За витамините

  • 1 634
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
ФК до 4-ти месец, а след това много, ама много пресни плодове. Убедена съм, че не е необходимо приемането на други витамини през бременността!   bouquet

# 16
  • Мнения: 8 505
аз пиех Матерна , а в началото фолиева киселина

И аз така.

# 17
  • Мнения: 667
Пренатал - пиех и аз - но не редовно. Витамини на растителна основа. Много са добри.
Хапвай повече плодове и зеленчуци!

# 18
  • Мнения: 1 986
Пила съм само фолиева киселина. Останалото  си го набавях с храната.

И аз бях така Peace

# 19
  • Мнения: 8 917
Витамини не съм пила, а фолиева киселина - 10 дни Wink

# 20
  • Мнения: 169
Фолиева киселина 2 месеца преди да забременея и 3 след това. Направих месец почивка и от петия започнах със сокчетата на Хип - Натал, за около месец. След това си взех Фалвит и отделно фолиева к-на, които пия и до днес.
Според мен не може, дори и при здравословно хранене (освен, ако не е перманентно) да се набавят всички необходими витамини, особено през зимата.

# 21
  • Мнения: 260
Аз пиех фолиева киселина до 4 месец и Топ Левюр.Матерна вече не се произвежда. Peace

# 22
  • Мнения: 132
Аз също пиех само фолиева киселина първите месеци и се стараех да хапвам повече плодове и зеленчуци, не сам приемала допълнително витамини и бебето ми се роди 3,450кг. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 969
Както виждам си в началото и засега е най-необходимо да пиеш фолиева киселина. Изследвания прави ли вече? Според изследванията лекаря ти ще прецени дали е необходимо да пиеш допълнителни витамини. На мен мойта ми каза на какво да наблегна. Иначе и досега не съм пила допълнителни витамини, а предния месец ми изписа Малтофер, защото ми беше паднал хемоглобина.

# 24
  • Мнения: 1 209
Никакви витамини не съм пила, защото док беше против, а фолиева киселина пих от първия до четвъртия месец. Пиех и през цялата бременност малтофер заради прекалено ниския ми хемогломин - 56. Дори и два пъти влизах в болница за да ми вливат венофер.

# 25
  • Мнения: 5 362
Нищо не съм пила.Всички витамини си набавях чрез храната.ФК също не съм пила.Лекарката ми също казваше,че нямам нужда от нищо.Изследванията ми винаги бяха перфектни и проблеми не съм имала.

# 26
  • Мнения: 1 104
И аз в началото пиех само фолиева киселина и сокчетата на Хип. Сега съм само на сокчетата и ядена на плодове...

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте!С първата си бременност пиех Матерна и дъщеря ми се роди 3.700.Тогава не наблягах много на здравословното хранене.Сега пих до 3-я месец фолиева к-на,после О'мами и сега съм на сокчетата на Хип.Като ги свърша ще почина малко и после ще реша какви витамини да пия.През деня ям само мюсли със прясно мляко и мед а вечер хапвам по една филия хляб.

# 28
  • Мнения: 3 478
На мен ми казаха да почвам да ги пия преди още да забременея и да не ги спирам докато не реша да спра  да раждам. Така че още си карам с тях от преди забременяването Peace

# 29
  • Мнения: 5 103
аз пиех Матерна , а в началото фолиева киселина
И  аз също!
И аз.

Общи условия

Активация на акаунт