Пубертет

  • 1 378
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Не, аз бях един красив пубер и нямах акне, нито излишни килца. Племенницата ми също, тя е на 20 години, скоро премина през пубертета.
Но има хора, които след тази възраст стават красиви, издължават се, отслабват, косите им стават блестящи - от хормоните е и е индивидуално.
Но ти се харесваш, а това е чудесно, най-важно е с какви очи гледаме на себе си Grinning

# 16
  • Мнения: 2 161
Грозните патенца се превръщат по-късно в красиви лебеди.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Бях много хубава в пубертета и  не съм имала една пъпка през този период  Hug

# 18
  • Мнения: 3 251
Нямах пъпки, но бях кльощава, само бях започнала да се поналивам на "горния етаж". Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 611
Никога не съм била "гроzничка"  Naughty (Това на въпроса ти "По - гроzнички ли бяхте?")
Но в пубертета иzглеждах определено по - добре от сега, а и пъпки никога не съм имала... 

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами същата си бях, не съм имала пъпки никога, слабичка бях, само цици си нямах тогава.  Laughing
Промените (или по-скоро това, че не съм се  променила  Laughing) се дължат на спорта (като пубер не съм спортувала), редовните грижи и по-пълния гардероб.

# 21
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Сега се харесвам повече, въпреки че не съм страдала от акне и подобни. Тогава нямах почти никакво самочувствие..абе не искам да си спомням, добре че пораснах  Wink

# 22
  • Мнения: 2 792
  През пубертета си бях нормална, привлекателна (не съм красавица, повече влизам в графа чаровни и с излъчване), това е оценката ми за моя пубер-лукинг сега. А как ги виждах нещата тогава- постоянно всички ми се струваха по-слаби (176 см.-56кг. "О, боже как може да съм такава свиня"), излиза ми пъпка на носа(аз явно съм от изключенията във форума,  които са се пъпкували вследствие на хормоналните атаки), почвам настървено да се опитвам да я премахна и резултата е, че на лицето ми има подут полукратер-полурана, никой не го забелязва, аз го отдавам на сервилничене и любезност. Реално в пубертета хич, ама хич не се харесвах  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 099
Ох пък аз бях толкова грозна,че никое момче не искаше да излезе с мене,така беше до към 18,19 година,после взех много да спортувам,да диетувам и се разкрасих доста,изчезнаха ми пъпките и ужасно мазната кожа!И от 93 кг през пубертета станах 55.Доволна съм.Ако сега се върна в тогавашните си години нямаше толкова да ми пука и толкова да се тормозя че съм ужасна грозотия,даже избягвах да се оглеждам в огледало,много ми беше зле самочувствието. Sadнеискам даже да си спомням за онези години Confused

Общи условия

Активация на акаунт