Запалени по плетенето-2

  • 137 282
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 663
Добър ден ,
Snejana_G-Много благодаря newsm51, за подробното обяснение .Лично на мен ще ми е по лесно да започна с ръкавите и след това с широката част.Тези дни ще си купя прежда ,и ще се пробвам Simple Smile
  milf-Страхотно шалче .
Възхищавам се, на всички,какви неща си плетете.

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Абе да питам и аз.
Как ги отваряте тези .djvu формати, аз инсталирах плъгина и пак не се отварят, какво ми липсва?

И на мен някои не ми се отварят, в началото ставаха , а сега и аз не знам какво има

# 77
  • Мнения: 1 072
Ето ви малко списания - ТУК

# 78
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Иска да пита за шапката - влака как е в този модел - плетеш заедно с шапката или плетеш шапката и влака поотделно и после монтираш влака?

# 79
  • Мнения: 1 608
Момичета, срещали ли сти скоро модел на бебешка пелена, търся нещо интересно, а ако има ажурен мотив би било чудесно.

# 80
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Ето тук има модели - общо 6 галерии с плетки, които са подходящи за пелени. На една игла са.

http://klk.pp.ru/category/cloth_hook

# 81
  • Мнения: 2 924
Абе да питам и аз.
Как ги отваряте тези .djvu формати, аз инсталирах плъгина и пак не се отварят, какво ми липсва?

И на мен някои не ми се отварят, в началото ставаха , а сега и аз не знам какво има
честно казано не знам защо не с е отварят. Освен да си инсталирате наново програмата .

ето я


А това са две книжки .Може да са в помощ на някой.












и да попитам. Някой интересува ли с е от плетене на дантела и плетене на една кука? Имам някоя и друга книжка.
firebird,
нали ти плетеш на една кука?

# 82
  • Мнения: 3 550
Аз се интересувам от плетене на 1 кука. Искам да се науча. Много! Praynig

Имам още един тъпашки въпрос. Ако плета пуловер с цип на малкия, но не като жилетка, а само донякъде, колко дълъг трябва да е ципът, за да му влиза главата. А за да влиза и догодина?
Не дава да му премеря обиколката, но на последния преглед май беше 48 см.

Хипатия, за последните книжки ми искат друга програма. Отварям в нов прозорец, отдолу има нещо като бутон, но не може да се натисне. Няма нищо активно за сваляне оттам.

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 18:56 от Steisi

# 83
  • Мнения: 2 924
последните две са архивирани, rar формат. Това е нещо като зип.
А коя програма отваряш архивираните файлове?

# 84
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Мда, плета на една кука, но си избирам мънички неща, че да мога да ги завърша  Mr. Green
(Нямам време де, вие сега да не си помислите нещо Simple Smile)

# 85
  • Мнения: 498
Хипатия е дала подробно указание при "рисуването", щом аз се справих ще успеете и Вие да разгледате новите книжки. Има много интересни идеи.

Аз не се много захващам да плета дантели, но ги разглеждам с удоволствие.

# 86
  • Мнения: 641
Момичета, намира ли ви се схема на маргаритка?
Не съм убедена, че се нарича схема Embarassed, търся картинката, а не плетка. В смисъл, това което се получава като плетеш с два - три цвята.

Какви обяснения дадох...

# 87
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Здравейте, аз мога да плета само на една кука и по схема.Така че давайте насам книжки и сайтове да разглеждаме и евентуално да оплета нещо. Hug

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте!Аз също много обичам да плета,мога на една и две куки,но плета предимно по-леснички и прости плетки ,затова нямам какво да покажа.
 Ето една идея за пелена от мен http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13748&AlbumId=7539 … p;PhotoId=3604906 , не съм я плела аз ,но не изглежда много сложно,плете се на квадрати , които се съединяват и дантелката също е добавена допълнително.
Аз в момента плета една блузка на малкия  http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13748&AlbumId=7539 … p;PhotoId=3604913 .Мисля да я правя с реглан ръкав ,досега съм стигнала до мишничките на гърба и предницата.Дано не ми се смеете , но цяла нощ съм го мислела този реглан дали ще ми се получи , защото предишната блузка като я заших и не стоеше добре , та я разплетох и я направих права.
 Сега нямям търпение да я довърша ,защото днес си купих прежда и ще започвам жилетката болеро,нямам идея за яката , но ще се консултирам с леля ми , ще ви покажа резултата.

# 89
  • Мнения: 9 903
много е хубава пеленката! И блузката явно ще стане хубава. моля, кажи ми този пусти реглан как го плетеш, дай ми схема с бримки да видя аз къде бъркам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт