Декемврийски бебета 2022!!!

  • 24 220
  • 707
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Здравейте мами аз имам дъщеря на 14 г и преди няколко дни видях 2 черти ,едната малко бледа но съм със 7ми ден закъснение. Другата седмица ще си запазвам час .След толкова много години вече съм забравила 😁 Симптомите са като МЦ  , в допълнение с едно придърпване,  пия фолиева киселина и пробиотик  .Желая късмет и усмивки на всички мами

# 16
  • Мнения: X
Честито Ели!!!
Тийнейджърката радва ли се?

# 17
  • Мнения: 73
Още не сме казали на никой 😁 искам първо да го потвърди АГ и тогава.При първата бременност освен гадене и киселини нямах нещо по фрапиращо. А тук като МБ , подуване  , газове  , не знам нормално ли е 🤔

# 18
  • Мнения: 266
Днес сутринта си правих тест и имам бледа чертичка! Още нямам закъснение, но си засякох ову-днес ми е 12 ден след ову. Много се надявам да е истина. Засега изчаквам и на никого не съм казала.

# 19
  • Мнения: 349
Здравейте, момичета, с радост и надежда се включвам и аз. Преди седмица видях двете чертички. Втора бременност ми е, като първата завърши неблагополучно с missed в 8-9г.с. в края на 2021г. Днес бях при АГ и видяхме плодно сакче в матката и след седмица ще отида пак. Пожелавам на всички ни безпроблемно бременеене и прекрасни здрави бебчета!🍀❤

# 20
  • Мнения: 252
Здравейте, момичета, с радост и надежда се включвам и аз. Преди седмица видях двете чертички. Втора бременност ми е, като първата завърши неблагополучно с missed в 8-9г.с. в края на 2021г. Днес бях при АГ и видяхме плодно сакче в матката и след седмица ще отида пак. Пожелавам на всички ни безпроблемно бременеене и прекрасни здрави бебчета!🍀❤
Хубаво е да си направите изследвания за тромбофилия.

# 21
  • Мнения: 349
След случката направих изследвания за тромбофилия, за антофосфолипиден синдром, витамини, хормони - всичко е наред. Според всички лекари, които посетих, при нас е лоша случайност (хромозомна аномалия), която не би трябвало да се повтори.
Здравейте, момичета, с радост и надежда се включвам и аз. Преди седмица видях двете чертички. Втора бременност ми е, като първата завърши неблагополучно с missed в 8-9г.с. в края на 2021г. Днес бях при АГ и видяхме плодно сакче в матката и след седмица ще отида пак. Пожелавам на всички ни безпроблемно бременеене и прекрасни здрави бебчета!🍀❤
Хубаво е да си направите изследвания за тромбофилия.

# 22
  • Мнения: 30
Здравейте мили бъдещи мами. Да се похваля и аз преди пет дни не знам какво и защо ме накара да си взема тест и ето на две чертички 😊😊😊🍀 Тъй като не можах да повярвам направих и кръвен. Това за мен е трета бременност. След две госпожици сега тайно се надяваме на един мъж 🥰
Притесняваме единствено, че симптоми почти нямам. С двете госпожици имах гадене и повръщане, но сега нищо. 🤔

Последна редакция: чт, 31 мар 2022, 19:42 от Vanyakuzmova93

# 23
  • Мнения: 73
Здравейте мили бъдещи мами. Да се похваля и аз преди два дни не знам какво и защо ме накара да си взема тест и ето на две чертички 😊😊😊🍀 Тъй като не можах да повярвам направих и кръвен. Това за мен е трета бременност. След две госпожици сега тайно се надяваме на един мъж 🥰
Притесняваме единствено, че симптоми почти нямам. С двете госпожици имах гадене и повръщане, но сега нищо. 🤔
Честито за смелостта  , пожелавам ти всичко да е наред. А имаш ли спомени как си справяла с киселините  ?😁

# 24
  • Мнения: 30
Здравейте мили бъдещи мами. Да се похваля и аз преди два дни не знам какво и защо ме накара да си взема тест и ето на две чертички 😊😊😊🍀 Тъй като не можах да повярвам направих и кръвен. Това за мен е трета бременност. След две госпожици сега тайно се надяваме на един мъж 🥰
Притесняваме единствено, че симптоми почти нямам. С двете госпожици имах гадене и повръщане, но сега нищо. 🤔
Честито за смелостта  , пожелавам ти всичко да е наред. А имаш ли спомени как си справяла с киселините  ?😁
Съжелявам да го кажа, но каквото и да са ми изписва ли и да съм пила нищо не ми помагаше.
Единственото което ме облекчавале е сода Михалково 😂

# 25
  • Мнения: 73
Здравейте мили бъдещи мами. Да се похваля и аз преди два дни не знам какво и защо ме накара да си взема тест и ето на две чертички 😊😊😊🍀 Тъй като не можах да повярвам направих и кръвен. Това за мен е трета бременност. След две госпожици сега тайно се надяваме на един мъж 🥰
Притесняваме единствено, че симптоми почти нямам. С двете госпожици имах гадене и повръщане, но сега нищо. 🤔
Честито за смелостта  , пожелавам ти всичко да е наред. А имаш ли спомени как си справяла с киселините  ?😁
Съжелявам да го кажа, но каквото и да са ми изписва ли и да съм пила нищо не ми помагаше.
Единственото което ме облекчавале е сода Михалково 😂
Направо ме успокои 😅 аз съм с хроничен гастрит и си тегля от него , но тези киселини едва  в началото са ужасни. Не ми се мисли за по напред явно е и от възрастта ми (34г.) 😄

# 26
  • Мнения: 30
Здравейте мили бъдещи мами. Да се похваля и аз преди два дни не знам какво и защо ме накара да си взема тест и ето на две чертички 😊😊😊🍀 Тъй като не можах да повярвам направих и кръвен. Това за мен е трета бременност. След две госпожици сега тайно се надяваме на един мъж 🥰
Притесняваме единствено, че симптоми почти нямам. С двете госпожици имах гадене и повръщане, но сега нищо. 🤔
Честито за смелостта  , пожелавам ти всичко да е наред. А имаш ли спомени как си справяла с киселините  ?😁
Съжелявам да го кажа, но каквото и да са ми изписва ли и да съм пила нищо не ми помагаше.
Единственото което ме облекчавале е сода Михалково 😂
Направо ме успокои 😅 аз съм с хроничен гастрит и си тегля от него , но тези киселини едва  в началото са ужасни. Не ми се мисли за по напред явно е и от възрастта ми (34г.) 😄

И аз съм с гастрит избягвам домати, лютеница и т. н това са ми проблемните продукти 😂😂 аз съм на 28 г разлика няма

# 27
  • Мнения: X
Ох и на мен със синът ми много ми се гадеше. Нищо не помогна. Отслабнах си 1-2кг от неядене и това беше. При мен продължиха до около 12г.с. Сега пак започва гадене. Не мисля, че е от възрастта. Със синът чи бях на 21 когато забременях, сега съм на 23, същата работа, както момичето от горе на 28. Ти все още си в добрата за бременеене възраст. След 35-6 става по-сложно, поне така знам.

Ваня, не се притеснявай чувала съм, че ако с момиче ти се гади с момче не и обратното. Дали е вярно може скоро да разберем.

При мен забелязвам още нещо много ама много съм емоционална. Буквално рева на почивки, че няма да обръщам внимание на единия или на другия, че сигурно малкия ще се чувства изоставен. После пък “баткото” идва и ми носи някаква играчка-рев, че е голям…просто за всичко си намирам повод

# 28
  • Мнения: 24
Привет и от мен
Днес видях и аз 2-те чертички. Преди няколко дена разбрах, че съм бременна след като повръщах от сурова риба Joy Но иначе през другото време нямам други симптоми-даже ми е странно още не съм го осъзнала.
2-ра бременост ми е- имам син на 1г8м.
Терминът ми трябва да е на 3.12.
С миналата бремнност родих 1 седмица по-рано..та има вероятност и сега да е по-рано и да е ноемврийче- но каквото такова.
С тромбофилия съм(нямала съм проблеми досега)- мутация на Лайден, води се най-рискова - биех си инжекции от 3м...и тази бременност ще почна тогава да ги бия. Но като цяло вече като съм минала през това 1 път, не го мисля сега толкова и не мисля излишно да се стресирам. Съветвам ви и вас така Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 02:55 от mbel

# 29
  • Мнения: 30
Ох и на мен със синът ми много ми се гадеше. Нищо не помогна. Отслабнах си 1-2кг от неядене и това беше. При мен продължиха до около 12г.с. Сега пак започва гадене. Не мисля, че е от възрастта. Със синът чи бях на 21 когато забременях, сега съм на 23, същата работа, както момичето от горе на 28. Ти все още си в добрата за бременеене възраст. След 35-6 става по-сложно, поне така знам.

Ваня, не се притеснявай чувала съм, че ако с момиче ти се гади с момче не и обратното. Дали е вярно може скоро да разберем.

При мен забелязвам още нещо много ама много съм емоционална. Буквално рева на почивки, че няма да обръщам внимание на единия или на другия, че сигурно малкия ще се чувства изоставен. После пък “баткото” идва и ми носи някаква играчка-рев, че е голям…просто за всичко си намирам повод
С двете госпожици бях така много емоционална. Сега ако не са тестовете няма да разбера, че съм бременна. За мое успокоение отивам пак на кръвен днес 😁

Общи условия

Активация на акаунт