Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 60 724
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 33
Благодаря много за отговорите за ботокса.
За съжаление мен ме държи само 2 месеца. Най-вероятно ми слагат малко защото искам да имам някаква мимика в челото, но въпреки тована третият месец все едно никога не съм слагала, а си плащам като за цяло лице- 600 лева за пачи крак, глабела и чело

# 46
  • Мнения: 5 593
Благодаря много за отговорите за ботокса.
За съжаление мен ме държи само 2 месеца. Най-вероятно ми слагат малко защото искам да имам някаква мимика в челото, но въпреки тована третият месец все едно никога не съм слагала, а си плащам като за цяло лице- 600 лева за пачи крак, глабела и чело
При кой доктор слагаш ботокса?

# 47
  • Мнения: 8 749
Това е адски малко - 2 месеца.

По принцип трябва да е между 4,5-5 месеца.

Може да сте образували антитела срещу токсина и да не действа адекватно.
Сменете марката.


Някоя от вас поставяла ли е динамичен филър на Теосиал в устни?
Сега е намален на 350 лв / 1 мл. И се чудя дали си заслужава.
В сравнение със Saypha кой препоръчвате?

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 11:51 от alethea

# 48
  • Мнения: 33
Благодаря много за отговорите за ботокса.
При кой доктор слагаш ботокса?

Слагам ботокс при др Манджукова и при др Дангова. В двата случая ме държи малко. Затова мисля да пробвам другаде, но не знам къде. Спряла съм се на др Паскова и затова исках мнения за нея.

Последна редакция: сб, 02 апр 2022, 12:07 от Светла78

# 49
  • Мнения: 5 593
Според мен трайността на ботокс не зависи от самия лекар, а от вида на ботокса, неговото количество.
Аз съм слагала при Денкова преди няколко години и беше бетон почти година. Преди два месеца слагах в Дерма акт, беше промоционален и вече ме отпусна.

# 50
  • Мнения: 2 714
Нямам и не използвам домашни уреди. Доста от вас споменават, че правят йога за лице. Моля споделете от кои точно упражнения виждате ефект. Пусках някои клипчета от нета, но малко ме и домързвява признавам си.

# 51
  • Мнения: 12 886
С тази дама правя аз всеки ден, или 2 или 3 те къси или единят дълъг през уикенда.
Вече виждам резултат:)
https://youtu.be/YMuJp0GuGq0

# 52
  • Мнения: 1 518
Jacklin, кога видя резултата? Аз трета седмица съм редовна, но не мога да преценя още.

# 53
  • Мнения: 33
Нямам и не използвам домашни уреди. Доста от вас споменават, че правят йога за лице. Моля споделете от кои точно упражнения виждате ефект. Пусках някои клипчета от нета, но малко ме и домързвява признавам си.

Аз правя този масаж в къщи и съм много доволна от резултата

https://youtu.be/kCEFLKLdsUI

# 54
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Мацки може ли препоръка за бустер.

# 55
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Аз си харесвам Реденсити на Теосиал, хубав продукт.

# 56
  • Мнения: 128
Здравейте!
Утре имам час за консултация с доктор,който поставя филър на устните. Но бих искала да разбера и вашето мнение по въпроса дали сте чували,че ако се сложи филтър на устните никога повече не избиват херпеси там? Питам,защото от малка ми излизат доста често херпеси. Болезнени....гадни,болящи. Ходила съм на различни мести и всички вдигат ранени и казват "Емиии,то веднъж хванеш ли този вирус и си остава в теб завинаги". Повярвайте ми много неща съм пробвала,но без резултат. Та,по същество. Чували ли сте, че наистина филъра спира появата на херпес? Ще се радвам да споделите опит и мнение. Благодаря предварително!

# 57
  • Мнения: 680
Vladislava, на мен след филър в устните спряха да ми излизат херпеси! По-интересно е, че лекарят ми беше учуден като споделих за този ефект, но при мен е факт. По няколко пъти в годината ми избиваха иначе.

# 58
  • Мнения: 2 779
Като  се замисля и на мен от 3 години не са ми избивали херпеси. Иначе преди в началото на всеки сезон и при стрес, бях първа

# 59
  • Мнения: 8 749

Някоя от вас поставяла ли е динамичен филър на Теосиал в устни?
Сега е намален на 350 лв / 1 мл. И се чудя дали си заслужава.
В сравнение със Saypha кой препоръчвате?

Повдигам си въпроса....

Общи условия

Активация на акаунт