Кой да избера?!?

  • 3 079
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 703
Аз съм за Клиник!
А по въпроса за използването на кремове-всички мерки предварително взети са едно добро начало в борбата със старостта!

# 16
  • Мнения: 8 917
Ланком Peace

# 17
  • Мнения: 5 103
Ланком Peace

# 18
  • Мнения: 74
Ланком  Peace

# 19
  • Мнения: 2 956
Много харесвам Клиник,страхотна козметика,невероятна! HugМалко ми е скъпа на мене,даже много,ама....!Аз още нямам 30,ама съм сбръчкана! Sick
Peace

# 20
  • Мнения: 2 936
гласувах за Ланком,не съм го ползвала....но от други продукти на тази марка съм доволна

Ювена  Peace

# 21
  • Мнения: 332
Кой да избереш?Отиди и си вземи мостри според типа кожа.Аз така направих и Ланкома не ми се отрази добре и си взех Биотерм.Такъв е моя съвет.

# 22
  • Мнения: 5 647
Аз съм за Клиник, но ако имаш възможност по-добре си вземи на Clarins някой от продуктите. Имат страхотен ефект.

# 23
# 24
  • Мнения: 13 512
гласувах за Ланком,не съм го ползвала....но от други продукти на тази марка съм доволна
Кой на Ланком?Който и да е, всички са хубави, така ли?

Е как може да се зададе такъв въпрос,че на всичкото отгоре да получи и толкова много отговори?? Кой околоочен крем на Клиник? Сравняваме го с кой на Ланком?Не може така да се пита...отива се в магазин,където се продават свете марки, казваме си проблема, останалите продукти,които ползваме и получаваме професионален съвет.Това тук е чесане на пръсти само. Да не говорим,че  ако Клиник събере най-много гласове,ще излезе ,че всички околоочни на Клиник са номер едно. Кажете,ако обиате за кой точно на Ланком гласувахте. Или може би за всичките,защото Ланком са страхотни и вие  имате спирала на тази марка?  newsm78

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 22:14 от monda

# 25
# 26
  • Мнения: 416
Това за професионалният съвет, който ще получиш в магазина е доста спорен въпрос.

# 27
  • Мнения: 13 512
Това за професионалният съвет, който ще получиш в магазина е доста спорен въпрос.
Защо? За Клиник и Ланком си има специалисти,обучени,които са там, за да съветват. Аз ползвам Клиник и Ести предимно  и ми е удоволствие да ми обясняват кой крем как действа на клетъчна основа и т.н. Зависи откъде се купува козметиката, но все пак тези марки е се продават в супермаркетите. А както виждам пък- тук е последното място,където ще може да получи  свестен отговор на така зададен въпрос

# 28
  • Мнения: 9 095
Това за професионалният съвет, който ще получиш в магазина е доста спорен въпрос.
Peace

# 29
  • Мнения: 1 986
  Монда,за съжаление,тук не могат да ми предложат професионален съвет,да не говорим за обучени специалисти,и да,тази козметика не се продава в супермаркетите,но я има само в 1 магазин в Търново,а на въпроса ми коя марка ще ми препоръча "специалистката",имайки предвид кожата,вида на бръчиците и годините ми,тя повдигна рамене и ме накара да си чета листовките със съдържанието на съставките CrazyТа,затова си пускам тук и въпроса,защото предполагам,че на моето описание/мимически бръчици,години-30/ отговарят доста читателки и те ще споделят дали някой от посочените кремове има ефект при тях Peace

Общи условия

Активация на акаунт