Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 61 787
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 601
Здравейте,
Моля, ако някой е правил криотерапия на лице, да сподели, колко време след процедурата изчезват петната от третираните зони. Лицето ми е в трагичен вид вече месец след процедурата. Петната са тъмни, като след изгаряне и не виждам промяна или изсветляване 😭

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427

Някоя от вас поставяла ли е динамичен филър на Теосиал в устни?
Сега е намален на 350 лв / 1 мл. И се чудя дали си заслужава.
В сравнение със Saypha кой препоръчвате?

Повдигам си въпроса....

На мен са ми поставяли динамичен Теосиал преди години - имаше топчета, вероятно е от поставянето. Предпочитам Волифт на Жуведерм.

# 62
  • Мнения: 1 804
Малко съм ви изпуснала.
Някъде питахте за Ултера : направих и двойна брадичка преди близо 2 месеца. Такъв контур не съм имала и на 20 години - стегнат, изваян и без нищо излишно.

Сега чета да Body tite за корем, че не съм доволна от Ильо.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 056
Моля те разкажи за Ултера по - подробно Hug
Може ли снимки преди /след, може и на лс, ако тук не е удобно.

# 64
  • Мнения: 1 804
Снимки никога не съм пускала и няма как дори на ЛС.
Подробности има много назад в темите -
 на кратко : миналата пролет правих средна част на лице мазнини и стягане
Тази година : долна част контур
Всичко при д-р Ива Стоилова в Дермавист , първият път 1620 лв , сега 720 мисля . Болката е съвсем поносима.

# 65
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Има ли опасност тази ултера да топи мазнини?

# 66
  • Мнения: 1 804
Има ли опасност тази ултера да топи мазнини?
Приставките са две : една за топене, другата за стягане. Всичко се извършва под ехографски контрол точно както като ходиш на гинеколог или друг вид диагностика.

# 67
  • Мнения: 6 618
Имам гуаша масажор ,друго нищо .
Края на декември сложих ботокс на челото и ме поотпусна ,мислех за подновяване тези дни ,но док каза да изчакам до края на май .
Дотогава ще направя HydraFacial две процедури ,а между тях Genesis . Да очаквам ли някакъв готин резултат от тези процедури .Искам някакво освежаване на кожата .
Това ,което най не харесвам са тъмните кръгове под очите и хлътването , док каза ,че може да сложи мъъъъъничко филър там ,някой който да е пробвал такъв вариант ?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 3 056
От Hydrafacial нищо съществено не очаквайте, освежаване на кожата за няколко дни.

# 69
  • Мнения: 144
Здравейте! Искам да попитам някой използвал ли е ботокс при гингвинална усмивка и ако може по-подробно да каже за процедурата, ефекта и дали си заслужава ?
И малко може би глупав въпрос, но дали са възможни нежелани реакции, алергии от този тип процедура?

# 70
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте! Съвсем нова съм в темата, но се интересувам от поставянето на филър в устните. Спряла съм се на 0.5мл, какво мислите. Желанието ми е за леко запълване на устните, защото с възрастта видимо се намалиха. Харесаха ми резултати на д-р Йоанна Петкова от Контур клиник, но не откривам в търсачката никакви отзиви. Приемам препоръки.
Не знам но аз се влюбих в инстаграм резултатите, пратих я на една приятелка, тя остана доволна, даже ходи 2 пъти, аз отивам този петък така пролетно, да видим какво ще стане.

Благодаря за отговора, Алена, ще пробвам радиочестота, дано стане, защото никак, ама никак не ща операция. Sparkling Heart

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 794
Снимки никога не съм пускала и няма как дори на ЛС.
Подробности има много назад в темите -
 на кратко : миналата пролет правих средна част на лице мазнини и стягане
Тази година : долна част контур
Всичко при д-р Ива Стоилова в Дермавист , първият път 1620 лв , сега 720 мисля . Болката е съвсем поносима.

Може ли повече информация за апарата или точното название на процедурата? Разгледах сайта на д-р Стоилова, но не можах да разбера кой точно апарат е ултера.

# 72
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Здравейте! Никога не съм правила нищо на лицето, но реших , че вече имам нужда( на 44години съм) .От Бургас съм и ще се радвам, ако има момичета , които могат да ми препоръчат добър естетичен доктор. Целта ми е да ми се попълнят някои бръчки и евентуално искам малко обем на устни . Намерих др. А. Милева-Заева, която работи в София, но идва и в Бургас. Имате ли впечатления и мнения за нейната работа? Благодаря!

# 73
  • Мнения: 1 804
Снимки никога не съм пускала и няма как дори на ЛС.
Подробности има много назад в темите -
 на кратко : миналата пролет правих средна част на лице мазнини и стягане
Тази година : долна част контур
Всичко при д-р Ива Стоилова в Дермавист , първият път 1620 лв , сега 720 мисля . Болката е съвсем поносима.

Може ли повече информация за апарата или точното название на процедурата? Разгледах сайта на д-р Стоилова, но не можах да разбера кой точно апарат е ултера.

https://www.dermavist.com/bg/процедури/121-ultherapy

# 74
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте! Никога не съм правила нищо на лицето, но реших , че вече имам нужда( на 44години съм) .От Бургас съм и ще се радвам, ако има момичета , които могат да ми препоръчат добър естетичен доктор. Целта ми е да ми се попълнят някои бръчки и евентуално искам малко обем на устни . Намерих др. А. Милева-Заева, която работи в София, но идва и в Бургас. Имате ли впечатления и мнения за нейната работа? Благодаря!
За Бургас имам доста добри отзиви за д-р Кенолова- от приятелки и от групи. Дори и аз мисля да я посетя за една процедура, както и за дерматологичен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт