Мен не ме мислете - Тема 2

  • 35 361
  • 784
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 151
Според мен Яна се вдъхнови от Ева, като я видя с компютърджията и реши, че е време да действа.

Иначе от този епизод ще ми останат 3 момента в съзнанието - облекчението на Мартин, че няма да топли супа; когато пита Силвия "Коя сте Вие и какво направихте със Силвия?", както и сълзите на Яската, когато Христаки не го позна.

За съдружника - очаквах, че ще е бащата на Мартин, не знам кой е актьорът, но не ми е достатъчно харизматичен, поне от малкото време, в което го видяхме.

Освен, че така се създава интрига, някак несериозно би звучало кантората да се казва Захариев & Падалски, не мислите ли? 😂

# 736
  • Мнения: 7 039
Супер финал с Яна и Мартин 🥰кога започва другия сезон ?

# 737
  • Мнения: 9 296
За Ева и аз не разбрах как бързо се сдуши със колегата на Яна и какво стана с бащата на бебето, явно нямат брак, не съм го разбрала.

# 738
  • Мнения: 7 039
Учуди ме че барманчето е бил женен или все още е нямат развод 😒

# 739
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
А, и Силвия ( Елена) много ми прилича на Марджъри от Игри на тронове( Натали Дормър, не мислите ли 😀
 
Скрит текст:




# 740
  • София
  • Мнения: 4 429




Мен не ме мислете - епизод 26

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 22:48 от Mari_Mar

# 741
  • Мнения: 347


Grafa - Утре отново [DJ Burlak Club Remix] (official audio)

# 742
  • Мнения: 10 266
Laughing"Тука живеят само диваци"

# 743
  • Мнения: 592
Добре затвориха и отвориха вратички занапред. Честно казано обаче, очаквах повече емоция и страст накрая, все пак цял сезон се причакват. Кака й Габровска го правеше луд Мартин, а Янчето едвам едвам го подхваща 😆Нищо де, за до на есен (надявам се) ще се научат 😄
"Да ти дам телефона и на дядо ми?" - мноооого яко 🥳
А, и това било преди 5г.,ами хич не е отдавна... Някакси много бързо го развиха това, а други неща ги разтягаха като ластици. Както и за Ева.
Ще ми липсват. Може да си преглаждаме серийките и да си ги коментираме пак 😊

# 744
  • Мнения: 9 092
Съгласна. Ако ни направят тема и не ни заключат. Аз вече първите серии съм ги позабравила.
Мина ми през ума, че има огромна разлика и може да е търсена между целувките на Яна и Мега. Мега нали я представят като вамп жена и се подразбира да е по-агресивна пък Янчето по-скромна.

# 745
  • Мнения: 592
На финала си викам, и сегаааа влиза Захариев 😆😆😆
Амбър, за целувката, може и така да е, има логика. Но на мен като зрител ми се щеше да е по звездно 💥

# 746
  • Мнения: 10 266
Ама Габровска добре се справи. Успя да ни опротивее. И "р"-то ѝ е търсен ефект точно на място....Не знам защо я заклеймихме от появата ѝ. Изигра точно това което трябваше Smile

# 747
  • София
  • Мнения: 14 728
Ама Габровска добре се справи. Успя да ни опротивее. И "р"-то ѝ е търсен ефект точно на място....Не знам защо я заклеймихме от появата ѝ. Изигра точно това което трябваше Smile
А, тя си го изигра, просто не мога да дишам самата актриса. Още от Под прикритие ме отблъсква, има нещо вулгарно и нечисто в излъчването ѝ, точно същото усещане имам и от Мариан Вълев.
Таткото адвокат го виждам за първи път, малко на Харви Кайтел го докарва.

# 748
  • Мнения: 10 266
Аз други бг сериали не съм гледала и не я знам, но тя в този баш вулгарното и нечистото ѝ залепнаха.

# 749
  • Мнения: 9 092
Защото играе себе си. Simple Smile
Имам само една забележка към сериала. Можеха да включат поне една песен на Руши, достатъчно талантлив е. Направо си го помислих на детското представление на бащите, очаквах да запее.

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 00:41 от Amber*

Общи условия

Активация на акаунт