Родени през м. Февруари 2022 - тема 2

  • 18 395
  • 520
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 506
Миленка, не е точно така. Може да се използва адресът на бащата за уседналост и адресът на майката за кандидатстване в нейният район, така пак ще имат максимални точки. Ако имате още въпроси или някаква неяснота влезте в групата “Детски ясли и градини в гр. София”. Там има закачени постове с много полезна информация.

# 511
  • Мнения: 1 825
Миленка, не е точно така. Може да се използва адресът на бащата за уседналост и адресът на майката за кандидатстване в нейният район, така пак ще имат максимални точки. Ако имате още въпроси или някаква неяснота влезте в групата “Детски ясли и градини в гр. София”. Там има закачени постове с много полезна информация.

Фрея, аз от там взех инфорнацията, една мама искаше да кандидатства по К1 с нейната отседналост, но в района на бащата на К2 и не и слагаше точките за район. Та админите обясниха, че не може да се кандидатствам с разкични родители, иначе може с различните адреси по постоянен и с друия по настоящ за район.

# 512
  • Мнения: 363
Ние я пуснахме на ясла на годинка. В ЧЯ е, но каката е в държавна и се надявам от септември и тя да се вреди Simple Smile

# 513
  • Мнения: 506
Ето скрийншот със сщия въпрос от групата. Скрила съм имената на дамата, която пита, но умишлено съм оставила тези на отговорилия- да се вижда, че отговорът е от админ и е достоверен.

# 514
  • Мнения: 549
Ние я пуснахме на ясла на годинка. В ЧЯ е, но каката е в държавна и се надявам от септември и тя да се вреди Simple Smile
Браво! И как е детенцето? Лесно ли се адаптира?

# 515
  • Мнения: 363
Ние я пуснахме на ясла на годинка. В ЧЯ е, но каката е в държавна и се надявам от септември и тя да се вреди Simple Smile
Браво! И как е детенцето? Лесно ли се адаптира?

Всичко е наред. Протяга ръчички сутринта да я вземат. Вземам я щастлива, нахранена. Научили са я да държи молив и да драска нещо. Започна да ходи по стабилно. Срявнявам с каката, която е на 5 и половина и ден днешен реве сутрин.

# 516
  • София
  • Мнения: 1 408
Нехе, а по колко време стои? До обяд ли е?

# 517
  • Мнения: 363
Нехе, а по колко време стои? До обяд ли е?

Първите два дни до обед, след това три дни до 15и30, в 15ги събуждат и хранят и след това започнахме да я оставяме цял ден. Каката беше в същата ясла преди да я приемат в държавна градина и един месец ходи до обед. Много зависи от детето според мен. Само за уточнение каката на 5 и половита още реве всяка сутрин.Joy

# 518
  • Мнения: 1 825
Ето скрийншот със сщия въпрос от групата. Скрила съм имената на дамата, която пита, но умишлено съм оставила тези на отговорилия- да се вижда, че отговорът е от админ и е достоверен.


Благодаря ти Фрея, явно съм чела заблуждаващ пост. Това е добре да го знам, защото обмисляме покупка на жилище и съответно само единя може да смени адреса и да видим и на 2те места как ще Heart Благодаря.

# 519
  • Мнения: 506
Moже объркването да идва от там, че горното важи за ясла и за първа група, от втора група нагоре се кандидатства само с адреса на детето, както и за училище.

# 520
  • Мнения: 1 825
Moже объркването да идва от там, че горното важи за ясла и за първа група, от втора група нагоре се кандидатства само с адреса на детето, както и за училище.

Да напълно възможно да е било за по високите групи, че са 100 мнения за час и се обърквам понякога. Благодаря ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт