво толкова е направил Денис, че да получи такъв монтаж. Анализите му са точни, успява да се ориентира кое му е изгодно в играта, а ефирно време - йок.

# 41
  • Мнения: X
Ами ако спи или мълчи през повечето време. Не можем да знаем, аз до скоро не бях сигурна как му е името.

# 42
  • София
  • Мнения: 5 551
Гласувах, че Зоран ще спечели и искам да е така. Той претърпя най-голямо развитие в играта досега. Сред участниците любимец нямам, фаворит ми е водещият.
Relieved
Ами ако спи или мълчи през повечето време. Не можем да знаем, аз до скоро не бях сигурна как му е името.
Показва задоволителни резултати за човек, когото изобщо не виждаме. Сравнително ориентиран е, за да спи и мълчи само, вероятно е ощетен в монтажа за сметка на друг герой. За мен основните герои, с които публиката трябва да се идентифицира са Драго и Зоран, резултатите тук също го потвърждават. Предполагам, че Драго е спечелил доста физически изпитания за личен имунитет и това го е доближило и до финала. За Зоран не мога да предполагам, но може би прави интересен стратегически ход по-нататък?

# 43
  • Мнения: 2 026
Гласувах за Карин , но искам Мила да спечели (напълно непонятно ми е защо и симпатизирам, просто се хващам , че викам за нея, а уж като поведение ми допадат Анелия и Кари.) Йо и Бо са ми просто сиви мишки,. без никаква индивидуалност. Ще ми се да видя дали самостоятелно биха постигнали нещо си - съмнява ме .

Казвате продукцията е много скъпа и не можем да си я позволим, всеки сезон Имам предложение
Защо им трябват джунгли , паяци, отровни змии и акули. Да направим Сървайвър - оцелей в България.
Даже срещу скромна сума ще пуснем и хамериканците.
Искам да видя следните игри -
Свършваш работа в 8 , детето трябва да го вземеш от училище в 5 - е тогава да ми покажат скорост
 После да изкарат месеца с българска заплата и нашенски сметки и цени - тогава да казват какви пъзели и логически задачи могат да решават . Накрая - да задържат две бутилки олио над главата на пенсионерите на опашка в кауфланд - да им видим и изометрията .А за интриги -да влязат в кой да е офис или учреждение Ще спестят и от награда- едва ли ще има оцелял:grinning:

# 44
  • София
  • Мнения: 5 551
Компилация от най-забавните гласувания (за изгонен, не за победител) в американския "Сървайвър":



И моят личен фаворит, който не е част от предходното видео, Пенър не само крещи мето на Денис, но и го спелува "Denies" ("отрича") вместо "Denise" Smile

Общи условия

Активация на акаунт