Златна есен ми радва очите, ЮНСКО бебе ми пълни мечтите!

  • 16 948
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 154
забравих да попитам-някой знае ли дали можем да си купим халки и да си ги носим преди да сме подписали, или носи лоша поличба

# 76
  • Мнения: 486
Мила - не разбирам, зъболекаря ти сгурно знае какво прави.Аз по принцип съм против арсена, на мен ми вадят нерв със упойка.Мисля че с упойка без адреналин е най-допбрия вариант.Може да се консултираш и с друг зъболекар

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 914
забравих да попитам-някой знае ли дали можем да си купим халки и да си ги носим преди да сме подписали, или носи лоша поличба

Не ти го препоръчвам. Купете си ги естествено, но не ги носете.

# 78
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
mila, не се страхувай, миличка! След като зъболекарят е бил информиран, че си бременна и ти е казал, че няма проблем - значи не се притеснявай. В крайна сметка зъболекарите са доктори и чудесно знаят как могат да те предпазят и теб и детето. Сигурна съм, че няма да има проблеми  Peace. Наскоро четох от някакъв календар на бременността, че точно тези седмици, в които сме ние, са най-подходящите за зъболечение, защото по-късно няма да е добре  Hug.

Iliana76, поличбите и суеверията около сватбата са много. Ако човек наистина им вярва - то да няма сватби тогава  Blush.  НАй-интересното е, че ако не знаеш някое суеверие - то нещата си вървят чудесно, ама щом го разбереш и САКЪН! Всеки път му трепериш (аз така като разбрах, че дрехите трябвало да се сгъват през гърбовата част, щото ако се сгъват през лицевата - си си загърбвал късмета - все дебна да не се объркам  #Crazy. А като се объркам - ТА КАКВО! Бабини-деветини). Та лично аз не зная да има такова суеверие, но и да знаех - щях да ти го спестя   bouquet. Друг е въпросът, че лично аз - на твое място щях да "устискам" до сватбата - тогава да поднося пръстенчето, което ще ми напомня на онзи прекрасен миг, когато любимият ти човек е обещал пред себе си, пред мен и най-близките ни, че ще бъдем заедно винаги  Flutter Heart Eyes Blush (ако продължа нататък, сигурна ще премина в сценария на "Властелина на пръстените"  Joy Joy Joy).

И малко в смешно-трагичен стил да ви се оплача. Днес купих за вкъщи 2 ароматизарота (в малки шишенца с дървена тапичка, която се напоява. Моят малък палавник се заигра с тях и понеже е много дивичък - изджаска единият ароматизатор в една пейка навън. ДОБРЕ, ЧЕ БЕШЕ НАВЪН ! ЗА няколко минути, любимият ми аромат на люляк започна да ми опротивява , опротивяяяваааа  #Cussing out, просто защото всичко по детето, а и по мене миришеше на силен конценриран аромат. Целиме ти ръце бяха се напоили, на дребосъка също ... Последва светкавично 10ократно измиване на ръце в къщи... ама ефект - нулев  #2gunfire. Мирише,не  ми  - СМЪРДИ на люляк от всяко кътче и от всеки милиметър на ръцете ми #Cussing out.
Та тържествено обещавам - никакъв люляк - в близките ...месеци, па може и години  bowuu

# 79
  • Мнения: 1 512
Привет- мривет!
Не съм писала отдавна, но нямам почти никакво време за ровене из нет-а и по- специално юнския ни форум. Работа, проекти, пак работа; на всичкото отгоре настинката ме повтори и още боря кашлицата, слава Богу, вече нямам гнойни храчки, носът ми се поотпуши.
Бях на преглед миналия четвъртък, видяхме бебчето - цели 14 мм и тупкащо сърчице Simple Smile. По моите изчисления трябваше да съм в 9- та седмица, но докторът каза, че бебето отговаря на 8 - ма седмица. Според него е така, защото има вероятност овулацията да е настъпила по- късно, не на 14-я ден. На 2-ри декември ще ходя да ми направят картон в ЖК.
Осведомих шефката за предстоящото юнско събитие, тя ми се зарадва, каза, че ако има проблем и не се чувствам във форма, мога да си взимам болнични, има кой да ме замества.
Гаденето при мен поотмина, апетитът ми се засилва, сутрин закусвам по два пъти  Blush. Налитам на кисели краставици, сирене, шоколад и круши. Но пък имам непоносимост към миризми- парфюмите ми, миризмата на праха за пране и пастата за зъби ме дразнят невероятно много. Все така ми се спи почти по всяко време на денонощието.
Нося памучни безшевни сутиени, защото съм станала г- жа Цицелкова и не се побирам в дантелено- съблазнителните такива, имам само едни дънки и едни джинси, които ми стават, а и една кадифена пола. Туй то. Ще скачам в униформата след Нова година, така ми мирише.
Събота и неделя прекарахме на вилата при свекърите, за два дни си отпочинах и се отпуснах така, все едно съм била две седмици на Хавай.
Хайде приятна вечер, мъжлето си дойде, отивам да му се порадвам Blush

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 523
Юнски мами,
Привет от нас Юлските мами. Hug
Една Юнска мама се е объркала и е дошла при нас - Юлските и сега моли да я включите във вашето списъче: Cheki, второ дете - 27.06.2007 г.
поздрави и леко бременеене

# 81
  • Мнения: 2 529
Здравейте момичета  Simple Smile

Днес синът ми става точно на 2 години и половина  Laughing Знам, че не е нищо особено, но за мен си е събитие...
Тъкмо си мислех, че ми отминава лошото и тази сутрин пак не ми е добре  Sick Надявам се, че малко остава. Снощи сънувах Шейново, че отивам да раждам ...ужас  #Crazy Joy Аз родих първия път там с уговорка, секцио, сега обаче са ме хванали лудите и ми се промъква еретичната идея този път да се опитам да родя нормално, ако всичко е наред разбира се. Казвам "еретична", защото съм убедена, че всички лекари ще ме увещават пак да раждам секцио, а и имах проблеми с шийката на матката, но като знам как родилите нормално след 2 часа скачат и не помнят що е болка  newsm78...Тези мисли са продиктувани от съня ми, знам че е още твърде рааааано. Иначе бебето беше седалищно и затова ме оперираха  Sad

# 82
Привет на всички юнски мами,
Отдавна чета, но сега веце реших да се включа във форума.
И аз съм юнска мама с термин 11/06/2007, за второ.

Леко и безпроблемно бременеене на всички Laughing

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Здравейте, радвам се че всички лека-полека се чувстват по-добре!
 
Днес искам да ви почерпя виртуално   party023 beer2, защото дъщеря ми навършва 13 години! И да ви кажа, тези 13 години бяха много сладки, но вече имам тийнейджърка, да видим какво ме чака... Довечера ще съобщим най-сетне и на родата, чакам с притеснение реакциите им.

Добре дошла на svetlana_72, настанявай се удобно!  Wink

kiki29, не се връзвай на сънища, някога успявала ли си да видиш нещо на сън предварително? Просто насън подсъзнанието ни материализира страховете или надеждите, но какво ще стане - божа работа! Да ти е живо и здраво рожденичето, да ти подслажда дните и да се готви за батко!  Wink

# 84
Честит РД, на дъщеря ти Lilibon  bouquet
Нека да ти носи само радост и щастие.
Дано и довечера всичко мине добре.


# 85
  • Мнения: 479
kiki 29, ти ме разби със съня си   Rolling Eyes  Явно много го мислиш отсега... Но и аз напоследък сънувам само неприятни неща и стигнах до извода, че сънищата ми напоследък отразяват само страховете ми..  PeaceЯ кажи като раждала мама със секцио - как минава този тип раждане? Аз съм в големи колебания за раждането какво да правя (живот и здраве...)  newsm78

Lilibon, честита рожденничка!  newsm59 newsm18  Да ти е жива и здрава и дано да не ти създава много ядове през пубертета   261uu А иначе мисля, че довечера ще зарадвате много хора  Wine Glass

Svetlana_72, добре дошла! Лека и безпроблемна бременност ти желая!  Whistling  bouquet


Момичета, как сте днес? Аз имам един проблем... От няколко дни нещо започнахме да заспиваме скарани с моя човек.. Той нещо май се е притеснил (предполагам за пари), а аз  като че ли отвикнах да съм без внимание...и се цупя лесно и ме дразни и му крещя...  bambamEmbarassed И незнам, но хем не се чувствам добре, хем все по - често усещам една агресия в мен.. Не мога да се позная... Как е при вас? Имате ли подобни проблеми? Ще чакам да споделите опит в jedi и dancing kiss

# 86
  • Мнения: 2 567
Светлана, регистрирай се, моля, за да те включа в списъка, а и така ще е по-лесна кореспонденцията с теб  Hug
Кики, и мен ме обземат такива мисли за второто раждане. Много искам този път да е нормално  PraynigДано да стане, че имам неприятни спомени от секциото  Sad Честит празник на Емо!   bouquet Това и производните женски са фаворитът ми за 2рото дете  Hug
Еличко, ако няма медицински показания в никакъв случай не бих избрала просто ей така секцио. Странно ми, че много жени в Бг го избират...Тук за мен до последно се бориха хората да е нормално, по-добро от него няма  Peace И за мама, и за бебе!  Heart Eyes За караниците засега не мога да помогна, слава богу се контролирам, само Диана някой път го отнася  Sad
Лилибон, честит празник!  txtloves Аз сега се боря с бебешкия пуберитет, а за истиснкия не ми се мисли! Успех!
Lioness , разбирам те за люляка! От 2 месеца не съм позлвала парфюм,  Sick освен без аромати против изпотяване. Ох, искам да минава това гадене и да се радвам на бременността най-после!  Tired

# 87
OK, ШоШи,
сега ще се регистрирам. Laughing

# 88
  • Мнения: 131
Привет и от мен.Аз вчера бях на преглед при гинеколожката ми и видях бебчето как шава,мести си гръбчето,ръчичките,краченцата- просто гледката е неописуема.Изпитах страшна радост да го видя как се движи бебо . И снимки ми направи лекарката - през две седмици нови ,за да видим колко сме пораснали. Искам да ви питам вие направихте ли си изследванията,който са задължителни?Аз си ги направих и са нормални , но на това за токсоплазмоза нещо ми е увеличено,незнам какво точно и ще го повторя след 20 дни да видим резолтата.Това е от мен . Чао за сега.

# 89
  • Мнения: 2 529
Благодаря за поздравленията, момичета  Hug   bouquet Разведрихте ми деня!  Simple Smile

Lilibon, е ти наистина имаш голям празник! ЧЕСТИТО!!!  bowuu Пожелавам на рожденичката да е здрава, да бъде много разумна, че е в трудна възраст  Laughing и късметът да не я напуска никога! newsm67

  bigdance2

Eli4ko, ще видиш, че скоро ще те обземе една безметежност, ще мислиш само за бебето и ще забравиш всякакви проблеми  Grinning Още малко само да влезем в по-тежките месеци  Wink Не му се карай на момчето, сега му пуши главата, че трябва да мисли за трима  Simple Smile.
Иначе мнението ми за раждането се припокрива с това на _ШоШи_, много се набляга в България на секциото и много жени въобще се отказват от нормалния вариант, а и при двете си боли, няма какво да се лъжем. Важното е по какъвто и начин да родиш, лекарят ти да е показал, че се ръководи не от комерсиализъм, а от професионализъм. Моята гинеколожка е родила и двете си деца нормално и съм сигурна, че ако види възможност и при мен за нормално раждне, няма да настоява за операция. Доверието в лекаря е най-важното мисля аз. Simple Smile

Привет на Svetlana_72  welcome

_ШоШи_, предполагам, че името "Емил" имаш предвид, радвам се, че ти харесва.  Grinning Леле, след някой и друг месец и име ще трябва да се мисли  Party

Общи условия

Активация на акаунт