Притеснява ли ви прекаленото "интимничене" на продавачките?

  • 3 401
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Не само продавачките са досадни. Веднъж в една галерия девойката вървеше по петите ми и обясняваше:"Това е ябълка, това е маруля". Аз като че ли сефте падам от Марс  Joy

# 16
  • Мнения: 3 216
Като цяло се дразня на прекаленото внимание. Обичам да ме оставят сама да си зяпам и ако имам желание сама ще попитам. В кварталния хранителен магазин една на няколко пьти направо сваляше мьжа ми,то не бе хилене,то не беше внимание ,обаче следващия пьт като отидох сама я направих сама да си приказва.Сега като ме види,че влизам и бяга в склада. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 251
Дразня се прекаленото внимание, но не и от вежлив тон и ведра усмивка.
Наскоро влязох в едни магазин за бельо и продавачката /след като награбих 2-3 сутиена и се засилих към пробната/ тръгна след мен с цел:"Да ви помогна!" Mr. Green Аз й отговорих,че нямам нужда от помощ, но тя дръпна завесата зад гърба си с очакването да последва "стрийптийза" от моя страна! Е!Да, ама Не! Помолих я да излезе и ако имам мъж обслужващ клиентите е добре дошъл... Последва разстрелващ поглед, фръцване и без "Довиждане" с усмивка на изпроводяк... Mr. Green

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В този дух да ви разкажа за един мой бивш работодател във времето, когато бях студентка. Действието се развива на Слънчев бряг, аз бачкам в един магазин за подаръци до х-л "Кубан". Мястото е възлово, много хора минават, зяпат, влизат, разглеждат, едни купуват, други не.
Аз тактично стоя леко встрани, ако ме питат, отговарям, ако не - не се бъркам.
В края на първата седмица ме вика шефът и ме уведомява, че ако съм все така безучастна и изпускам клиентите, ще ме изгони.
Още от вратата трябвало да ги сгащя и да не ги пусна да излезнат от магазина без покупка. Пък било и то нещо дребно....
Същият този господин държи няколко магазина за обувки и кожени изделия, единият е на пл.  'Славейков". Вътре в магазините има камери и микрофони, за да се чува и вижда кво говорят продавачките на клиентите...


# 19
  • Мнения: 74
И оная услужливост, тип "Какво ще обичате"
ммм, "любимо".
В момента, в който отговоря "Благодаря, само разглеждам", любезността на повечето изчезва.

Дразня се, когато се опитват да ме убедят, че "това е точно за мен", а аз, като се погледна в огледалото, съм точно на обратното мнение.
Всичко, що е прекалено, ме дразни


Много точно написано Peace

# 20
  • софия
  • Мнения: 495
В този дух да ви разкажа за един мой бивш работодател във времето, когато бях студентка. Действието се развива на Слънчев бряг, аз бачкам в един магазин за подаръци до х-л "Кубан". Мястото е възлово, много хора минават, зяпат, влизат, разглеждат, едни купуват, други не.
Аз тактично стоя леко встрани, ако ме питат, отговарям, ако не - не се бъркам.
В края на първата седмица ме вика шефът и ме уведомява, че ако съм все така безучастна и изпускам клиентите, ще ме изгони.
Още от вратата трябвало да ги сгащя и да не ги пусна да излезнат от магазина без покупка. Пък било и то нещо дребно....
Същият този господин държи няколко магазина за обувки и кожени изделия, единият е на пл.  'Славейков". Вътре в магазините има камери и микрофони, за да се чува и вижда кво говорят продавачките на клиентите...
Знам го,знам го Mr. Green


[/quote]

# 21
  • Мнения: 1 866
Ами не ме притеснява, но и не обичам. Обаче предпочитам този вариант пред това да ми се троскат насреща и да се чумерят. Не ми пречи и да свалят мъжа ми, важното мен да ме обслужат както трябва. Даже понякога ходя с него на определени места, например в магазини за дрехи, че така да не ми сумтят като реша да пробвам 100 неща. Тъй де, и без това ще му се въртят, поне да свършат една полезна работа и да ме обслужат като хората.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 155
Дразня се и ставам много подозрителна, че искат да ми пробутат нещо, от което нямам нужда или очевидно не ми стои добре. И тогава започвам и аз един театър, едно разкарване и пробване, от което свят им се извива и накрая най-любезно им пожелавам "лек ден" и излизам без нищо да купувам. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 546
да, дразня се
в била са сложили едни консултанти  ooooh! прах за пране, боя за коса, паста за зъби, шампоан, веро - ей пред тоя ред неща ако се спра и веднага ми се лепва някоя. "какво си търсите" е въпросът. "ами прах" смънквам аз. и се почва - "а досега какъв сте ползвали" , "вземете си този" и т.н.
ами адски изнервящо е!и не те оставят намира, докато не ги отрежеш грубо  Close едно веро поне мога и сама да си купя  Crossing Arms

# 24
  • Paradise
  • Мнения: 3 103

кое знаеш - магазина, собственика

# 25
  • Мнения: 1 002
не , не ме притеснява
то , и от това , ако трябва да се притеснявам , не знам докъде ще я докарам .

# 26
До момента интимен с продавачките не съм бил:) Но прекаленото фамилиарничене ... не ми пречи ... стига да има контакта очи в очи ... най-много мразя диспечерките в бакшиш компаниите ... направо ме влудяват ... след като ми имат името заедно с мобилния телефон и ми говорят сякаш сме спали заедно ... а най-0бичам да ми кажат: Кво викате?

С уважение:
И.Кавръков

# 27
  • Мнения: 7 186
Ами зависи, ако продавачката е точна не ми пречи, и аз се държа свободно, но ако е някоя от ония любимите ми мазници с "високото самочувствие" я режа одма. Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 361
на човек не може да му се угоди ,или са прекалено любезни или борсуци  Rolling Eyes Blush  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 161
И на мен ми се е случвало да ми се кълчат,но в един магазин за козметика на мъжа ми как му се кълчат...просто не е истина.Направо на мен ми става неудобно.Предпочитам да ми се мусят,отколкото да им текат лигите.

Общи условия

Активация на акаунт