Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети(тема 121 - април 2022)

  • 90 086
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 875
Току що получих отговор от Озон, че кодът е активиран снощи, от различен мейл, от моя и да се обърна към кока кола... Те както бързо реагират... Някой хубаво се е облажил с нови неща

# 31
  • Сф
  • Мнения: 10 687
Току що получих отговор от Озон, че кодът е активиран снощи, от различен мейл, от моя и да се обърна към кока кола... Те както бързо реагират... Някой хубаво се е облажил с нови неща
Озон пък и те. Хитро. Сега пък кока кола ще трябва да реагират със сигурност! Айде нови ваучери да ви пускат. Те колко са общо? Не вярвам да се изложат кк ЧАК ТОЛКОВА!

# 32
  • Мнения: 36 621
Абсолютно неадекватно е да пуснат номера на все още активни ваучери на публична страница - то няма мисъл в това действие!

# 33
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Честит нов месец и благодаря за новата тема!

В играта на Своге участват бонбоните Сезони, както и Република.
Не , в Своге участват само ШОКОЛАДИ!

Не е вярно. Бонбони и републики също участват.

# 34
  • Мнения: 3 871
Аз звъннах на КК на 080012345, нямало проблем, още не са осъзнали, какво са направили от Агенцията им!
Звънете и вие, особено потърпевшите!

# 35
  • Мнения: 465
КК определено удариха дъното. Голяма и богата компания, а да не си подберат един читав служител, който да им оформя приложението! Даже не е нужно да е IT. Озон нямат вина, към КК се обръщайте и дано да си получите ваучерите. Аз отдавна ги изтрих.  Според мен Крадецът най-вероятно е един човек. Видял е грешката и се е обзавел с неизползваните кодове. Късметлийски месец!

# 36
# 37
  • Мнения: 36 621
Като знам колко некадърно се проявиха от КЗП, се чудя дали въобще ще помогнат в тази ситуация...

# 38
  • София
  • Мнения: 490
Успешна нова темичка и месец .Аз ще участвам в играта на Своге , шоколада ще подаря . Дано има повече игри .

# 39
  • пловдив
  • Мнения: 300
Аз днес завърших регистрациите на буено, на sweet plus трябва да натрупам още 2 лв,
Ще играя в либрес, до сега винаги са ме избирали, Своге за първи път ще се включа и персил също. Тая година се спуквам да играя и от никъде нищо…

# 40
  • Мнения: 1 465
Благодаря за новата тема!
Успешен и късметлийски месец на всички!

Ще се включа в играта на Своге. Този месец съм именничка, дано това повлияе на късмета ми, който рязко се оттегли да почива някъде.

# 41
  • софия
  • Мнения: 2 915
Благодаря за темата! Късметлийски април за всички!
Ще се включа в Своге, Персил, Софиямел и Ная към момента.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 468
Благодаря за темата! Много награди желая.
Участвам във всякакви сладки игри, сто кила ще станем.
Ще се включа и в Своге и Либрес.
Благодаря и на споделящите нови игри, аз само от тук се информирам.

# 43
  • Мнения: 2 685
Честита тема! Успешна да бъде месецът!

Миналият месец съм само с отверки от Каменица.

Участвам с две бележки в Суит плюс и май никъде другаде за момента.

Голяма излагация КК, потресена съм.

Може би ще се включа в Либрес и Своге.

# 44
  • Мнения: 4 575
Честит нов месец и благодаря за новата тема!

В играта на Своге участват бонбоните Сезони, както и Република.
Не , в Своге участват само ШОКОЛАДИ!
Предлагам да се четат правилата, а не само да се гледат картинките.

Общи условия

Активация на акаунт