Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 61 750
  • 737
  •   1
Отговори
# 600
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
След мезотерапия остават ли остават дупки, червенини по кожата, спукани капиляри?
След мезотерапия остават ли остават дупки, червенини по кожата, спукани капиляри?
Зависи от кожата. Дупки, не, напротив, червенина и капиляри, възможно. Все пак се боде. И синини са ми оставали.

# 601
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
На мен не са ми оставали. Прилагани са по 3 мл еднократно.

# 602
  • Мнения: 1 671
Моята кожа е мног тънка, явно е до техника и начин . Този път нямах никакви синини. Първите 3о мин тук таме розовки папулки, после изчезнаха.
Обаче веднъж ми слагаха 2 мл цялата ме насиниха. И 2 седм имах следи.
Склонна съм към синини, но този пък нямам нито една Simple Smile
Въпреки че ми сложиха лидокаин преди процедурата ме болеше.
На челото не слагат скинбустер нямало смисъл, така ми каза лекарката. Там ботокс.

# 603
  • Мнения: 3 266
Благодаря ви  Знам, че трябва да говоря с лекар, но имам чувствителна кожа, склонна към зачервяване. Освен това си докарах сама лека розацея на едната буза. Чудя се дали е подходяща за мен мезотерапия

# 604
  • Мнения: 280
Ivka_smile, страхотно, детско излъчване виждам от снимката, която си сложила. Никакви филъри не слагай на това лице, само фейс йога, масажи и поддържащи терапии. Не пипай устните, асиметрия има всеки в тялото си или на лицето, можеш с т. нар lip blush да коригираш, без да е необходимо филър.
Blue@, Profhilo в чужбина правя, не живея в момента в Бг. Правила съм няколко пъти на лице, сега за пръв път ще правя на шията. За Сф знам, че Каляшева и Ася Данчева работят с Профайло. 🌸🌷

# 605
  • Мнения: 923
Препоръчайте ми при кой в София да си сложа ботокс на гневна бръчка ? За пръв път ще ми е и се страхувам от странични ефекти

# 606
# 607
  • Мнения: 52
Имам мини хайфу-не прави чудеса.
Добре де,ДХЗ какво може да ми помогне за вече очертаваща се двойна брадичка и смъкнати крайчета на устни😩
Не знам какъв е проблемът, брадичката може да е от отпускане, мазнини натрупани.Радиес би помогнал да се дръпне малко лицето нагоре, може би.
Купи си машинката и опитай, поне не е скъпа.
ДХЗ имаш впредвид да пробвам все пак с хай фу—то ли

# 608
  • Мнения: 559
Ivka_smile, страхотно, детско излъчване виждам от снимката, която си сложила. Никакви филъри не слагай на това лице, само фейс йога, масажи и поддържащи терапии. Не пипай устните, асиметрия има всеки в тялото си или на лицето, можеш с т. нар lip blush да коригираш, без да е необходимо филър.
Скрит текст:
Blue@, Profhilo в чужбина правя, не живея в момента в Бг. Правила съм няколко пъти на лице, сега за пръв път ще правя на шията. За Сф знам, че Каляшева и Ася Данчева работят с Профайло. 🌸🌷
[/spoiler]
За пръв път чувам за lip blush, потърсих в нета, ами заинтригувана съм, звучи страхотно и изглежда така по снимките. Предлага ли се в Бг, някой правил ли е да сподели наистина ли е толкова хубав резултата? Цена?

# 609
  • Варна
  • Мнения: 3 055
martina, благодаря Heart
А lip blush не е ли микроблейдинг на устни?

# 610
  • Мнения: 52
Имам мини хайфу-не прави чудеса.
Добре де,ДХЗ какво може да ми помогне за вече очертаваща се двойна брадичка и смъкнати крайчета на устни😩
Не знам какъв е проблемът, брадичката може да е от отпускане, мазнини натрупани.Радиес би помогнал да се дръпне малко лицето нагоре, може би.
Купи си машинката и опитай, поне не е скъпа.
ДХЗ каква е тази машинка ,би ли ми помогнала с повече информация 😊Благодаря ти

# 611
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Момичетата , който питат за домашен уред за hi fu, ето я темичката, има и нова, но все пак да изчетете и тази.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1271581

# 612
  • Мнения: 2 805
Има ли някой, който е правил устни при д-р Лекова или Гергана Манолова?
Това лято искам да си ги подновя, че от над 2 години не са пипани и вероятно ще сложа и скинбустер, защото не искам нито филъри, нито апаратни процедури.

# 613
  • Мнения: 280
Да, вид микропигментация на устните е lip blush. Има тема за перманентен грим, там да пишем предлагам😍
Това от видеото някакъв вид лифтинг ли е, направо настръхнах...

# 614
  • Мнения: 12 987
Вчера бях при доктор Ванеска, за назолабиални отидох подрък за РД, да се освежа малко:)
За пръв път слагам филър в лицето, досега само под очи преди 2 годнини, лазери и ботокс в чело съм слагала. Имам и доверие и я попитах какво мисли тя, каза че е време и че назолабиалните са се очертали заради отпускане в средната част и там трябва да се работи. Втресе ме викам- край ша стана кат Жорж Ганчев🤪😅🤭 Много не харесвам аз изкуствени обеми. Каза че няма такава опсност и никой няма да заподозре, че имам нещо:) Викам айде мечка страх, мен не:)
И в действителност стана, обем няма, само повдигане сякаш, бръчките около устата почти се заличиха. Тя каза че до 10 дни ще видя резутата, но и така да остане ще е идеално:) 1 г каза че държи. Сложи по 1 мл в страна.
На челото тъй като не исках ботокс ( свлича мис е чело, вежди и не се харсвам) ми сложи нещо като скин бустер но чист хиалурон каза че е. Попълниха се малко бръчките, по свежо и гладко е челото ми.
Имам обаче бабунки на места, каза да масажирам, дали ще се разнесат?
От едната страна имам като топче от вътре на бузата, напипва се не се вижда, там да масажирам ли?
Днвс се видях с близка само отбеляза че съм много свежа, вика да не си напълняла нещо, бузките си понапълнила, като момиченце каза съм😅🤪🤪🤭
Щв видя как ще се развие  по натам филъра и колко ще държи и ще кажа. Това сложихме:

Общи условия

Активация на акаунт