🔥 Survivor: Скритият идол (Сезон 6: Филипините' 2022) - тема 6 (27.03 - 03.04) 🌴

  • 28 665
  • 934
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 696
Ооо, да, съгласна съм, тепърва може да направи голям ход и да обърне играта, но ме съмнява с размислите си на тръгване. Повече си мисля, че Денис може да изненада.
То и някой от фаворитите ще стъпи накриво и е дотам, видяхме го Жоро колко бързо може да се обърне играта. Сега е интересно, че коалиците не са твърди, има плаващи, има и свободни електрони, така че предстои да видим как ще се трансформират. Партито ще е много ключово и трябва да започнат още на него да си придърпват хората.

Залагам, че Алекс ще я изгонят днес, най-лесна жертва е.

А за финала, повечето хора гласуват по симпатии и за мен това е нормално, аз също бих си подкрепила някой от моята коалиция, ако ми е близък. Вие ставате приятели. Тези, които биха могли да оценят ходове, са свободните електронни или ако никой от едната коалиция не стигне финал.

# 61
  • Мнения: 9 700
Днес от 19:00 Йо и Бо с ВЖ и Денис в ИГ


Днес Драго и Алекс ще са мишените на 100%
Ако един от тях двамата успее да спечели имунитет другия ще го отнесе.
Алекс е еднакво нехаресвана и от двата алианса, лесен и безопасен избор е.

# 62
  • Мнения: 1 059
Като цяло Мила обра присмеха (моя включително) като изръси, че ще играе с Анелия, Ганка, Йо и Бо в група, въпреки че това са хора от два различни съюза, но и изказването на Драго за това как ще даде шанс на Ванко да се реабилитира и ще работи с Ганка и Анелия беше не по-малко абсурдно. Те тия го гонят, той говори как щял да търси съюз с тях...емиии 🥴

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 676
Аз пък искам Алекс и Драго да са поне в тройката.

# 64
  • Мнения: 31 342
И за мен Драго няма никакъв шанс да спечели. Казали сте вече защо.
Значи да спечели Зоран, той е хитрец.

# 65
  • Мнения: 527
На мен не ми се стори на Драго изказването чак толкова абсурдно. Драго го изгониха, защото беше силен физически, но основно защото беше аутсайдер. Още в началото се съюзиха с Пейо и се прицелиха към жените като че ли, ама не им се получи и в първия удобен момент, го изкараха. Като го каза това ми се стори, че по-скоро има предвид, че има желание да се включи в социалната игра по-сериозно. Друг е въпросът, че в този съюз няма много шанс. Ако се сети къде може да му вържат, тогава бих го признала за реабилитиран.
 
Като цяло Мила обра присмеха (моя включително) като изръси, че ще играе с Анелия, Ганка, Йо и Бо в група, въпреки че това са хора от два различни съюза, но и изказването на Драго за това как ще даде шанс на Ванко да се реабилитира и ще работи с Ганка и Анелия беше не по-малко абсурдно. Те тия го гонят, той говори как щял да търси съюз с тях...емиии 🥴

# 66
  • Мнения: 701
Спомням си как го гледах и всеки епизод си мислех: айде, ей сега някой ще се усети и ще го изгонят. Трябва вече да им е ясно, че целият сезон минава така както той реши. Той си изигра всичко от ден 1 до края, но хората, с които игра бяха под всякаква критика.
Един от силните  в US  Survivor,   22  сезон  Redemption Island  го играе като по учебник.



https://www.youtube.com/watch?v=5xQ-JQEGOHM

То им  беше  ясно/ на някои/ че  трябва да го махнат, но нямаха ресурси за това. Пък и Роб  си е играч.

# 67
  • Мнения: 4 526
Благодаря, Дяволо! Винаги точен!
Гласувах, че ще спечели Зоран, а симпатизирам най-много на Драго, после на Бо.
Не знам защо мислите, че Карин и Ванко имат шанс, както и Йо. Първите двама тепърва ще прецакват играчи, а Йо отсега не я харесват. Опасните играчи за пред журито са Бо, Зоран и Анелия. Тях трябва да гонят.

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 18:11 от EdelV

# 68
  • Мнения: 1 196
Благодаря за темата, страхотно оформена отново. Гласувах за Зоран, като предполагаем победител, за моя желан такъв, нямам все още на този етап. Аз също смятам, че Алекс или Драго ще си отиде, но мисля че и Джулиана е потенциален аут. Да видим, надявам се на интересен епизод.

# 69
  • Мнения: 9 700
Приятно гледане хора.
Лайфа на Йо/Бо с Ваня и Денис - тук

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 21:26 от Bengun

# 70
  • Мнения: 2 967
Ох, тоя Драго как се появи, като принца на бял кон, пардон крава Joy

# 71
  • Мнения: 1 550
Ох, спокойна съм- Зоран Жълтият е влязъл в синия си период😀/сменил е тениската или се е разпаднала/

# 72
  • Мнения: 9 700
Хех, не познах за името на племето , че ще е Карабао.
Но новото име е още по-звучно - Мапурондо.

# 73
  • Мнения: 701
Ох, спокойна съм- Зоран Жълтият е влязъл в синия си период😀/сменил е тениската или се е разпаднала/

Това е за празника,  утре ш бъде на линия.Smile

Леле  колко фалшиво пеят.

# 74
  • Мнения: 9 700
хахах .. яка и много фалшива интерпретация на Гуен ...

Карин близо до Йо/Бо и Зоран, слуша внимателно.
Ганка сподели думите на Док на Ванко за Мила.
Анелия и Мила се опитват да наместят отношенията.
Джулиана агитира Бо Мила да стане общата цел.
Бо отделена с Денис в разговор, без звук.

Последна редакция: пн, 28 мар 2022, 21:23 от Bengun

Общи условия

Активация на акаунт