🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 6 (27.03 - 03.04) 🌴

  • 28 655
  • 934
  •   1
Отговори
# 45
  • Другата България
  • Мнения: 37 551
Драго няма да стигне финал, защото е силен играч и мишената е на гърба му. Шансът му е или да печели индивидуални имунитети, или идол, или остров. Иначе ще го отстрелят.

# 46
  • Мнения: X
Гласувах за Карин , но искам Мила да спечели (напълно непонятно ми е защо и симпатизирам, просто се хващам , че викам за нея, а уж като поведение ми допадат Анелия и Кари.) Йо и Бо са ми просто сиви мишки,. без никаква индивидуалност. Ще ми се да видя дали самостоятелно биха постигнали нещо си - съмнява ме .

Казвате продукцията е много скъпа и не можем да си я позволим, всеки сезон Имам предложение
Защо им трябват джунгли , паяци, отровни змии и акули. Да направим Сървайвър - оцелей в България.
Даже срещу скромна сума ще пуснем и хамериканците.
Искам да видя следните игри -
Свършваш работа в 8 , детето трябва да го вземеш от училище в 5 - е тогава да ми покажат скорост
 После да изкарат месеца с българска заплата и нашенски сметки и цени - тогава да казват какви пъзели и логически задачи могат да решават . Накрая - да задържат две бутилки олио над главата на пенсионерите на опашка в кауфланд - да им видим и изометрията .А за интриги -да влязат в кой да е офис или учреждение Ще спестят и от награда- едва ли ще има оцелял:grinning:

Хаха готино го казахте!

Ама защо Мила? Какво ви харесва в нея?
Аз изобщо не я харесвам.

# 47
  • Мнения: 1 998
[quote

Ама защо Мила? Какво ви харесва в нея?
Аз изобщо не я харесвам.
[/quote]

Може би защото играят по правилата с Драго - без предварителни уговорки със собствени сили. (Е Драго имаше но отпадна, след това разчита на себе си)И влагат наистина всичко на максимум , (Тук добавям и Ани и Гани).
Думите на Мила (или уж на Мила казани от Доктора) Готова е на всичко за да спечели и от там и навлече много врагове- това може да значи - бе по черва ще се влача ако трябва ама ще избутам играта (физическата ) , но друг да си го тълкува - абе и баба си и кучето ще продам само и само да спечеля ))

# 48
  • USA
  • Мнения: 7 334
Те всички са там,за да спечелят на всяка цена,просто не всеки е толкова открит.
Аз съм на мнение,че колкото по-малко говориш и споделяш за плановете напред в играта,толкова по-големи шансове имаш никой да не ти обръща внимание и да минаваш така между капките.

Много симпатизирам на Зоран и искам той да спечели.Вторият ми избор би бил Драго,но мисля,че няма да се задържи още дълго време.
Мила ми е симпатична и около нея е много интересно вмомента накъде ще поеме,коя коалиция ще бъде работещата за нея.Ще успее ли да оцелее?! Определено ще я следя.

Карин и Ванко не ги харесвам,защото се познават от преди формата,наговорили са си всякакви стратегии и просто не е честно спрямо други участници,които вмомента на игра градят доверие един с друг.
Йо и Бо мисля,че ме дразнят дори повече от Карин и Ванко,защото ако вторите са коалиция,то поне показват нещо на игрите,а онези двете са се лепнали за Зоран и по цял ден плетат схеми кой,кога и къде.
Не искам никой от 4мата да спечели,макар че виждам Карин на финал и като победител.Хем силна,хем на всички там симпатична поради какви причини,не мога да си отговоря.

Апропо храната,че все била гладна и се навърта около храната.Нека не забравяме,че е професионален спортист и като такъв следва хем да яде по много(протеин основно) хем да спазва диети,но не на глад,а на определени хранителни групи.От всички хора там смятам,че на нея й е най-трудно да издържа на глад,защото организма й не познава това чувство.

# 49
  • Мнения: 475
И моят личен фаворит, който не е част от предходното видео, Пенър не само крещи мето на Денис, но и го спелува "Denies" ("отрича") вместо "Denise" Smile



Хахаха това с Denies съм го пропуснал изцяло - жестока находка. Пенър е един от най-забавните и любими за мен играчи.

А иначе друг любим vote off от мен:



А за играта днес ми е много интересно дали някой ще се сети за хака, който направи Адам от MvsGx

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 10:44 от OutcastBG

# 50
  • Мнения: 3 416
Не искам никой от 4мата да спечели,макар че виждам Карин на финал и като победител.Хем силна,хем на всички там симпатична поради какви причини,не мога да си отговоря.
Аз разбирам защо им е симпатична на играчите. Wink Не разбирам защо тук на никого не е симпатична. Но това са си лични пристрастия. На мен много ми харесва, че е наясно със себе си, спокойна, овладяна, усмихната и добре възпитана. Това с глада само ме разсмива.
Иначе това, че с Ванко са двама, защото се познават преди играта наистина е минус. Но едва ли е зависело от тях. То си е и нож с две остриета. Двойките /най-вече любовните, но важи и за всички двойки/ обикновено ги шакартират в един момент другите.

# 51
  • Мнения: 694
Един от силните  в US  Survivor,   22  сезон  Redemption Island  го играе като по учебник.



https://www.youtube.com/watch?v=5xQ-JQEGOHM

# 52
  • София
  • Мнения: 3 069
Има 1-2 ма, които не искам да победят, но ще им дам шанс и в този етап да ми променят мнението.
От останалите нямам твърд фаворит и бих се радвала на всеки.

Благодаря за темата!

# 53
  • София
  • Мнения: 756
Гласувах, че искам Драго да победи, но реално ще е Ванко, така го усещам аз.
Карин, Джулката и Мила, спортни, не спортни, не ги харесвам.
Активните на втория етаж, правещи коалиции и т.н., са ми доста интересни кой кого и как ще успее да надлъже накрая.
Като цяло нямам голям дразнител и си гледам с кеф.

# 54
  • Мнения: 524
Спомням си как го гледах и всеки епизод си мислех: айде, ей сега някой ще се усети и ще го изгонят. Трябва вече да им е ясно, че целият сезон минава така както той реши. Той си изигра всичко от ден 1 до края, но хората, с които игра бяха под всякаква критика.
Един от силните  в US  Survivor,   22  сезон  Redemption Island  го играе като по учебник.



https://www.youtube.com/watch?v=5xQ-JQEGOHM

# 55
  • София
  • Мнения: 11 641
Според мен Драго няма никакви шансове за победа, много лоша социална игра и въпреки отпадането отново изглежда неориентиран. Сигурно си е знаел, че е такъв и затова е опитал по втория начин, срещата с Пейо. В него хората виждат, че играел "честно", но всъщност той си е започнал с "мамене", ако можеше да играе като другите, щеше. Социалната игра обаче не е само въпрос на интелект, на някои хора просто не им идва от вътре, не са така омайни на думи, не завръзват лесно нови приятелства, въпрос на характер, а това трудно може да се преодолее в Сървайвър. Човек не може да играе постоянно роля.

# 56
  • Мнения: 1 450
Споредлям същото мнение за Драго. Социалната му игра е кръгла 0.

# 57
  • софия
  • Мнения: 844
На втория въпрос гласувах за Драго, въпреки, че не вярвам, че ще спечели. Не е достатъчно подмолен и хитър. За съжаление не мога да изчета всичко, тъй като са ви много дълги коментарите.
И едно отклонение: вчера докато чаках светофара на Парадайс, до мен застана Александра. Трябваше ми минута докато се сетя от къде ми е позната Grinning Изглежда по-добре на живо, обаче има нещо лошо в самото й изражение и поглед.

# 58
  • Мнения: 475
Драго реалистично може да вземе 1-2 вота (Алекс, Джулиана), но реалистично ако журито гласува за най-заслужил като цялостна игра е абсурд да спечели. Ясно е, че има още много да видим, но с играта му до тук от социално и стратегическо отношение е доста назад спрямо 90% от другите играчи

# 59
  • София
  • Мнения: 1 891
Драго ми е драг,но аз не бих гласувала за вече отпаднал играч,тоест той вече се е провалил в социалната игра.

Общи условия

Активация на акаунт