Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 82

  • 45 908
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 190
И аз слагам Гонал,обясниха ми след като стигне до нула да броя до 10.След това вадя иглата с натиснато бутало.Веднъж ми се случи да има капчица,но не вярвам да е проблем.

# 31
  • Мнения: 98
Здравейте, момичета! Аз чакам заповед от фонда и ако всичко е наред ще правим първи опит ин-витро, още не сме коментирали по какъв протокол ще бъде. Късмет на всички!

# 32
  • Мнения: 327
ilsan_89  Едната вечер (разбира се събота, че да няма къде да отида) изтече може би половината съдържание. Писах тук и ми казаха, че понякога се случва. След това лекарката ми каза, ако се случи пак така да ходя да ми дадат нова. Но пак казвам - не бяха няколко капки, а почти половината. И дори така нямаше проблем при мен

# 33
  • Мнения: 446
На мен също ми се случваше на тези ovaleap, които бих, и аз изчаквах, но да ви кажа изобщо никой не попитах и го приех за нормално.

# 34
  • Мнения: 726
На мен мъжът ми ми ги биеше, а аз не гледах изобщо, понеже ме е страх, но казваше, че се прави така - задържа за 10 секудни след като е вкарал медикамента и после вади с натиснат бутон. Гледал е клипчета в youtube и са обяснили това. Въпреки това, ми изтече обратно част от задържащата инжекция и настана паника вкъщи. Но нямаше никакъв проблем при прегледа.
Установихме, че се получава, ако не вкара иглата съвсем докрай или ако хване по-тлъста част от корема ми и иглата не премине кожата Laughing При първото инвитро все още бях кльощава с плосък корем, а сега както съм се ошишкала в корема, в резултат от първото инвитро, сигурно ще връщам част от медикаментите, просто няма къде да хване нетлъсто Sweat Smile но това е положението, не можах да сваля качените килограми.

# 35
  • Мнения: 2 496
Здравейте, прекрасни! Някоя от вас да има изостанал Убиквинол, NAC или Овабууст, не е проблем да е отворена опаковката. 🍀

# 36
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен. На Благовещение получихме заповедта си и се надявам, през м.юни да започнем опита си.
Успех и хухкав финал на всички 🍀

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте мами предстой ми ин витро с мъжки фактор сме но проблемът при нас е че мъжът ми е със сифилис а при мен е отрицателен беше на лечение февруари с досициклин понеже е алергичен към пеницилин и мина месец след лечение и още е положителен мислим към края на април да пуснем пак да видим дали ще се е излекувал че да правим ин витро дерматолога  който  го лекува каза че след прием на антибиотика трябва да мине време докато се пречисти организма ако някоя от вас има същия проблем моля споделете че съм много притеснена

# 38
  • Мнения: 388
Момичета ,на 4 ден стимулация съм. Днес ми включиха метиоферт и цитротайд. Тази вечер ми е лошо ,боли ме главата не съм много в час . Имали ли сте някакви оплаквания от вашата стимулация. Благодаря

# 39
  • Мнения: 293
Аз съм с цетротайд и гонал,но поне засега съм добре вече втори ден ги бия.
Защо не се обадиш утре преди да ги биеш на акушерките?
Момичета ,на 4 ден стимулация съм. Днес ми включиха метиоферт и цитротайд. Тази вечер ми е лошо ,боли ме главата не съм много в час . Имали ли сте някакви оплаквания от вашата стимулация. Благодаря

# 40
  • Мнения: 507
Момичета ,на 4 ден стимулация съм. Днес ми включиха метиоферт и цитротайд. Тази вечер ми е лошо ,боли ме главата не съм много в час . Имали ли сте някакви оплаквания от вашата стимулация. Благодаря
Здравейте,
При стимулация със същите медикаменти не съм имала такива оплаквания.
Но пък имах зачервяване и подуване на мястото на поставяне на инжекцията, което отшумя за около 2 часа.

# 41
  • Мнения: 190
Кактусче,аз имам Овабоост,мисля че към 40 капсули.Дай на лични данни и утре пращам.
Илсан пии вода,аз при предишния опит бях със главоболие и задух.Казаха ми да изпивам по 2 литра вода и се оправиха нещата.

# 42
  • Мнения: 327
Чхг 1 на ден 14, идната седмица подоваме документи и играта започва отначало🤞🏼

# 43
  • Мнения: 446
Момичета, 5 дни след доказана овулация и инжекция за таймирането й, правихме опити вкъщи и днес имам някаква лека, тъпа болка ниско долу, все едно ще ми идва. Лека е, въобще не е нужно да прибягвам до някакви медикаменти, но просто взеха да ми се въртят кофти неща в главата. Споделете какво мислите, моля. Само да се допълня, че приемам дуфастон 3х1

Последна редакция: нд, 03 апр 2022, 20:12 от Mrvv

# 44
  • Мнения: 293
Mrvv, не ти ли е рано за цикъл?
Момичета, 5 дни след доказана овулация и инжекция за таймирането й, правихме опити вкъщи и днес имам някаква лека, тъпа болка ниско долу, все едно ще ми идва. Лека е, въобще не е нужно да прибягвам до някакви медикаменти, но просто взеха да ми се въртят кофти неща в главата. Споделете какво мислите, моля. Само да се допълня, че приемам дуфастон 3х1

Общи условия

Активация на акаунт