Класовото разделение и виртуалното пространство.

  • 11 659
  • 374
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 462
Ей в ква посока изменихте темата !!!!!!!!Айде дайте по същество де ...

# 76
  • Мнения: 779
Разделение има навсякъде. И винаги ще го има. Според мен , трябва да се научим на малко повече толерантност. В крайна сметка хората трябва да се определят спрямо качествата си, а не според финансовата възможност, расата или големината на п*ш**та  Peace

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
мда, ако си уплътнявах времето, вместо да си го губя с вас, щях да забогатея и да ме преместят в А-група. Ма на!
Бу, можеш ли ми ограничи достъпа до 1 час дневно, пък после ще делим парите?


Ох, и моят достъп, Бу. Щото у нас ми е безплатен, та мога да го преотстъпя един вид - колкото дадат, все е кяр

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мюр и Вергилия са от друга класа :класни измамнички:,защото то такова чудо,като безплатен нет няма,тоест все някой го плаща,тоест това не сте вие...(щом на вас ви идва безплатен)
ей ти нова класа
На мен пък кабелната ми е безплатна. Вече 4 години не съм полуичила нито една сметка.

# 79
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Съвършено перманентно мога да ви го огранича даже Twisted Evil

# 80
  • Мнения: 1 038
Ей в ква посока изменихте темата !!!!!!!!Айде дайте по същество де ...
Е, изчакай да се наприказват старите кучета де,колко си невъзпитана,обикновенно така става с темите,някой пуска мухата и се почва едноооо,само гледай.

# 81
  • Мнения: 412
ето,прдставител на класата на старите кучета се зсегна нещо и не пропусна да отбележи,че са стари кучета все пак

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ей в ква посока изменихте темата !!!!!!!!Айде дайте по същество де ...
Е, изчакай да се наприказват старите кучета де,колко си невъзпитана,обикновенно така става с темите,някой пуска мухата и се почва едноооо,само гледай.
Правилно. Имайте уважение към по-старшите! Когато преценим започваме по същество!

# 83
  • Мнения: 1 533
Ще ми се да се изкажа възвишено по темата и да напиша, че не усещам нищо от споменатото в постинга на мю, но ще бъда откОРвена и ще призная, че ми влияе понякога и си казвам "Мамка му и живот, мамка му и немотия!" Без лоши чувства към никого, но парадирането ме дразни.
Искрено си мечтая българинът като цяло да подобри качеството си на живот, да си надигне малко главата от битовизмите и да се огледа да види как хубаво е напекло слънчицето или тихо се сипе първият сняг.

# 84
  • Мнения: 2 013
Айде, аз отивам на работа... Нощес като вляза, искам темата да е 20 страници и заключена! Сеир ми се гледа! Wink Wink

# 85
  • Мнения: 2 161
Е, сега вече почнах да се дразня. какви са тия суми за нет! Аз мислех, че моите 20 са най-скромните, а то имало и по 10, а Вергилия пък - безплатно.
Така като гледам...аз съм с най-голяма пачка.Плащам за интернет 32 лева.Дори и ДЕянаЗ не може да ми бъде конкуренция с нейните 30 лева.

# 86
  • Мнения: 1 533
Е, сега вече почнах да се дразня. какви са тия суми за нет! Аз мислех, че моите 20 са най-скромните, а то имало и по 10, а Вергилия пък - безплатно.
Така като гледам...аз съм с най-голяма пачка.Плащам за интернет 32 лева.Дори и ДЕянаЗ не може да ми бъде конкуренция с нейните 30 лева.

Тук попадам в средна и малко над средна класа даже със сумата от 25 лева.

# 87
  • Мнения: 5 577
Калин ти какво се оплакваш, ти дори имаш принтер!
Пушиш цигари за един скъп чифт ботуши на месец.  Naughty

Заможен си.

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ААа виж сега Шанел моя нет е 31,50ст, НО понеже бяхме 1-вите в болка с интернет и устройството е в нас( харчи ми ток 1 лв на месец все пка) аз се пазарих 1- во да ми бъде безплатен те не се съгласиха и казаха , че имам отстъпка 1.50  Grinning
За висчко съм помислила  Grinning 1.50 са си 1.50 на година са 18лв = една спирала за очи. Иконимия му е майката. Айде излизам, че съвсем се разлигавах.

# 89
  • Мнения: 6 167
Караме вараме, все до имотното състояние е разделението Joy
Голямо смешно.

Лиска, голям комплимент, наистина. Голям.     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт