STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away (тема 3)

  • 31 628
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 845
Може би не е Боба, но Арагорн си беше в кадър, сигурна съм

# 76
  • Мнения: 129
Ако говорим за просяка клонинг- използвали са мошън кап и гласа на Temuera Morrison, не е Боба фет просто същия актьор го играе / логично Grinning /.
А дали е Mo cap? Според мен си беше баш Темуера, като клонинг от 501 легион, защото беше с такава униформа. Първоначално помислих, че е Рекс, ама той щеше да познае Кеноби....

# 77
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 174
Така разбрах, казаха, че не е бил на сет-а изобщо.

# 78
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 282
Аз пак изгледах първи епизод и дълго си мислех
защо дадоха Храма на джедайте и падуаните, според мен
Скрит текст:
Рива ще се окаже падуан, който Анакин по някаква причина не е убил.
Или я е пуснал да избяга, или тайно я обучава, но там има нещо в миналото.
Иначе откъде точно Рива ще знае, че всъщнст Вейдър е Анакин?

# 79
  • Мнения: 31 371
Довечера ще гледам двете серии на Оби - Уан.

# 80
  • Мнения: 129
Аз пак изгледах първи епизод и дълго си мислех
защо дадоха Храма на джедайте и падуаните, според мен
Скрит текст:
Рива ще се окаже падуан, който Анакин по някаква причина не е убил.
Или я е пуснал да избяга, или тайно я обучава, но там има нещо в миналото.
Иначе откъде точно Рива ще знае, че всъщнст Вейдър е Анакин?
Рива според мен е едното от децата в началото, които дадоха да тренират на терасата на храма. Вероятно ще има още Flashbacks, аз си мисля, че Оби я е намерил и взел в храма от родителите й и сигурно затова таи омраза към него. Започвам да си мисля, че може и тя да е измъкнала Грогу...което определено не би ми харесало, защото се надявах да е някой много по-малко вероятен герой.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 665
Bo-Katan will return in #TheMandalorian S3

Katee Sackhoff says she has 'unfinished business'





Din Djarin will head to Mandalore in #TheMandalorian S3



https://twitter.com/MamasGeeky/status/1530620278140641280

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 13:25 от Mandalorian

# 82
  • София
  • Мнения: 27 340
Изгледах и аз най-накрая Оби-Уан, сядам да пиша, че ще е много дълго, уф. После ще ви чета. Simple Smile

Така, първо да кажа, че когато става въпрос специално за този сериал, то аз тръгвам с очаквана начална/базова оценка от 10.0. Толкова високо трябва да е нивото! Този сериал е тежката артилерия и трябва да покаже най-високия възможен стандарт от Стар Уорс. Такава базова стартова оценка за мен имат много малко шоута. Те са все от този тип. Водещи/флагмани за дадена компания за годината или декадата (дори и да е само Стрийминг компания, като Нетфликс).
Т.е. задачата на сценаристите и в частност на Дебора Чао (шоурънър и режисьор) е много по-сложна отколкото тази на Филони и Фавро за Мандалорецът. Защото там ги нямаше тези очаквания и първоначално поставени супер високи стандарти. Т.е. шансът да се харесат е по-голям ако са си свършили добре работата и обратното.

Цялостно искам да кажа, че съм доволен засега и плюсовете са повече от минусите, но имам някои забележки, които засега са само забележки, но неприятни такива. И дано тези остри камъчета не обърнат цялата каруца в края! Не вярвам, но ще видим... За мен това е един филм от малко над 4 часа времетраене. И така и трябва да се разглежда и оценява. Епизоди 1 и 2 ще ги сложа под една шапка, защото ги изгледах един след друг. Няма да давам оценка на част 1 и част 2, а обща такава.



Obi-Wan Kenobi
https://www.imdb.com/title/tt8466564/
-
Part I
https://www.imdb.com/title/tt13636426/
Part II
https://www.imdb.com/title/tt13820658/

--> Има спойлери, ако не сте гледали епизодите, не четете! <--

Интрото много ми хареса. Браво, че дадоха тази ретроспекция от прикуъл трилогията, защото съм сигурен, че има и такива, които сега сядат за първи път с точно този сериал и се потапят в тази безкрайна Вселена. И вярвам, че ще бъдат зарибени така, както и всички ние. Отделно е знак на уважение към Лукас и тези филми, както и към феновете!

Още като видях логото Оби-Уан как се разкрива изпод пясъка си казах, УАУ, тук ще са изпипани и най-дребните детайли, изобщо бях хайпнат до небесата още от първите секунди. Обърнете внимание и на буквичката I. Тя е изобразена като светлинен меч. Оби-Уан Кеноби, който се укрива на пустинната Татуин и е заровил в пясъка не един, а два светлинни меча... Браво!

Цялостно ревю ще направя чак когато приключи всичко, сега не виждам чак такъв смисъл, така че ще подходя по един по-различен начин, но мисля много по-интересен и любопитен.
Ще слагам акценти/маркери над важни моменти и ще си напиша кое ми е харесало и кое не.
Ще разкрия и много любопитни факти, които забелязах лично и такива за които разбрах допълнително след като изгледах епизодите. Ще ги отбелязвам със звездички.

И така,

Нямаше как да не започнат с Корусант и със 'Заповед 66' Не е потвърдено официално (нормално), но на 95% съм сигурен, че момичето което показаха е Рива а.к.а. Третата сестра (нов персонаж във Вселената) като малка ученичка в джедайския храм. Героя се играе от Мойсес Инграм.
Веднага изниква като въпрос, каква и е фиксацията върху Оби-Уан? Държи го лично отговорен, че е допуснал това (както Йода и всички други лидери), че не са ги защитили, или че се е провалил с Анакин? А може би тя е видяла лично Анакин да убива деца? Какво по-точно? Или пък Оби-Уан я е открил и взел за обучение в храма без нейното лично желание (джедаите ги правят тези неща) и впоследствие тя е видяла цялата тази трагедия с очите си, вместо да си изживее едно нормално детство... Убеден съм, че до края на сезона ще разберем.

Тук е момента да се спра на персонажа на Рива, изигран от Мойсес Инграм. За мен това е най-слабото звено в шоуто! Нищо лично към Мойсес, но за мен лош избор за ролята. Няма талант, едвам си движи устните, а лицето и е супер безизразно. И колкото и да се напъва да изглежда страшна, по-скоро изглежда нелепа.
Не и помага и сценария. Толкова лошо написан, че няма накъде. Следва всички най-лоши клишета за такъв тип герой. Веднага трябва да я забележим и запомним, все едно сме малоумни. И все тя знае и все тя права.
Не знам дали това е търсен ефект, за да я намразим и след това да има туист или просто е не добре свършена работа. Което и да е от двете обаче е дразнещо и сваля от акциите на сериала. Защото тя очевидно ще е главен герой и ще трябва да я търпим до последния епизод, където най-вероятно ще бъде убита, защото е изцяло нов персонаж и я няма в ''Бунтовници'' и други филми/сериали обхващащи идните години.

* Джедайката, която така ревностно защитаваше малките ученици и за съжаление беше убита се казва, Минас Велти.

* За първи път виждаме Лайв-акшън клонирани войници, защото в прикуъл трилогията всичко беше CGI.

Отиваме на Татуин при нашия любим Оби-Уан.
Инквизиторите пристигат да хванат джедай. Те с това се занимават основно. Ловуват джедаи. За това са обучени, това им е работата и отговарят лично пред Лорд Вейдър.
Това трябва да е Мос Айсли, а в бар Кантина, видяхме и как се държат. Като типични есесовци, само че вместо евреи сега се издирват джедаи. НО, Империята все още не се е разгърнала така както иска Дарт Сидиъс и като цяло се пипа по-меко на всички нива. Такова е и поведението на Великия Инквизитор (Рупърт Френд) и Петия брат (Сунг Канг - Хан от Бързи и яростни). Но Рива не се съобразява с наратива и си знае нейното. Очевидно другите двама не я зачитат и я смятат за боклук едва ли не, като я търпят само заради дарбата и да чете мислите и спомените на хората. В крайна сметка разкриха джедая (Нари), но по глупав начин го изпуснаха. Общо взето сцената беше нон-сенс.

Много по-добре се получи със сцената на площада с Оуен Ларс и другите местни, където Рива пак се развихри и отсече брутално ръката на една възрастна женица. УАУ?! Оуен обаче не се пропука, а и Оби-Уан не се издаде. На косъм беше всичко, а напрежението се усещаше. Много добре им се получи тук.

за Оби-Уан. Ах, фантастичен, фантастичен Юън Макгрегър! Всяка емоция беше изписана на лицето му така изразително и подчертано, че човек само да гледа и да се възхищава, а младите актьори да се учат!
Очевидно, Оби-Уан страда от ПТСР и сънува събитията с Анакин на Мустафар и не само. То, това са кошмари направо, какви сънища... Няма и как да види духа на Куай-Гон, защото съзнанието не му е изчистено. Още не е готов!
Като цяло сценария за Оби-Уан е написан перфектно. Аз лично нямам забележки. Точно така трябва да се държи и това очаквах да видя. Дистанцирано и скромно. По-нисък и от тревата. Нека подчертая ако някой все пак не знае и се чуди, Оби-Уан не е използвал Силата нито веднъж за 10 години от страх да не бъде усетен от ситите и от страх не толкова за себе си, колкото за малкия Люк. Люк е мисията на Оби-Уан. Той вижда в него сламката за удавника... И буквално и преносно.
Така че е напълно нормално да работи (в някаква станция за добиване на месо при безскрупулен шеф), защото няма как да живее иначе. Само въздуха е безплатен... А и трябва да се държи нормално и да не бие на очи.
Хареса ми как всеки път си режеше по едно малко парченце сашими и как си лъскаше ножа, оръжието на неговия труд. Истински педант. Респект!
Оби-Уан, представящ се за Бен, не се разкри първоначално и пред Нари, който отиде да го моли за помощ.
Уви малко по-късно, Оби-Уан го видя мъртъв и провиснат като назидание. Въпросът е инквизиторите ли са го направили, защото те вече бяха напуснали планетата или местни симпатизанти на Империята? Да кажем първото, не че е от значение.

Беше забавна сцената с Тика, малкия джауа, с който Оби-Уан търгува.
* Оби-Уан купи от него играчка - макет на спийдъра, T-16 модел, за 10-ия рожден ден на Люк. Видяхме порасналия Люк да си играе с нея в Епизод 4.
Оуен му го хвърли бесен, защото го е страх за Люк и иска простичък, но сигурен живот за него, а не това което се случи с Анакин. Напълно го разбирам и естествено, че не го обвинявам. Страхотен Джоел Едгъртън.

* Еопи – животното приличащо на камила го знаем още от епизод 1, където разбрахме от Джар Джар, че миришело отвратително...

* Сцената с Оби-Уан, стоейки и хапвайки пред пещерата, много ми приличаше (ама едно към едно) с тази на Рей на Джаку, в ''Силата се пробужда''

Отиваме на Олдеран. Една от най, най-красивите планети във Вселената на Стар Уорс. Много се радвам, че ни я показаха в пълния и блясък. И е още по-тъжно, защото знаем какво ще се случи с нея...
И разбира се видяхме малката Лея. Изобщо не бях изненадан, като много други, просто защото се интересувам и чета новините и знам кой участва и т.н. По принцип не го обичам и не го правя, но за Стар Уорс, Троновете и Живите мъртви не пропускам нищо.
10 годишната Лея се играе от Вивиан Лира Блеър, която по време на снимките е с годинка по-малка. В интерес на истината в шоуто ми изглеждаше на не повече от 7 годинки.
Първо искам да кажа едно голямо браво на Вивиан. Какво талантче. Страхотна просто!
Имам забележки обаче относно написания сценарий за нея. Прекалено всезнаеща и премъдра за крехките си годинки. Общо взето така са се престарали тук, че са я направили като една малка Мери Сю...
Гонитбата в горичката с тримата наемници не ми се коментира. ОК, това е Дисни, но не сме 80-те години, а 2022 и хората определено не искат да гледат това. Не всички, но по-големия процент от зрители. Просто е несериозно. Поне според мен. Не и в такъв филм/сериал.
Много ми хареса дроидчето Лола. Перфектно като за Лея. Очаквам много мемета с Лея и Лола.

* Мъничката Лея е със същата прическа (с ‘кокчето’) както е в оригиналната трилогия и в Сикуъл трилогията, вече като баба.

* Видяхме C-3PO, а дали е с изтрита памет, както се беше заканил Бейл Органа в края на епизод 3 пред Уедж Антилис? Да!
 
* Видяхме и Арту да сервира питиета. Той обаче помни/знае всичко...

* Предводителя на наемниците, които отвлякоха Лея (по заръка на Рива) е Флий (Майкъл Балзари) басистът на Ред Хот Чили Пепърс.

В крайна сметка отвлякоха Лея и нормално Бейл Органа поиска помощ от Оби-Уан.
Тук идва и основния момент от историята. Напускането на Татуин от Оби-Уан. От оригиналния филм знаем, че той никога не е напускал планетата. Естествено, винаги могат да се замажат нещата и да се променят защото така го изисква сегашния момент, така че не е кой знае каква драма. Поне не и за мен. Лея също е дете на Анакин и Падме. Как да я остави Оби-Уан? Абсурд. А и в момента малкия Люк не го застрашаваше непосредствена опасност (джедая беше открит и убит, а инквизиторите си бяха тръгнали).
Самата Дебора Чао отдавна каза, че и е писнало от Татуин и на всяка цена е искала да се махнат от там. Татуин е прекалено експлоатиран - във всички филми и сериали, а наскоро гледахме ''Книгата на Боба Фет'' Разбирам я и не я обвинявам. Напротив. А и е измислила перфектния начин (и единствен) да разкара Оби-Уан от там, поне за малко. А и така виждаме нещо ново - планетата Даю. Нали това е и една от целите на Стар Уорс. Да разкрива нови и нови хоризонти пред нас...

Даю очевидно е замислен като Лас Вегас (или Хонг Конг). Те си го казаха буквално - ''Каквото се случи на Даю си остава там''
Град на греха!

Веднага два много любопитни факта:

* Оби-Уан даде кредити на един бездомник – бивш клониран войник
И то с инициалите на легендарния 501-ви легион предвождан от генерал Анакин Скайуокър? И това беше самият, Темуера Морисън. Сефте, в лайв-акшън сериал.
Интересно дали той позна Оби-Уан или е бил прекалено пиян и съсипан?
Изобщо много, много тъжна гледка.
 
* Момичето, което даде 'спайс' дрога на Оби-Уан е истинската дъщеря на Юън Макгрегър от реалния му живот - Esther Rose McGregor (предполагам се изписва - Истър Роуз Макгрегър).

* Оби-Уан се срещна със Забрак – расата на Дарт Мол, хехе, е нямаше как да няма такъв момент. Браво!

Имаме си нов забавен герой (за къде без такъв в Стар Уорс филм или сериал) - мошеника Хаджа, изигран от брилянтния, Кумейл Нанджиани. Ами браво! Тук се е получило и то без усилия. Кумейл е голям фен на сагата и играе като за последно, все едно някой му е опрял нож в кокала, хаха. И е написан чудесно. Изобщо ролята му пасна идеално. Триковете с магнитите и всичко останало беше майсторски изпипано. Вярно, мошеник, прибираше парите на хората, но не е злодей. Намерил е начин да оцелява и се възползва. Апропо момчето на което помогна поне според мен е било с проявени джедайски сили и майка му за това искаше да се махнат от тук.
Получиха се и моментите между Оби-Уан и Хаджа. Беше забавно. Поздравления.

Не ми хареса обаче, че Рива точно него остави жив. Тук малко се позагуби логиката. Изобщо всичко което прави Рива не мога да го разбера. Толкова зле написан персонаж. Заканва и се убива наред/сече ръце и пр. А тук хваща някакъв самохвалко, който се държи арогантно срещу нея, но тя не му прави нищо и го оставя?! А може би все пак има добро в нея и е лоша само пред другите като нея? Мхмхм, не знам... Ще видим. Дано да е това.

Още един хем хубав, хем дразнещ момент. И пак с Рива. Как скачаше по покривите на сградите, досущ като Кал Кастъс. Ненужно беше според мен. Но пък хореото беше добро.

Нов момент, който не ми хареса. Лея не само побърка тримата наемници на Олдеран, но направи същото и с Оби-Уан. Беше меко казано нелепо как тя му дава акъл едва ли не и му взема думите от устата, че накрая и му избяга и той аха да я хване и все му се изплъзваше. Том и Джери ли гледахме не знам...

Силен момент - когато Оби-Уан каза на Лея, че вижда в нея истинската и майка (естествено не го каза така и замаза положението с негова близка, но това си помисли) - Падме (моята любимка). Може и за Сатин да се е сетил, но не, на 95% ставаше въпрос за Падме според мен.

Още един епичен момент. Когато Оби-Уан спаси Лея от сигурна смърт. Видяхме ръждясалия велик джедай как за първи път се докосва до Силата след 10 години! Нямаше как да е лесно, но добре, че успях, хаха, че иначе... Лошо.
Като цяло силен сегмент!

И за финал три много важни сегмента.

Принцеса Лея в Епизод 4 очевидно не знае кой е е Оби-Уан. Когато го моли за помощ, тя се обръща към него с Бен и че е бил близък приятел на баща и. Тук обаче малката Лея беше до него в поне два момента, в които му беше споменато истинското име - Оби-Уан Кеноби. Единия път беше тихичко, едва ли не ухо (Хаджата), а втория път от Рива ако не се лъжа. Очевидно Лея не би трябвало да е чула/запомнила, защото иначе ще се наруши канона (с този легендарен Стар Уорс канон е много сложно - като законите за пътуването във времето, хаха). Но винаги ме напрягат подобни моменти и се чудя защо изобщо ги правят така, че да има въпроси? Много лесно могат да се измъкнат от ситуацията, като просто в този момент Лея не е там!

Рива убива Великия Инквизитор?!?! Какво???
Вие сериозно ли? Инквизитора го има в ''Бунтовници'' 5 г. по-късно.
Начина по който го убие ми напомни много на момента в който Дарт Мол уби Куай Гон, по същия начин в стомаха.
Страшно се издразних на тази сцена, нито беше уау, нито нищо. Имам две обяснения.
1) Той е мъртъв, но го сменяват с нов Инквизитор
2) Жив е, защото има два стомаха (факт) и някак си оцелява. Освен това знаем и от оцеляването на Дарт Мол, че ситската алхимия е всемогъща (великия Инквизитор не е Сит, но евентуално Вейдър би му помогнал/спасил, въпреки че винаги се е държал отвратително с него).
Но отново, защо по дяволите ги правят тези неща?
Логика? Няма.

И разбира се кулминацията на двата епизода. Когато Оби-Уан разбра, че Анакин е жив. Естествено разбра от другата Мери Сю в сериала - Рива. Пак лесно се издразних, че разбра именно по този начин и то точно от тази, но всичко това изчезна на момента след като видях изражението изписано на лицето на Юън. Велик актьор! И после на кораба (с локация - Мапузо, където Хаджа им каза да отидат и че ще ги чакат - хм, хора от съпротивата?), Лея си бърбори, а Оби-Уан си мисли за Анакин. И в същия този момент - бам дават и Вейдър. УАУУУУ. Велик момент, буквално настръхнах!!! Всичко беше изпипано за 10 от 10, кадри, музика, звук. Макооооооо!!!

Откъде обаче, Мери Сю Рива знае, че Анакин е Дарт Вейдър??? Това е най-строго пазената тайна във Вселената. Със сигурност знаят само Дарт Сидиъс и самият Вейдър. Мисля, че и Таркин знаеше, такива спомени имам. А Траун само подозира, но не знае със сигурност. Поправете ме ако греша.
Имам две обяснения:
Има много силна дарба (Кайло Рен имаше подобна) и е ''прочела'' мислите на самия Вейдър (мне, абсурд) или пък в усетила мислите и страха на Оби-Уан (ммм, мнее) или пък е била лично свидетел как Анакин е убивал в джедайския храм, ама откъде ще знае, че този в костюма е именно Анакин, защото тя/те виждат Вейдър само в костюма. Бе не знам, дано намерят някакво обяснение, защото иначе ще е поредната излагация свързана с образа на Рива.

Дано ни спестят дуел между Рива и Оби-Уан и да има само между Оби-Уан и Дарт Вейдър (аз знам, че ще има два такива дуела), защото ще сътворят някоя глупост и тази ще я изкарат равностойна на великия Оби-Уан, което ще е нелепо и обидно. По принцип инквизиторите по никакъв начин не са равностойни съперници на джедаите, а какво остава за такъв велик майстор като Оби-Уан. Ако има такъв дуел, Оби-Уан трябва да я победи за 5 секунди.

Цялостно погледнато ми харесаха двата епизода. Т.е. оценката ще е положителна. НО, не мога да си затворя очите за някои пропуски само защото съм болно фенче. Много исках да му зашия деветка, че и повече, но реално си е за осмица. Което не е малко, защото пак ще се повторя. Тръгва се от базисна оценка 10 и е почти непосилно да се задържиш там. Така че истината е някъде по средата (около 8.2 - 8.5).

И нямам търпение за сряда и епизод 3 - където би трябвало да видим много от Хейдън и неговия Дарт Вейдър!
-
8.5 / 8.0

Последна редакция: нд, 29 май 2022, 17:25 от Diavolo

# 83
  • София
  • Мнения: 1 665
Подаръците за феновете продължават Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 27 340
Е, браво, че някой написа нещо.
Да, още снощи го гледах на самата премиера и нямах търпение да напиша колко се израдвах на този трейлър.
УАУ УАУ УАУ!!! 😎🤗

Гънджиииииииии
Юпииииии
слакото малко ууки е живоооо 😋
Освен Гънги виждаме и Палпи и разбира се черешката на тортата, командир Коуди!!! Най-накрая ще се разбули тайната около 'предателя' Толкова много хипотези и мистерии около Коуди, е ще го видиме.
Ще има скок във времето - година или две.



Имало е избрани кадри/тийзъри на Асока и Мандо сезон 3, но само за феновете на фестивала в Анахайм.
Ние едва ли ще го видим скоро.
Малко егоиситично подходиха от Лукас и Дисни, защото феновете са милиони от цял свят. Тц тц
За съжаление аз не мобжах да отида заради семейни причини и подарих поканите на двама мои приятели, които не са чак такива фенове, но имат виза, могат да пътуват, обичат се, а и са гледали всички филми + сериалът за Мандо (ама само него). Чакам ги да се приберат и да разказват.

Та малко клюки:
Бо-Катан ще го играе лоша в сезон 3, заслепена от черния меч и жаждата за власт над Мандалор, а също така май ще се опита да раздели Грогу от Дин!! Бляк, гадина! хаха

Потвърдено:
Сабин Рен в Асока е потвърдена (йееее, любимката ми) + Чопър и Хера Синдула!
Това шоу го чакам с огромно нетърпение, защото ще си е лично на Филони и ще е лудница.



Потвърдена е за тази есен, ново шоу. За което се знае още от миналата година.
Късометражни анимационни антологични епизоди: ''Tales Of The Jedi''
Очакат ни много интересни епизоди с любими и значими герои

==> Disney+ Bolsters ‘Star Wars’ Lineup With Younglings Series ‘Young Jedi Adventures’, Animated Anthology ‘Tales Of The Jedi’ <==



Педро Паскал пред феновете 😊




Юън и Хейдън шред феновете 😎

# 85
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 174
Даа.. това с Юън и Хейдън го гледах- много е  забавно. То май не остана нещо , което да не съм гледала с тях. Следя им всичките интервюта. лудница. Grinning

Директно си хващам Хейдън  за ушите и отиваме да живеем във фермата.  ^^

БТВ, гласа му много се е променил- много по -плътен и басов е станал!

# 86
  • Мнения: 129
Аз успях да видя трейлъра на Мандо 3 преди да го свалят и мога да кажа , че както се очакваше Мандо тръгва към Мандалор да търси изворите, имаше една сцена с епичен dog fight, който изглеждаше великолепно и Бо Катан е антагонист или поне така изглежда от трейлъра. Появяват се и доста от вече познатите муцуни като Грийф Карга, Пели Мото и последно според втория трейлър, който не можах да видя Бабу Фрик.

# 87
  • Мнения: 36 801
Вече изгледах Кеноби - добър сериал, Юън е страхотен, но има и неща, които не ми харесаха. Драмата с Лея не ми беше страшно интересна, защото не съм фен на филмите с малки деца. Рива е много противна - всичко, което сте писали за нея отговаря на лийковете и е точно така, но все пак е много неприятна и за мен няма значение какви са мотивите й. Тя отряза ръката на случайна жена, просто защото искаше да се направи на важна. Надявам се да могат да й я пришият, все пак на Татуин сигурно имат напреднала медицина, въпреки че са пустиняци Wink ...

И накрая - намирам критиките към сюжета за много смислени -
Скрит текст:
ако Оби Уан е смазан и не живее според джедайския кодекс, вярва, че джедаите са част от миналото и не знае, че Анакин е жив, защо настоява пред чичо Оуен да тренира Люк ?!? Каква е мотивацията му? И как така не знае, че Дарт Вейдър е жив - той все пак излиза от пещерата и разговаря с хора, сигурно се интересува и от новините, а Вейдър е активен, не е като да се крие...

Снощи от Лукас филм са напомнили на феновете в Туитър, че който критикува Рийва, е расист:

# 88
  • Мнения: 8 313
resist, не rasist Simple Smile

# 89
  • Мнения: 36 801
Това е идеята. За да са достатъчно ясни, са допълнили с втори туит, веднага след този:


П.п. разбирам английски, нямам нужда от превод Wink

Общи условия

Активация на акаунт