Августинчета 2🌸2🌸 тема 15

  • 18 319
  • 721
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 580
След като две години бях бременна, през юни заминавам на женски уикенд в Малта.
Алелуя!
Днес купихме билетите и цял ден ми е едно такова готино Blush

# 76
  • Мнения: 2 379
Била ли си там преди? Как точно там избрахте ? Да си изкарате хубаво и весело! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 580
Била ли си там преди? Как точно там избрахте ? Да си изкарате хубаво и весело! Simple Smile
Не, Хариста, не сме били там.
Ами видях билети по 20 евро отиване и връщане за дните петък-понеделник и така го решихме.
Хубавите гледки, виното и морските нещица за хапване ще са ни целта нс пътуването Stuck Out Tongue Winking Eye

# 78
  • Мнения: 7 898
Блазе ти. Дори не мога да си помисля за уикенд без детето. Събота и неделя е изцяло на мои грижи, защото през седмицата ходи на градина. Както се очертава скоро няма да мога да си позволя подобно удоволствие. Тази седмица ще имаме дълъг уикенд заради Великден и от сега се чудя къде ще го водя, за да си изразходва енергията.

# 79
  • Мнения: 2 379
Лайка, то аз като не гледам и изобщо няма да набарам такава оферта.  Но все се чудя ( и завиждам на хора като теб) как успяват толкова бързо да организират нещо, че е дата напред Simple Smile . Аз трябва да направя план, да избера места, да предвидя ситуации, че никога не съм разполагала с времето си и при мен винаги нещо се случва. Дори когато отивам "на готово" при мен винаги има "драма" .

# 80
  • Мнения: 1 580
А, не съм само аз така. 5 сме засега- всяка с по две деца, едната даже с три Grinning Мъжете ще са детегледачки.
Планът започна като купихме билетите.
Другото после Joy
Писах и в темата за Малта, но ако някоя от вас е ходила, ще се радвам на препоръки предимно за хубави ресторантчета и прилични барове.
Забележителностите вярвам, че ще се ориентираме да ги видим все пак.

# 81
  • Мнения: 1 560
Лайка, супер. Ще си починеш малко, имаш нужда.
Ние сме на сватба в Чехия през май и 5-6 дни Борис ще го гледа баба му. За пръв път ще го оставя за повече от няколко часа. За другото съм сигурна, че няма да има проблеми, но много се притеснявам за заспиването. Той изпада в истерия, когато аз не съм там като стане време за сън, ноо ще се оправят все някак.

# 82
  • Мнения: 2 379
Лайка, а спането поне решихте ли къде?

# 83
  • Мнения: 1 580
Нещо аирбнб ще наемем.
То колко и ще спим...
Но има доста приятни апартаментчета.
Само трябва да се ориентираме в кой район ще ни е най-удобно да запазим.

# 84
  • Мнения: 472
Ох и аз на 28,29 и 30 ще съм в София на една конференция. Хем съм се замислила майка как ще се оправя, че и мЪжо няма да го има. Хем си повтарям заслужавам си три дни без деца дори и по работа да е.
П.с Лайка благородно мнОоого ти завиждам за Малта. Ще чакаме снимки от там🎥📸🎬

# 85
  • Мнения: 819
Минт, Ния е оставала само с баща си, аз бях на море с приятелка миналото лято. Ние също искаме да отидем за 2-3 дни някъде без нея, но не мога да я оставя на баби и дядовци. Никой не я гледал за повече от 1 час. Grinning Тя също реве като ме няма, така че ти съчувствам.
Преди месец ходихме на хотел с басейн и Ния още помни. Само иска да ходим пак. Сега ММ ме кара да резервирам за следващата седмица, а на мен грам не ми се ходи. Началото на Юни имаме резервация за море, а средата на Май- пътуване извън страната. С дете всичко е пет пъти по-уморително.

# 86
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Когато сме си и аз и ММ вкъщи и той се опитва да приспи малкия, настъпва истерия. Същото е и нощем ако той отиде да го успокоява, НО ако аз съм навън и те се изкъпят и го сложи той да спи без да ме е виждал преди това, никаква драма не прави, заспива си. Така че нищо не се знае, момичета, вероятно ще сте приятно изненадани.
Лайка, весело изкарване и да пийнеш и за нас Grinning
Ние сме на сватба юли месец и Ричард ще остане с майка ми. Изобщо не се притеснявам ииии нямам търпение. Иначе не е оставал никъде за цяла нощ без аз да съм там, май това ще бъде първият път.
Аз малко със страх да ви похваля младежът започна да спи през цялата нощ почти всяка вечер, все още не ми се вярва, че след година и осем месеца най-накрая това чудо се случва... доста ви помрънках за това време Joy ама да видим де Animal See No Evil

# 87
  • Мнения: 7 898
Завиждам ви за смелостта да си оставяте децата на някой друг вечерно време.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 1 932
Майка ми като си беше в България отидохме на два пъти за две нощувки на почивка с ММ.
На мен малката много ми липсваше, макар че си починах и се наспах, някак си нямах търпение да се прибера.
Харесва ми да си пътуваме заедно с нея, сега ни предстоят още почивки живот и здраве , навсякъде ще е с нас.

# 89
  • Мнения: 7 898
Ако го оставя на майка ми цял ден ще реве за щяло и нещяло и ще нагъва шоколади и всичко що не трябва да яде.

Общи условия

Активация на акаунт