Естетични процедури за лице и тяло – 45 тема

  • 62 250
  • 737
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 284
Да не кажа, че нищо не прави!

# 586
  • Мнения: 129
Само устни ли си правила до сега? Нещо по лицето? Изглеждаш супер според мен, изобщо не бих се замисляла на твое място, тъй като и аз съм на 39 и се сравнявам…

[/b]
Момичета, виждате ли проблем с назолабиалните? На 39 съм. За устните заради тази асиметрия в горната устна ще ходя да добавям мъничко филър. На живо не личи толкова, но на снимка или аз като се вглеждам изглежда ужасно. За назолабиалните филър е ясно че няма да бъде, но поне от рано да взема някакви по - light мерси.

# 587
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Абсолютно нищо друго. Ботокс съм слагала 2 пъти, веднъж на чело и 2 пъти на пачи крак. Веднъж мезотерапия преди 2 години май беше на цяло лице и веднъж мезотерапия около очи . Ефекта беше не повече от месец - два. Наскоро взех дермапен. Имам тъмни сенки под очите- малко генетично и малко от недоспиване. От доста време обмислям някой скинбустер за тази зона. Много сте мили, благодаря!

# 588
  • Мнения: 52
Имам мини хайфу-не прави чудеса.
Добре де,ДХЗ какво може да ми помогне за вече очертаваща се двойна брадичка и смъкнати крайчета на устни😩

# 589
  • Мнения: 3 430
Абсолютно нищо друго. Ботокс съм слагала 2 пъти, веднъж на чело и 2 пъти на пачи крак. Веднъж мезотерапия преди 2 години май беше на цяло лице и веднъж мезотерапия около очи . Ефекта беше не повече от месец - два. Наскоро взех дермапен. Имам тъмни сенки под очите- малко генетично и малко от недоспиване. От доста време обмислям някой скинбустер за тази зона. Много сте мили, благодаря!

И аз имам тъмни сенки под очите, толкова е генетично, че и 5 годишната ми дъщеря има.
Свикнала съм почти като стана да слагам грим  за да ги заличавам..
Какво ефективно има за това?
Как функционира?

# 590
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Мезотерапийки, скинбустер, филър, да уплътни зоната. Филър ме е страх да сложа в тази зона, защото искам да съм сигурна, че ще изглеждам нормално и след 2 години, а не само не на момента. Друго, което дава този ефект с тъмни кръгове е някакъв проблем със захапката - дълбоката захапка, спането с отворена уста. Иначе за поддръжка 2-3 пъти в седмицата, освен кремчета, слагам и пачове. За продукт за под очи съм се ориентирала към Restylane vital Light.

# 591
  • Мнения: 23 065
Имам мини хайфу-не прави чудеса.
Добре де,ДХЗ какво може да ми помогне за вече очертаваща се двойна брадичка и смъкнати крайчета на устни😩
Не знам какъв е проблемът, брадичката може да е от отпускане, мазнини натрупани.Радиес би помогнал да се дръпне малко лицето нагоре, може би.
Купи си машинката и опитай, поне не е скъпа.

# 592
  • Мнения: 3 430
Имам мини хайфу-не прави чудеса.
Добре де,ДХЗ какво може да ми помогне за вече очертаваща се двойна брадичка и смъкнати крайчета на устни😩
Не знам какъв е проблемът, брадичката може да е от отпускане, мазнини натрупани.Радиес би помогнал да се дръпне малко лицето нагоре, може би.
Купи си машинката и опитай, поне не е скъпа.

  коя е машинката?

# 593
  • София
  • Мнения: 6 365
Лазерната епилация топи ли филъри? По принцип зимата правя поддържаща и сега се замислих, че с филъра в назо- то може да има проблем.

# 594
  • Мнения: 1 671
Привет,

Вчера слажих 1мл скинбустер Saypha Rich,
 Незнам дали си въобразявам, но вечерта видях ефект.Лицето ми се освежи.
Правила се процедура от 3 слагания.Мисля, че ще повторя.
Simple Smile

# 595
  • Мнения: 129
Каква е цената, имаш ли синини?
Привет,

Вчера слажих 1мл скинбустер Saypha Rich,
 Незнам дали си въобразявам, но вечерта видях ефект.Лицето ми се освежи.
Правила се процедура от 3 слагания.Мисля, че ще повторя.
Simple Smile

# 596
  • Мнения: 1 967
https://www.instagram.com/reel/Cc629QTutGp/?igshid=MDJmNzVkMjY=
Това като го видях и се стреснах, ужас.

# 597
# 598
  • Мнения: 23 065
Гледах го и аз
наскоро … дано е майтап.

# 599
  • Мнения: 3 282
След мезотерапия остават ли остават дупки, червенини по кожата, спукани капиляри?

Общи условия

Активация на акаунт