Питане относно подготовката на гърдите за кърмене

  • 1 199
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 151
Тъй...поне разбрах, че няма смилсъл да се притеснявам за коластрата. Смятам да предупредя родата  Mr. Green да не ме ядосват  smile3542 Благодаря Ви майчета

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Според мен няма никакво значение дали през бременността си прокапвала.Аз имах капчици за първи път в края на четвъртия месец, а на края почти постоянно ми сълзяха гърдите.И какво стана - кърмих има-няма 10 дена, а после още 10 с дохранване с АМ, т.е. бебка е приемала кърма до 20-я си ден.Имах цици като на Памела Андерсън и буквално няколко дни изчезна кърма, цици, всичко.Продължавай да бъдеш все така оптимистично настроена, защото нямаш причина да се чустваш по друг начин.
Успех!

# 17
  • Мнения: 1 183
Ами аз засега също нямам коластра или нещо подобно,но също се надявам,че ще мога да кърмя поне 6 месеца Peace

# 18
  • Мнения: 113
Ами и аз не съм прокапвала и капка докато бях бременна,но си кърмих 6 месеца. Подготовка не съм правила никаква, тъй като тук се отрича. Като започна беба да суче, определено беше болезнено, но големи проблеми не съм имала. Мазах се с Лансино и останах много доволна от него. Само след неколкодневно мазане вече нямах нужда и от него. Успех!
И ние сме така Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 151
eveto ти ме подсети нещо и най интересното е, че циците ми растяха до 3 месец аз корем нямах, но цици виж имах. И от тогава не са мръднали и малко сигурно  Thinking

# 20
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз ги мажех с гермастан!

# 21
  • Мнения: 372
Не се притеснявай, аз не съм имала коластра, като бременна, а ето за сега се кърмим доста успешно. Не съм и подготвяла по никакъв начин гърдите си за кърменето. Стига да имаш желание ще се справиш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт