Хипоспадия 9 или деца с урологични заболявания оперирани в Сърбия

  • 37 857
  • 587
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 98
Как бяха вашите деца със спането вечер? При нас минаха 10 дни от операцията, но той спи адски неспокойно, въпреки че преди лягане му давам доза нурофен. Тази нощ например се буди повече от 12 пъти, държи се за памперса и казва, че го боли. На леглото не успявам да го приспя, защото започва едно мятане, затова приспивам в количката и после местя.

# 31
  • Мнения: 5 531
Аз съм описала и нашата операция подробно. Михаил беше на 9 г., спеше неспокойно почти през цялото време. Имаше усложнения след операцията , будеше се нощем , беше неспокоен, също имаше болки. Аз също давах Нурофен почти през цялото време на престоя.

# 32
  • Мнения: 16
Здравейте! Въпросът ми е към родителите, чиито деца вече са преминали операция при Д-р Джинович- колко месеца след операцията отидохте на контролен преглед?

# 33
  • Мнения: 5 531
Д-р Джинович проследява децата онлайн. След прибирането в България започвате първо на всеки 5дена, после всеки месец, на 3 месеца и т. н да изпращате клип и снимки. Общо взето ние изпращаме клипове вече 2 г. Доктора все още ги иска на 4-6 месеца.
На място се ходи при проблем - стеснение, фистула, и т.н.

# 34
  • Мнения: 16
Д-р Джинович проследява децата онлайн. След прибирането в България започвате първо на всеки 5дена, после всеки месец, на 3 месеца и т. н да изпращате клип и снимки. Общо взето ние изпращаме клипове вече 2 г. Доктора все още ги иска на 4-6 месеца.
На място се ходи при проблем - стеснение, фистула, и т.н.

Благодаря за бързия отговор. Да, ние също изпращаме снимки и клипове през определен период от време, но задължително в някакъв момент ще направим и контролен преглед “на живо” за по-детайлно проследяване.

# 35
  • Мнения: 11
АМАЗОНКА, Как е детенцето, спинка ли по-спокойно? Как вървят смените на превръзките, усеща ли се нещо необичайно в болницата? Аз писах за час за пред-оперативен преглед но и от тях нямам отговор.

Има ли друго българско семейство с планувана операция за тази или другата седмица?

# 36
  • Мнения: 6
Здравейте, ние сме в Белград в момента, планувани сме за утре. Днес минахме педиатричния преглед и ни казаха в 7 сутринта да сме там, но следобед Олга ни се обади да ни каже, че операцията ще е в 6 следобед.

# 37
  • Мнения: 11
Здравейте, ние сме в Белград в момента, планувани сме за утре. Днес минахме педиатричния преглед и ни казаха в 7 сутринта да сме там, но следобед Олга ни се обади да ни каже, че операцията ще е в 6 следобед.

Пожелавам успех!
Благодаря за информацията. Дано мине леко и бързо операцията и възстановяването!

# 38
  • Мнения: 6
Благодаря Ви! Ще пиша пак, когато имам възможност!

# 39
  • Мнения: 98
АМАЗОНКА, Как е детенцето, спинка ли по-спокойно? Как вървят смените на превръзките, усеща ли се нещо необичайно в болницата? Аз писах за час за пред-оперативен преглед но и от тях нямам отговор.

Има ли друго българско семейство с планувана операция за тази или другата седмица?
Здравейте. Все още спи неспокойно. Днес махнака цикатрикса и тръбичката. Общо взето е неспокоен целия ден, стиска се и не иска да пишка. Иначе на превръзките има по-малко хора в сравнение с предния път като бяхме септември. От деня на операцията не сме виждали д-р Джинович. На всички превръзки беше само Богдан. На сина ми му свалиха реално тръбичките на 13 ден и Богдан каза, че можем да си ходим, но ние сме платили до 14 включително и ще останем, тъкмо да сме спокойни, че всичко е наред. Понеже не сме платили операцията днес с Богдан се разбрахме да ми пише, кога ще имат операция утре с д-р Джинович, за да мога да му платя. Обясни ми, че има лични проблеми. Това е което знам.
Моят въпрос е дали има други дечица с препуциопластика? Как се въстановиха децата, как падат конците?

# 40
  • Мнения: 116
Здравейте, сега видях новата заповед за влизане от Сърбия:

"От утре, 13 април, лицата, които пристигат от Република Северна Македония, Турция, Румъния, Сърбия, Унгария, Полша, Чехия, Словакия, Израел и Египет, не е необходимо да представят цифров COVID сертификат на ЕС за ваксинация, за преболедуване или за проведено изследване или аналогични документи, съдържащи същите данни. "

https://www.mh.government.bg/bg/novini/aktualno/ot-utre-pristiga … -severna-makedon/

# 41
  • Мнения: 19
Здравейте,има ли някой информация дали доктор Джинович ще записва часове за бъдещи операции?Притеснена съм, тъй като следващия месец трябва да му пиша за дата за операция .

# 42
  • Мнения: 5 531
Здравейте,има ли някой информация дали доктор Джинович ще записва часове за бъдещи операции?Притеснена съм, тъй като следващия месец трябва да му пиша за дата за операция .
Аз не виждам защо се притвсняваш. Пиши му веднъж седмично. Ако записва, ще ти отговори. На този етап, знам че оперира плановите. Но в даден момент ще започне да си планира и останалите пациенти.
Хипоспадията не е спешно състояние. Операцията може да изчака месец, два, година...

Последна редакция: пт, 15 апр 2022, 15:35 от marychery

# 43
  • Мнения: 8
Здравейте,има ли някой информация дали доктор Джинович ще записва часове за бъдещи операции?Притеснена съм, тъй като следващия месец трябва да му пиша за дата за операция .
Аз не виждам защо се притвсняваш. Пиши му веднъж седмично. Ако записва, ще ти отговори. На този етап, знам че оперира плановите. Но в даден момент ще започне да си планира и останалите пациенти.
Хипоспадията не е спешно състояние. Операцията може да изчака месец, два, година...

Здтавейте, това означава ли, че д-р Джинович има вероятност да спре с операциите за известен период?

# 44
  • Мнения: 11
Здравейте очакваше се утре да летим(не живеем в България) за Сърбия и Вторник е планувана операцията. Сутринта сина ми се събуди с температура(по-големия ми син е вече 3ти ден с температура бяхме ги отделили но явно не на време), отчаяна съм. Какво бихте направили на мое място. Писах на доктора и на Оля, ще и звънна следобяд, но не знам дали да пътуваме и да се молим да мине за 2 дни или да им се молим да я отложат с 2-3дни. Как бихте постъпили вие?

Общи условия

Активация на акаунт