Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети(тема 121 - април 2022)

  • 91 983
  • 1 221
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 055
На Sweet Plus във Фейсбук има измамна страница, която пише на участниците. Играта с вафлебони "Чудо" е до 3 април.

Ооо, така ли?! Не знаех! Да, това е играта - Вафлебони "Чудо". Ами, жалко...
Сега разгледах коментарите във фейса и видях, че има доста "спечелили", дано не са се подлъгали да дават някъде лични данни!

# 76
  • Мнения: 3 187
Няма ме в Каменица.Надявах се на последното теглене,но нищо.Иначе от новото колело на осмиците нацелих 20 игри.Леко-полека си изкарах 60лв.Своге мисля да ги пропусна,но в София мел и Бургаско със сигурност ще се включа.

# 77
  • Мнения: 1 192
Точно и аз се разрових да видя къде са обявени Simple Smile
Не печеля в Туборг, но бях с 1 участие.
Видях на обяд реклама за пластмасовите купи на кока кола в магазин Фамилия в гр. Кюстендил, ако има желаещ да отиде, аз пропускам Simple Smile
Обаче първоаприлски печеля награда за кучето от Фейса, отдавна не бях печелила там.
На маята не печеля, но дамата която спечели със сигурност си заслужава наградата, която не бях видяла, че е хлебопекарна Simple Smile
За Своге - ако някой не харесва кошницата да ми я прати като я спечели, аз съм и измислила приложение  Simple Smile
Късметлийски месец на всички Flowers Four Leaf Clover

# 78
  • Мнения: 467
От киндер пингуи все още звънят. Току що ми звъннаха за ваучер за ролери....

# 79
  • Мнения: 1 390
На маята не печеля, но дамата която спечели със сигурност си заслужава наградата, която не бях видяла, че е хлебопекарна Simple Smile
Къде виждате печелившата?

# 80
  • Мнения: 3 181
Само аз ли не виждам печелившите участници в Бургаско?

# 81
  • Мнения: 1 390
Само аз ли не виждам печелившите участници в Бургаско?
На компютъра се виждат, от телефона - не.

# 82
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте, подарявам 2000мб от Yettel. Който ги иска, да ми пише на лс.  Подарени!

Нищо не спечелих през март, за разлика от февруари, но се надявам април да е късметлийски за всички 🍀
Мисля да участвам в София Мел, Своге и Суит плюс.

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 17:15 от DimiLoca

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 4 255
Само аз ли не виждам печелившите участници в Бургаско?

# 84
  • Мнения: 1 192
На маята не печеля, но дамата която спечели със сигурност си заслужава наградата, която не бях видяла, че е хлебопекарна Simple Smile
Къде виждате печелившата?
На страницата им, писали са под публикацията на дамата. С едни горени рисунки е, не помня името.

А на тъпото Бургаско 25 капачки и дръжки Wink

# 85
  • Мнения: 1 390
Благодаря, тя беше най-харесваната питка.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
Да е честит април!
Нека донесе здраве и желани награди Heart
Ще се включа традиционни вече в СофияМел. Кошницата за пикник ми е много желана награда, та децата ще ядат шоколади Своге Joy
Пиринското си го уважавам ежедневно по 2-3-4 кода, но все "опитай пак" пише Rolling Eyes Ще ме пропият тези Joy
Персил ги чакам от сума време, та и там ще се разпиша с няколко участия.
Скрит текст:
Сакът от Бионд и одеялото от Пиринско  влязоха в употреба

# 87
  • Мнения: 119
Здравейте има номер започващ като моя в каменица…но дали е той нямам смс..
/подарени/1000 мб от yettel подарявам напишете номера в съобщение защото понякога влизам и чета съобщения и няма време да чакам за да потвърдя и тогава пак да отговори човека.. и всичко отива на кино 🤣🤣

Последна редакция: пт, 01 апр 2022, 17:42 от mimence89

# 88
  • Мнения: 213
От киндер пингуи все още звънят. Току що ми звъннаха за ваучер за ролери....

Значи още има шанс да звъннат Wink

# 89
  • София
  • Мнения: 3 045
Здравейте има номер започващ като моя в каменица…но дали е той нямам смс..
1000 мб от yettel подарявам напишете номера в съобщение защото понякога влизам и чета съобщения и няма време да чакам за да потвърдя и тогава пак да отговори човека.. и всичко отива на кино 🤣🤣
Една дама се похвали, че е получила СМС от днешното теглене. А и други са споделяли, че Каменица в момента който публикуват се получава СМС.

Общи условия

Активация на акаунт