Балсам за коса - какъв?

  • 1 938
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Аз мога да препоръчам розовият Elseve и Gliss Kur - Азиан не знам какво си, Шани. Много съм доволна от тях Peace Hug

# 16
здравей,
ползвам точно този в момента и съм страхотно доволна!!! по принцип косата ми е мазна в корените и суха в краищата. напоследък забелязах, че краищата на косата ми се чупят и цъфтят въпреки балсама и редовното подстригване. пробвах маска с маслини на avon, маска без измиване на elseve, и какво ли още не без резултат. но от както ползвам спрея, косата ми се чувства страхотно. 1-во не омазнява и не отежнява косата. преди я миех през ден, а сега я мия през 2-3 дни!!! краищата не се заплитат, чувствително намаля чупенето на косама и цъфтенето. косата ми е мекичка, лъскава и обемна. препоръчвам на всеки. аз открих спрея съвсем случайно докато пазарувах в метро....

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря за отговора, ще си взема!

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А някой ползвал ли е този балсам:

Впечатления?
Аз съм го ползвала, добре беше,но определено не е кой знае какво Thinking
Лично аз препоръчвам маските на Фито -просто са страхотни,само дето са по 30лв парчето ooooh! Иначе за протокола препоръчвам балсамите на Клоран, на мен лично много ми допадат като качество/цена Peace

# 19
  • Мнения: 2 196
Розовият Елсев. Peace

# 20
  • Мнения: 35 968
харесвам балсама на Сънсилк за брюнетки Simple Smile

# 21
  • Мнения: 661
А някой ползвал ли е този балсам:

Впечатления?
Аз съм го полвзала и в началото бях супер дволна, но не удпях дори да довърша опаковката. Косата ми започна да се омазнява по- бързо.

# 22
  • Мнения: 765
 АбсолЮтно съгласна съм със SOPHI да се замества балсама с бързодействаЩа маска , ефекта е по^добър , подхранва косата , освен да омекотява и въобЩе обезсмисля балсама . Цената не е много по^висока , а крайният резултат много по^добър. Аз балсами съм ползвала всякакви , вклЮ4ително и на доста скъпи марки , но спрях и сега го карам само на маски , а косата ми зна4ително си подобри състоянието. Купи си ка4ествена маска и поколенията има да  цъкат с език  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 334
Доволна съм от Gliss Kur, но е добре да ползваш шампоан и балсам на една марка. Grinning
Peace

# 24
  • Мнения: 4 806
Лореал - професионална серия.

# 25
  • Мнения: 1 645
А някой ползвал ли е този балсам:

Впечатления?

Аз изобщо не съм доволна от този балсам.
Другите балсами на тази фирма ми допадат.Особено онзи Азиатския.
Иначи сега съм си взела да пробвам балсам за боядисана коса на SERI

# 26
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Още един глас ,аз също съм доволна! Hug

# 27
  • Мнения: 5 362
Най добре да са от една марка балсама и шампоана.Аз съм с Фруктис и съм доволна.

  Друг вариант,който мога да ти предложа/и към който аз се придържам Wink/ е вместо балсам,да пробваш с бързодействащите маски-нанасяш само в краищата и след 5-10 мин. изплакваш PeaceИма много на пазара-с плацента,костен мозък,с екстракт от маслини...
Peace

# 28
  • Мнения: 66
az v momenta polzvam na GLISS KUR s proteini,a i tezi na elsev ne sa kraino losho,no nai dobria variant e maska,za tazi s 4esuna naposleduk 4yvam mn.dobri otzivi,skoro mislia i az da ia probvam:)

# 29
  • Мнения: 1 101
Обикновено балсама и шампоана си ги купувам от една и съща марка.
Напоследък ползвам различните варианти на Елсев и съм доволна  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт