Кой да избера?!?

  • 3 085
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
  Напоследък забелязвам,че все повече се увеличават мимическите ми бръчици около очите ConfusedИскам да си взема някакъв по-интензивен крем и след като прегледах няколко теми с ваши предложения,ще ви помоля да ми помогнете в избора на посочените от мен WinkДосега съм ползвала на Нивеа,Ив Роше,Талодерма....но не съм забелязала ефектът,който търся Confused
   Естествено,ако имате други предложения- Hug-добре са дошли Peace

# 1
  • Мнения: 9 095
много ми се ще да ти помогна, но ще прозвучи като реклама, аз и моите клиентки са доволни от Орифлейм, имам даже и такива в Търново, пък и ти ако имаш познати разпитай Rolling Eyes, особено стика за околоочния контур, който е точно за мимически бръчици, другите мами със сигурност ще ме оборят Laughing, но тава е с което мога да помогна Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 36 032
Това е доста индивидуално и зависи от това, колко пари може да отделяш постоянно и винаги за бяла козметика.
Колкото е по-висок клас - толкова по-добре.
Аз например, съм преценила, че най-доброто  съотношението крем/качество/ - пари  за мен това е Рок.
Клиник са супер - ако кожата ти се чувства добре  от тях  - вземи си от тази марка.
Миокина не ми харесва - пробвала съм го

# 3
  • Мнения: 416
Ползвала съм Миокина и не съм особено възхитена. В момента ползвам Ланком - Микролифт, но той е за по-сериозни бръчки.

# 4
  • Мнения: 1 986
  Може би трябва да уточня,че  съм почти на 30 г. /без 1 месец/;-),и за малко продукти отделям повече средства,но околоочния крем е един от тях Peace

# 5
  • Мнения: 3 334
Ланком Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 271
Не съм ползвала точно крем против бръчки, но като цяло съм много доволна от марката Ланком  Peace

# 7
  • Мнения: 4 447
Здравейте!
Всеки път, когато отивам да си купя крем ми казват, че е рано за кремове против бръчки! Даже не било за препоръчване да се мажеш с такива в случай, че имаш само няколко мимически! А аз съм на 35, вярно имам само едва доловима черта на челото, и две мимически гънки около устата! И пак си взимам хидратиращ! И сега какво да мисля - време ли е или не!

# 8
  • Мнения: 9 095
някъде писах преди малко, че няма да останем вечно на толкова и затова трябва да се грижим от по- рано за кожата си, за да си останем красиви Peace

# 9
  • Мнения: 416
Здравейте!
Всеки път, когато отивам да си купя крем ми казват, че е рано за кремове против бръчки! Даже не било за препоръчване да се мажеш с такива в случай, че имаш само няколко мимически! А аз съм на 35, вярно имам само едва доловима черта на челото, и две мимически гънки около устата! И пак си взимам хидратиращ! И сега какво да мисля - време ли е или не!

Ами за какво ми е да ползвам кремове против бръчки на 35, когато ще съм сбръчкана? Какъв е смисълът, те няма да изчезнат.
Затова ползвам от сега, на 27 години съм, за да предотвратя появата им.

Аз така го разбирам - крем против бръчки, а не крем за бръчки!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

 Ланком мисля, че е правилният избор! Peace

# 11
  • Мнения: 2 196
Ланком Peace

# 12
  • Мнения: 436
Това за 35 години е средно статистическо. Лицето трябва да се наблюдава добре и още с появата на първата бръчица да се започне по специално поддържане. Защото вече появили се бръчки не могат да се премахнат с крем. За съжаление.
Гласувах за Виши.

# 13
  • Мнения: 11 747
Много харесвам Клиник,страхотна козметика,невероятна! HugМалко ми е скъпа на мене,даже много,ама....!Аз още нямам 30,ама съм сбръчкана! SickОт 25 годишна се мажа с крем против бръчки и все тая!При мен е генетично обусловено и съм с много тънка кожа! Sick

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ползвах Миоки не мога да кажа,че стана чудо.Сега Ползвам Мерц,но аз мисля ,че е до кожа.Тя,че трябва да се подържа е ясно,но според мен не можем да очакваме от крема да ни направи с10г по-млади ,както всъщност на мен ми се иска!

# 15
  • Мнения: 703
Аз съм за Клиник!
А по въпроса за използването на кремове-всички мерки предварително взети са едно добро начало в борбата със старостта!

# 16
  • Мнения: 8 917
Ланком Peace

# 17
  • Мнения: 5 103
Ланком Peace

# 18
  • Мнения: 74
Ланком  Peace

# 19
  • Мнения: 2 956
Много харесвам Клиник,страхотна козметика,невероятна! HugМалко ми е скъпа на мене,даже много,ама....!Аз още нямам 30,ама съм сбръчкана! Sick
Peace

# 20
  • Мнения: 2 936
гласувах за Ланком,не съм го ползвала....но от други продукти на тази марка съм доволна

Ювена  Peace

# 21
  • Мнения: 332
Кой да избереш?Отиди и си вземи мостри според типа кожа.Аз така направих и Ланкома не ми се отрази добре и си взех Биотерм.Такъв е моя съвет.

# 22
  • Мнения: 5 647
Аз съм за Клиник, но ако имаш възможност по-добре си вземи на Clarins някой от продуктите. Имат страхотен ефект.

# 23
# 24
  • Мнения: 13 512
гласувах за Ланком,не съм го ползвала....но от други продукти на тази марка съм доволна
Кой на Ланком?Който и да е, всички са хубави, така ли?

Е как може да се зададе такъв въпрос,че на всичкото отгоре да получи и толкова много отговори?? Кой околоочен крем на Клиник? Сравняваме го с кой на Ланком?Не може така да се пита...отива се в магазин,където се продават свете марки, казваме си проблема, останалите продукти,които ползваме и получаваме професионален съвет.Това тук е чесане на пръсти само. Да не говорим,че  ако Клиник събере най-много гласове,ще излезе ,че всички околоочни на Клиник са номер едно. Кажете,ако обиате за кой точно на Ланком гласувахте. Или може би за всичките,защото Ланком са страхотни и вие  имате спирала на тази марка?  newsm78

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 22:14 от monda

# 25
# 26
  • Мнения: 416
Това за професионалният съвет, който ще получиш в магазина е доста спорен въпрос.

# 27
  • Мнения: 13 512
Това за професионалният съвет, който ще получиш в магазина е доста спорен въпрос.
Защо? За Клиник и Ланком си има специалисти,обучени,които са там, за да съветват. Аз ползвам Клиник и Ести предимно  и ми е удоволствие да ми обясняват кой крем как действа на клетъчна основа и т.н. Зависи откъде се купува козметиката, но все пак тези марки е се продават в супермаркетите. А както виждам пък- тук е последното място,където ще може да получи  свестен отговор на така зададен въпрос

# 28
  • Мнения: 9 095
Това за професионалният съвет, който ще получиш в магазина е доста спорен въпрос.
Peace

# 29
  • Мнения: 1 986
  Монда,за съжаление,тук не могат да ми предложат професионален съвет,да не говорим за обучени специалисти,и да,тази козметика не се продава в супермаркетите,но я има само в 1 магазин в Търново,а на въпроса ми коя марка ще ми препоръча "специалистката",имайки предвид кожата,вида на бръчиците и годините ми,тя повдигна рамене и ме накара да си чета листовките със съдържанието на съставките CrazyТа,затова си пускам тук и въпроса,защото предполагам,че на моето описание/мимически бръчици,години-30/ отговарят доста читателки и те ще споделят дали някой от посочените кремове има ефект при тях Peace

# 30
  • Мнения: 1 101
Все още не използвам крем за бръчки, но като цяло съм доволна от продуктите на Клиник  Peace

# 31
  • Мнения: 1 209
Аз съм за Myokine на VISHY, ползвала съм го и съм много доволна.

# 32
  • Мнения: 118
 Simple Smileаз съм за клиник! добре се отразява на кожата ми,а и ми е препоръчан от специалист.

# 33
  • Мнения: 9 095
  Монда,за съжаление,тук не могат да ми предложат професионален съвет,да не говорим за обучени специалисти,и да,тази козметика не се продава в супермаркетите,но я има само в 1 магазин в Търново,а на въпроса ми коя марка ще ми препоръча "специалистката",имайки предвид кожата,вида на бръчиците и годините ми,тя повдигна рамене и ме накара да си чета листовките със съдържанието на съставките CrazyТа,затова си пускам тук и въпроса,защото предполагам,че на моето описание/мимически бръчици,години-30/ отговарят доста читателки и те ще споделят дали някой от посочените кремове има ефект при тях Peace
къде в Търново има такъв магазин? Не съм стигнала още до Мола ама там няма ли нещо за качаствена козметика? Peace

# 34
  • Мнения: 13 512
Simple Smileаз съм за клиник! добре се отразява на кожата ми,а и ми е препоръчан от специалист.
Кой по-точно на Клиник? Защото има 3-4, доста различни. Не че се заяждам, ама това не е отговор. Кажи поне кой ти е препоръчал специалиста, за каква кожа, на колко години, наличие на бръчки...
Та,затова си пускам тук и въпроса,защото предполагам,че на моето описание/мимически бръчици,години-30/ отговарят доста читателки и те ще споделят дали някой от посочените кремове има ефект при тях Peace
Да, но дотук виждам само препоръка за марка, а не за определен продукт. Никой не ти е препоръчал конкретен крем или гел на Клиник, камо ли да поясни за себе си-години,състоянире на кожата и т.н.

# 35
  • Мнения: 765
ALL ABOUT EYES на CLINIQUE е моят избор

# 36
  • Мнения: 13 512
ALL ABOUT EYES на CLINIQUE е моят избор
Ето,това е отговор....за твоята крехка възраст е чудесен,няма какво повече да поясняваш.

# 37
  • Мнения: 1 986
  Благодаря на всички за отговорите HugДа,за съжаление,не мога да бъда по-конкретна с питанката си,но това е защото и мен толкова са ме "информирали" в магазина Confused
  Теди,само в Мол-а има  магазин за такава козметика Peace

# 38
  • Мнения: 13 512
Софи- един съвет от мен: Ако си била недоволна от продавачката ,която не  е могла да ти даде полезната информация относно Клиник или Ести Лодър, можеш да се обадиш в София в магазина и да им се оплачеш от некомпетентността. Те имат доста големи изисквания към магазините,в които се продават продуктите им, което включва и обучение.Във Варна започнаха да се продават продуктите им 5 години след София.И ги има само в 2 магазина.

# 39
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
В магазин"Михаела"също продават козметика на Ланком,Ести Лодър,Клиник и др. Peace

# 40
  • Мнения: 1 986
Софи- един съвет от мен: Ако си била недоволна от продавачката ,която не  е могла да ти даде полезната информация относно Клиник или Ести Лодър, можеш да се обадиш в София в магазина и да им се оплачеш от некомпетентността. Те имат доста големи изисквания към магазините,в които се продават продуктите им, което включва и обучение.Във Варна започнаха да се продават продуктите им 5 години след София.И ги има само в 2 магазина.

Благодаря ти,Монда  bouquet Може би ще се възползвам от съвета ти,защото винаги ми е било неприятно да вляза в някакъв специализиран магазин/за козметика,или парфюми напр./,където се очаква персонала да е компетентен и обучен,а продавачките да ме гледат неразбиращо и да вдигат рамене ConfusedДруг пример в същия магазин-питам дали имат от  от еди-кой си фон дьо тен на Кларинс,със светлоотразяващите частици,момичето ме гледа,гледа и ми каза "ами ако го виждате на щендера,посочете ми го",после ходи да звъни по телефоните,за да пита имат ли такъв фдт #CrazyКогато пък се двоуомя между някой продукт и питам кой от двамат напр.ще ми препоръчат,ми се отговаря "който и да вземете,няма да сбъркате-това са скъпи и хубави марки" Shocked
 За съжаление,"състоянието ми" Wink не позволява да се разходя скоро до Варна или София Wink
 Поздрави,и благодарности Peace

# 41
  • Мнения: 13 512
Това е направо безобразие,направо не мога да го повярвам. Можете само да ни завиждате тогава, защото във Варна ив Долче Вита, и в Галери и Тайс /от тези, от които аз пазарувам/ ше ти дадат чудесната консултация-професионална,подробно ще те информират за ефекта на всеки продукт, а също така и ще ти предложат най-добрия вариант за теб.  Съжалявам,че сте лишени от това удоволствие в Търново.

# 42
  • Мнения: 9 095
да, шефовете на мола са софиянци и няма да има проблем да се оплачеш, както са те посъветвали

# 43
  • Мнения: 3 478
Ланком

# 44
  • Мнения: 2 849
Клиник !  Peace

# 45
  • Мнения: 13 512
продължавайте в същия дух: Клиник! Ланком.Ланком!Клиник!..много е полвезно мнението ви в случая. Чудесни препоръки давате.Че и си печелите по едно мнение  от темата.

# 46
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз съм за Myokine на VISHY.

Общи условия

Активация на акаунт